Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2008 - 17:35:44

Moj Exorex tez ma zółtą barwę i jest dosc gesty....ale jestem przekonana iż jest "prawdziwy"bo siostra zakupila go w aptecew Anglii.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 08 maj 2008 - 17:37:29

A ile cie skasowali za ten exorex na allegro?

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pryna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2008 - 20:46:32

Zapłaciłam 180zł.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pryna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2008 - 20:49:02

Zaplaciłam 180zł za mała flaszke 100ml.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 08 maj 2008 - 22:23:14

zolto-brazowa maz tak wyglada exorexlotion a nie kakao :-)

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2008 - 08:17:29

Właśnie zółto-brązowa:-P

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 09 maj 2008 - 12:06:33

tak mozna by powiedziec ze zolto-brazowa.a czy kakao nie ma brazowego koloru?.
do Pryna-duzo bardzo zaplacilas za ta mala flaszke ale zdziertusy sa na tym allegro-ja pitole.pozdrawiam wszystkich

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 10 maj 2008 - 15:00:16

heja.wlasnie wrocilam od lekarza. Exorex jest lekiem jeszcze nie dopuszczonym do uzytku w Polsce. prawdziwa kuracja nim ma kosztowac 40 tys zł. Polączone to jest z naswietleniami i kroplówkami w szpitalu. lek narazie jest w fazie badan bo nie wiadomo jeszcze jak wpływa na ciąże smiling smiley

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2008 - 18:19:45

Naświetlanie, kroplówka i ex. ma kosztować 40 tyś zł? Zatem mam pytanie, czy ten "lekarz" to dermatolog czy z psychiatryka?
Za taką kwotę masz dwa lata zapewniony pobyt w sanatorium z pełnymi zabiegami z >wuchtą< atrakcji jak to mawiają Poznaniacy.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 10 maj 2008 - 23:17:04

ja mysle ze raczej to jakis psychol.ciekawa jestem kogo bedzie w polsce stac na taka droga kuracje.ale lekarze maja fantazje:-).pozdro

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2008 - 11:25:33

Na oddziałach dermatologicznych są lepsze i tym samym skuteczniejsze sposoby leczenia w grupie dziegci chociażby poczciwą cygnoliną niż buchacha - exorexem<, gdzie dobierają stężenie odpowiednio do wystepującej u pacjenta ł.
Exorex jest przeznaczony do leczenia domowego i taka jest jego funkcja. Po co leźć do szpitala, jak z powodzeniem można mazać się nim w domu????? gdzie tu sens i logika???
W tym wątku duży procent postów pisanych było na zamówienie lobby na allegro, gdzie potem umieszczał jeden z drugim link jak to my łuszczycy chwalimy ex. tu na forum.
Myslę, że wątek z Madziax otworzył szerzej oczy co niektórym.
A jak jest w rzeczywistości?. Smyczkuję się nim ponad miesiąc. Na początku było nieżle. teraz jest przeciętnie. Z pewnością jest wygodniejszy w uzyciu niż delatar i cygnolinka. Przeciętny lek, gdzie kuracja musi być rozłozona w długim czasie. Takie są moje oceny.
Pozdrawiam myślących i tych którzy mnie tu szczególnie lubią.
w.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pryna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2008 - 14:17:48

wITAM!!!! Wychodzi na to ze mam jednak dobry ten płyn, to mnie troche pociesza. Smaruje sie 7 dzien no i narazie efektów niewidac. Zastanawiam sie tylko czy ta buteleczka 100ml starczy mi na ta kuracje chociaz 3 tygodniowa. Mozecie mi powiedziec w jaki sposob przebiegalo wasze leczenie. Czy to było na zasadzie wysuszania i robiły sie białe strupki czy jak to wygladalo i czy moge sie normalnie smarowac jakimis kremami jjak mi exorex wsiaknie, bo mam dwie dosc spore plamy na szyji i rzucaja sie w oczy jak sie wysusza i wolałabym je później nasmarowac jakims kremem
pozdrawiam wszystkich

