Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 07 mar 2008 - 16:32:03

zalezy gdzie widze ze w niektorych sklepach internet i tego brakuje, ale widze ze pojawil sie exorex z australii na allegro...
Poza tym ciekaw jestem bardzo jak luszcyca u osob stosujacych exorex i diete??

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2008 - 16:36:57

Czesc brunosmiling smiley)Ja od przeszlo 2 tygodni stosuje exorex...a od tygodnia diete.Skutki..hm...narazie slabiutkie..ale jeszczewierze ze bedzie dobrze..musismiling smiley)

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 07 mar 2008 - 16:38:54

hej!
tydzien to bardzo krotko i na exorex a tym bardziej na diete.Dobrze ze juz widzisz jakiekolwiek dzialanie...trzymam kciuki.Musi byc lepiej :-)

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 07 mar 2008 - 16:40:18

sorry nie doczytalm ze to 2tyg...nie mniej i tak to raczek krotka kuracja

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2008 - 17:16:10

Strasznie bola mnie rece<mam luszczyce dloni i stop>czasami mysle aby odstawic ten exorex,gdyz bardzo podraznia mi dlonie...ale dzieki Tobie brunosmiling smiley)dam rade,gdyz wierze ze pomoze mi on tak jak Tobiesmiling smiley)

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 07 mar 2008 - 19:29:09

Inez...a czy nie mialas wczesniej doczynienia z dziegciami?jakimikolwiek? bo jesli nie to moze to jest reakcja na dziegiec.
Jesli stosowalas juz jakies masci, preparaty dziegciowe czy z dodatkiem dziegcia to jest ok.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2008 - 20:35:44

bruno ,dzieki za odpowiedz.Jestem na siebie wsciekla bo dopiero od 2 m-cy mam internet /a moglam miec dawno , dawno.../i wybaczcie ale dopiero ucze sie tu poruszac. Mecze sie z ta "przylepa" ponad 25 lat. Tak jak wielu luszczykow stosowalam wszystko / no.. prawie wszystko/.Od kilku lat jestem na Dermovate bo w moim przypadku tylko po tej masci sa najlepsze rezultaty.Przynajmniej na jakis czas.Ale gdy dopada mnie znow angina,zapalenie gardla czy zapalenie zatok to luszczyca przylepia sie do mnie ze zdwojona sila.Rodzina w Angli jes zaangazowana w poszukiwaniu Exorex lotion.Mam nadzieje , ze uda im sie go zdobyc.Troszke tu poczytalam i dzieki takim ludziom jak agnes ,bruno i jeszcze kilku moje "psycho" sie poprawilo. Pozdrawiam i dziekuje ze jestescie !!!!!

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 07 mar 2008 - 21:54:51

milo slyszec :-)powodzenia

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2008 - 10:48:16

bruno..szczerze mowiac niewiem czy w masciach ktore stosowalam zawarty byl dzekiec<heh..dobrze napisalam?>a stosowalam Travocort,Advantan,Dermovate,elosone,Clobederm,Bedicort,SolcoKerasal,Triderm.Dodam tylko ze wymienione przeze mnie masci nie przynosily specjalnych efektow.Exorex bardzo wysusza mi skore..do tego stopnia ze mi pęka i strasznie swedzi... juz sama nie wiem czy to normalne czy powinnam go dalej stosowac???

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 10 mar 2008 - 12:47:11

dziegcie maja to do siebie ze moga wywolywac reakcje allergiczna...poczekaj moze jeszce troche i jesli symptomy sie utrzymaja odstaw...Natluszczaj zmiany luszczycowe jakims kremem.
Ja osobiscie takich objawow nie mialem ale na mnie dziegcie zawsze dobrze dzialaly ( nawet male stezenia w szampnach)

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2008 - 13:01:11

Tak...bruno...tylko ze ten exorex traktuje jako ostatnia deskę ratunkusad smileyNawet boje sie pomyslec ze byc moze bede musiala go odstawic

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 10 mar 2008 - 13:29:44

poszukalem na stronach angielskich i powinnas chyba przestac stosowac jesli powoduje podraznienia.
odstaw i moze sprobuj za jakis czas...

