Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: EWA-PSORIASIS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2007 - 21:15:55

STOSOWAŁAM DAIVOBET KTÓRY JEST PRODUKOWANY PRZEZ TĘ SAMĄ FIRMĘ CO DAIVONEX I RÓWNIEŻ ZAWIERA CALCIPOTRIOL NA ZMIANĘ Z ELIDELEM ( lek niesterydowy )A POTEM JUŻ TYLKO SAM DAIVOBET .NIESTETY BEZ POPRAWY. POZDRO.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: amelia1 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2007 - 12:49:20

JAK MOŻNA KUPIĆ LUB ZAMÓWIĆ EXOREX LOTION? JESTEM BARDZO CIEKAWA, POMÓŻCIE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: irena skała (---.eranet.pl)
Data: 04 lis 2007 - 19:05:41

bigmag Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ale jaja ma takie skutki mozliwe poczytam o tej
> smole weglowej na necie????????????????? a to
> zagadka i co to jest to GP/// JACk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Karolina (---.chello.pl)
Data: 09 lis 2007 - 11:01:06

Witam po czterech tygodniach stosowania EXOREX LOTION uważam że to jest najlepszy lek jaki kiedykolwiek stosowałam naprawdę pomaga łuszczyca zniknęła jestem szczęśliwa smiling smileysmiling smileysmiling smiley Proponuje jeszcze maść złuszczającą i natłuszczającą też z Angli Dovobet Ointment (rewelacja) Naprawdę nie słuchajcie sie tych co nawet nie wiedzą jak uciążliwa jest ta choroba spróbujcie ściągnąć te preparaty TO NAPRAWDĘ POMAGA


POZDRAWIA I TRZYMAM KCIUKI ZA WAS

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kurczak1 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2007 - 11:05:53

Pisałam do człowieka w Anglii. Podobno exorex został wycofany.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Karolina (---.chello.pl)
Data: 09 lis 2007 - 11:06:18

Zapomniałam to jest adres apteki internetowej tam możecie zamówić EXOREX

http://www.multipharmacy.com/shop/customer/search.php?substring=exorex


Jeszcze raz pozdrawiam POWODZENIA smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Karolina (---.chello.pl)
Data: 09 lis 2007 - 11:09:00

kurczak1
TO NIE PRAWDA NIE KAżDY LEKARZ CHCE TO WYPISAć ZNAM TO Z PRAKTYKI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: to (---.promax.media.pl)
Data: 14 lis 2007 - 10:33:03

http://www.allegro.pl/item269118734_exorex_lotion_rewelacja_na_luszczyce.html
http://www.allegro.pl/item269119519_exorex_cream_250g_rewelacja_na_luszczyce.html
czy ktos moze powiedziec czy to jest ten sam exorex co kupowal z angli ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kurczak1 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2007 - 11:01:27

Facet pytał w abtece

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lis 2007 - 14:31:01

Exorex lotion można zakupić bez problemu w Anglii.1 butelka lotionu kosztuje 29,90 funtów.Jest również szampon exorex,bez zapachu,bardzo dobrze się pieni i chyba działa na skórę głowy.Piszę chyba,ponieważ stosuję go dopier od tygodnia ale już mi się wydaje,że plamy jakby trochę zbladły no i nie narasta łuska.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2007 - 21:25:08

WITAM JA TEZ BEDE MIALA TEN LEK KUZYN MI PRZYWIEZIE ZA TYDZIEN A CZY NA SKÓRĘ GŁOWY TEZ MOZNA TEN EXOREXE STOSOWAC I CZY SAM LOTION WYSTARCZY SAM PROSZE O ODPOWIEDZ JA MAM NAJWIECEJ NA GŁOWIE POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ktos (---.uni.lodz.pl)
Data: 04 gru 2007 - 21:46:13

hej ja smaruje sie exoerexem od ponad 2 mies coz poczatki zapowiadaly sie obiecujaco, ale jednak w moim przypadkow genialnych rezultatow nie ma.... a co do glowy to ,raczej lotion sie do tego nie nadaje tylko szampon, ja obecnie stosuje oliwke salicylowa i jest lepiej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 gru 2007 - 14:57:23