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 11 maj 2008 - 17:59:42

hej!smaruj,smaruj ja tez po 7dniach nie widzialam efektow.Zobaczylam je dopiero po jakis14 dniach:-)i bylo i jest o niebo lepiej...Mysle ze powinno ci starczec.A co do smarowania to ja smaruje sie 2razy dziennie,potem jak mi to wsiaknie to smaruje sie jakims balsamem nawilzajacym.(czekam oklolo 45min do60min)powodzenia

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 12 maj 2008 - 08:47:48

Waldi , mów sobie co chcesz. Ja nie mam zadnych podstaw by nie wierzyc mojemu lekarzowi , poza tym jaki cel by miał w tym zeby mnie okłamac ?? Zapytałam sie o ten lek i tak mi powiedział smiling smiley oczywiscie miał ironiczny usmiech na twarzy jak to usłyszał heheheh smiling smiley dodam takze ze kwestionowanie kompetencji Mojego lekarza jest troche nie na miejscu - czy ja wyśmiewam sie z waszych lekarzy ?? na zakonczenie - "wuchta" wiary sie u niego leczy z rewelacyjnymi wynikami , takze lekarz ten stale sie kształci i jest na bierząco smiling smiley

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2008 - 11:11:00

Napisałaś tak ...." prawdziwa kuracja nim ma kosztowac 40 tys zł". Moich wątpliwości nie rozwiałaś dotyczących kuracji i ceny za nią.
W związku z powyższym chyba nic nie stoi na przeszkodzie, byś mi dała na niego namiar (choć telefoniczny) chętnie z nim pogaworzę. Jeśli jest taki dobry to może dołączę do jego pacjentów. Z góry Tobie dziękuję za namiar na niego. Będę bardzo wdzięczny. Myślę, że mogę liczyć na Ciebie.
Pozdrawiam.w.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 12 maj 2008 - 14:11:30

klikajac na mojego nicka mozesz napisac do mnie maila :0 odezwij sie a ja Ci podam namiary smiling smiley Pozdrawiam.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2008 - 15:59:13

Coś mi sie wydaje,że ten lekarz przesadził-40000 zł za kurację exorexem???Przecież ten lek kosztuje (250ml-29,80f)!!!.Butelka wystarcza na dłuższe leczenie.Nie wiem o co tu chodzi ale chyba coś jest tu nie tak jak należy.Cieszy mnie fakt,że ten lekarz wie o exorexe,bo moja pani doktor nie miała pojęcia o tym leku.Leczę się na to paskudztwo już baaaaardzo długo i wiem,że nasi dermatolodzy najlepiej zapisują cygnolinę-po której mam strasznie popaloną skórę,lub zapisują maści typu Lorinden,Dermowate i jeszcze zalecają inne bardzo drogie kosmetyki,które to nic a nic nie pomagają na nasze schorzenie.No,nie wiem czy znajdą się osoby,które będą chciały zastosować kurację za 40 tyś.Ja wolę kupić exorex za 30 f,smarować się przez miesiąc i mieć spokój na pare miesięcy.A może doczekamy się,że w końcu wynajdą lek na łuszczycę,który zniszczy łuszczycę raz na zawsze????Chciałabym bardzo żeby tak było,chociaż bardzo w to wątpię.......Pozdrawiam i życzę wiele wytrwałości!!!!

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Pszczolka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2008 - 16:13:33

Czy ktos moze mi powiedziec dlaczego uzywajac exorexu nie mozna korzystac ze sloneczka?Z gory dziekuje i pozdrawiamsmiling smiley

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2008 - 19:26:51

Do Gagatki
Wysłałem tak jak sugerowałaś maila. Liczę na zwrotna informację. Myslę, że więcej tutaj jest chętnych by dowiedzieć się coś więcej o leczeniu Ex. za 40 tyś.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 12 maj 2008 - 21:06:31

Juz Waldi otrzymał ode mnie namiary. Mam nadzieje ze dowie się wiecej bo widze ze mi nikt nie wierzy . Osobiscie nie bede drazyc tematu poniewaz nie jestem zainteresowana leczeniem Ex. smiling smiley heheheh a moze okaze sie ze cos przekreciłam i wtedy sie razem posmiejemy tongue sticking out smiley