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2008 - 14:13:30

Inez ,te maści które wymieniłaś np.dermowate,elosane,clobederm to dość mocne sterydy, nie zawierają dziegcia.Natomiast solcokerasol to tłusta maść z mocznikiem która nieżle natłuszcza ,reszty nie znam.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2008 - 14:14:37

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie odstawienie exorexu na jakiś czas.A może spróbujesz smarowć się 1 x dziennie np.rano,a wieczorem po kąpieli zastosuj porządne natłuszczanie np oliwką w żelu (rumiankową).Dobrze również działa na skórę kąpiel w soli z morza martwego i okłady z błota-skóra staje się gładka,jędrna.Ale musisz jak najwięcej natłuszczać.Wielka szkoda,że exorex tak bardzo Cię uczula,dla mnie to jest super lek,pomógł mi i to bardzo,a stosowałam już przeróżnych specyfików.Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (195.205.217.---)
Data: 10 mar 2008 - 15:35:13

Exorex lotion ma tendencje silnie i mocno wysuszające. Z tego względu przy delikatnej >szlacheckiej< skórce należny intensywnie natłuszczać. Może to być jedną z wielu przyczyn podrażnienia.
W Kanadzie, a to jest olbrzymi kraj dlatego umiejscowię dokładniej w Toronto sprzedawany jest z tego powodu tylko E. w maści, bądź w żelu, i typ Lotionu nie jest tam znany.
Inez - a co do drapania, to można też wynająć jakiegoś chłopa.
Na wesoło.w.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2008 - 16:56:20

Bardzo dziekuje Wam wszystkim za opiniesmiling smiley)bruno..dziekuje Ci ze pofatygowales sie sprawdzic czegos wiecej na temat exorexu...Waldi haha mam chlopa do drapania i nie tylkowinking smileyMoze faktycznie odstawie ten exorex...i zaczekam do świat<siostra ma przywiesc mi krem exorex>tylko nie wiem czy krem ma tez dzialanie lecznicze czy raczej pielegnujace?Pozdrawiam Was wszystkich..i dziekuje ze jestesciesmiling smiley)

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 10 mar 2008 - 21:10:04

Inez jest jeszcze jeden sposob...rozcienczanie.Exorex mozna rozcienczac z woda.Moze zanim odstawisz smaruj rozcienczonym , moze poprostu dla Ciebie jest to zbyt duze stezenie.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 10 mar 2008 - 21:12:21

Exorex Lotion can be diluted to suit individual requirements. Dilution is recommended if you have sensitive skin, if you are a long-term sufferer or have used steroids in the past. Dilution is also recommended for the elderly and children under 12.

Our suggested dilution programme for six weeks is:
1st Week of Treatment
Dilute 1 part of Exorex Lotion with 5 parts of cooled boiled water

2nd Week of Treatment
Dilute 1 part of Exorex Lotion with 4 parts of cooled boiled water

3rd Week of Treatment
Dilute 1 part of Exorex Lotion with 3 parts of cooled boiled water

4th Week of Treatment
Dilute 1 part of Exorex Lotion with 2 parts of cooled boiled water

5th Week of Treatment
Dilute 1 part of Exorex Lotion with 1 part of cooled boiled water

6th Week of Treatment
You should be able to use full strength Exorex Lotion.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 10 mar 2008 - 21:14:00

to moze byc cos dla ciebie ...uzywalas silnych sterydow i mozliwe ze masz wrazliwa kore na dziegcie. Rozcienczaj exorex wg schematu powyzej...bedzie dobrze :-)
pozdr

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2008 - 08:26:26

Dziekuje Ci brunosmiling smiley)Jestes Wielkiwinking smileypozd.