Witam!! Stosowałam exoerx lotion na ciało i również na skórę głowy.Muszę napisać,że to dobry lek,lepszy od tych wszystkich bardzo drogich mazideł,którymi zasypują nas lekarze dermatolodzy.Ostatnio dostałam szampon exorex.Jest naprawde bardzo dobry!!!Łatwo się rozprowadza,nie śmierdzi i jest tani(nie całe 7 funtów) a starcza na bardzo długo.Myję głowę codziennie,trzymam piankę około 5-15 minut,następnie dokładnie płuczę włosy.Nie ma żadnego zapachu.Rrzultat jest super,przestało mi się sypać z głowy,łuska nie narasta,plamy zbladły.Przed kuracją stosowałam cocois ale miałam bardzo czerwone plamy i nie chciały w żaden sposób ustąpić.Po tym szamponie uporczywe plamy zniknęly.Także z czystym sumieniem polecam exorex!! Oczywiście trzeba być cierpliwym,ale nam łuszczykom nie potrzebuję tego tłumaczyć.Nie chodzę do dermatologa od roku bo to strata czasu i pieniędzy.Moja dermatolog to nawet nie słyszała o exorexe,wolała przepisywać mi dermovate i inne świństwa,które,że nie dość że nie pomagaly ale bardzo szkodziły.Jeszcze nie tak dawno miałam straszną skorupę na głowie,że myślałam,że już niczym tego nie zlikwiduję.Ale lekarze tym się nie przejmują.To przecież my mamy łuszczycę a nie oni!!! Jeżeli możecie to spróbujcie tego szamponu,mam nadzieję,że komuś pomoże.Nie dajcie się naciągnąć na klinikę-zapisują drogie preparaty,które nie pomagają,tylko w portfelu pusto!!Pozdrawiam wszystkich łuszczyków i życzę wytrwałości oraz znalezienia odpowiedniego leku dla siebie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: dzwoneczekb (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 gru 2007 - 19:42:18

Witam!
Na łuszczycę choruję już od tak dawna że nawet nie pamiętam kiedy to się zaczęło. Cieszy mnie że znalazłam informację o tej cudownej maści jednak zanim wydam na nią 200 złotych chciałabym przeczytać wypowiedzi innych stosujących a nie cały czas jedne i te same osoby (a jest ich garstka) zachwalają jej rezultaty. Wszyscy stosują cy odezwijcie się i pomóżcie innym w podjęciu dosyć kosztownej decyzji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.bulldogdsl.com)
Data: 15 gru 2007 - 23:29:43

stosowalem ale lacznie z dieta o kt pisalem na forum i zadzialalo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ktos (---.uni.lodz.pl)
Data: 17 gru 2007 - 11:46:00

czy ktos wie po jakim czasie mniej więcej, od zaprzestania używania EXOREXU mozna isc na solarium?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: magda (---.uk.deuba.com)
Data: 19 gru 2007 - 12:53:02

exorex plus mydlo dziegciowe pomaga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 gru 2007 - 22:12:24

Mi exorex lotion baardzo pomogł.Niestety mam teraz problem z zakupem , na ebayu niedostepny, w netowych aptekach tez , te ktore pisza ze mają to po zlozeniu zamowienia pisza ze czekaja na nowa dostawe ( juz ponad miesiac)
Mam teraz szampon exorex i odzywke - nie jest to rewelacja ale dopiero zaczalem stosowac i nie jest to lek ktory pomaga "uderzeniowo" jak sterydy i czekam cierpliwie na efekt.
Natomiast Exorex Lotion - rewelacja , bardzo skuteczna, mialem obrzucone duze polacie skóry i tam gdzie najintensywniej nakladalem (nogi i rece) po 3 miesiacach od skonczenia butelki cos sie zaczyna pojawiac.Wczesniej leczylem sie elocomem,dermovate,efekt wiadomy;((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: anusia (---.informel.pl)
Data: 27 gru 2007 - 23:19:47

witam!cierpie na luszczyce od 4 miesiecy,zaczelo sie od 3 malych plam,wiec wybralam sie do dermatologa w celu zdiagnozowania choroby.lekarz przypisal mi lotriderm oczywiscie steryd,ktory nie zadzialal,a potem diprosalic steryd ktory w polaczeniu z solarium zadzialal rewelacyjnie!wszystkie plamy zniknely.po odstawieniu masci niestet nie musialam dlugo czekac az na moim ciele pojawilo sie dziesiatki plam!zalamalam sie!byl to oczywiscie efekt uboczny stosowania sterydow!postanowilam poszukac pomocy w internecie i znalazlam ta strone z ktorej dowiedzialam sie o exoresie.poprosilam znajomego w anglii o zakupienie go i smarujac sie nim od 4 dni zauwazylam znaczna poprawe.oby tak dalej!pragne rowniez dodac ze wyczytalam w pewnej ksiazce iz powodem powstania luszczycy jest chora watroba!znalazlam rowniez przepis na herbatke ktora w polaczeniu z dieta daje swietne efekty.uwazam ze w moim przypadku luszczyca jest wlasnie przyczyna niewydolnosci watroby poniewaz 2 lata leczono mnie antybiotykami na zupelnie inna chorobe i mimo mojego mlodego wieku mam ja zrujnowana!nalezy unikac alkoholu swiezych owocow w szczegolnosci jablek porzeczek cytryn pomarancz kawy czekolady kakao.wierze ze dzieki diecie i exorexowi uda mi sie zlagodzic objawy luszczycy,a przynajmniej mam taka nadzieje!pozdrawiam wszystkich luszczykow!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: anusia (---.informel.pl)
Data: 27 gru 2007 - 23:24:10

mam jeszcze 2 pytania.gdzie mozna kupic mydlo dziegciowe i po jakim czasie od zakonczenia kuracjii exorexem mozna wybrac sie do solarium?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.