Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Tomek (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 26 sty 2010 - 21:29:26

Mi exorex siostra przysłała z stanów kosztował około 100 dolarów sprowadziła go z Kanady niestety kupiony bez recepty i dlatego taki drogi.Co do skuteczności tego leku to uważam, że na jednych działa lepiej a na innych słabiej tak jak z większością leków na łuszczycę. Na innym forum czytałem, że ma taki sam skład jak Delalatar przepraszam jeżeli zle napisałem nazwę tego leku. Jest to lek który stosowałem w latach 90- tych teraz podobno ciężko go dostać, podobno na receptę kosztuje 2 zł.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zalamany (---.barn.cable.virginmedia.com)
Data: 27 sty 2010 - 06:19:51

Vanilla - nie ma za co winking smiley powinnismy sobie pomagac wszyscy a noz tobie to pomoze winking smiley) a no i umnie w miescie w tej aptece dostalem tylko lotion i cream niestety reszty nie mieli.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Revitol.pl (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 sty 2010 - 17:52:42

Tak jest z każdym lekiem,na jednych bedzie działal bardzo dobrze i okaże sie skuteczny a na innych wręcz przeciwnie,każdy musiznaleźc cos najbardziej odpowiedniego dla siebie.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Markiz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lut 2010 - 23:26:50

No to opiszę moja przygodę z Exorexem. Mam łuszczycę już prawie 30 lat. W na początku roku 2009 zrobiła mi się kulminacja, Miałem plamki absolutnie wszędzie (z wkurzającą symetrią po lewej i prawej stronie ciała). Przez parę ostatnich lat "leczyłem" się samodzielnie maścią sterydową, która i tak przestała już pomagać. Kupiłem Exorex i zacząłem stosować 2 razy dziennie (płyn a potem krem) od 1 maja 2009. Mimo braku natychmiastowych efektów zawziąłem się i postanowiłem smarować się tym aż się skończy. No w połowie lipca byłem całkiem czysty. Przeżyłem cudowne wakacje nad ciepłym morzem paradując w stroju kąpielowym pierwszy raz od wielu lat. Teraz, po pół roku pani Ł pomału wraca. Kupiłem nowy zestaw Exorexa i zobaczymy, Ale te wakacje na czysto - pełna satysfakcja.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: oesa (---.range86-171.btcentralplus.com)
Data: 03 lut 2010 - 14:57:59

Markiz mam pytaniesmiling smiley mógłbyś powiedzieć jak stosujesz te specyfiki, tez marze aby założyc sobie mini a tu lipa;( jak mozesz napisz jak stosowałes exorex...miales maść czy lotion??Pozdrawiam wszystkich plamkowcówtongue sticking out smileytongue sticking out smiley

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: MISTRZ ŚWIATA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lut 2010 - 13:06:14

WITAM WSZYSTKICH. PISZĘ PIERWSZY RAZ I MAM TAKIE PYTANKO CZY EXOREX TRZEBA ZMYWAĆ PO JAKIMŚ CZASIE TAK JAK INNE LEKI? CZY WYSTARCZY ZASMAROWAĆ BALSAMEM? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ?
POZDRAWIAM

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: tomasch (---.bielskpodlaski.mm.pl)
Data: 05 lut 2010 - 17:39:00

Witam wszystkich
Ile kosztuje ten lek w Irlandii i czy potrzebna jest recepta?

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: KDANNY (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 lut 2010 - 21:47:20

Witam,niestety ten exorex lotion nic nie pomaga,stosowałem dwa miesiące i bez żadnych efektów!!!Grunt to mocna reklamasad smiley(((

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Mały (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lut 2010 - 18:30:11

Na mnie też nie działałą. 2 misiące kuracji.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lut 2010 - 10:28:02

Ja dopiero zacząłem stosować mam nadzieję że będzie skuteczny.
Cena w anglii to około 30 funtów
z receptą miejscową taniej.
Nie wiem do końca czy zmywać go po jakimś czasie?
Czy może zostawić na całą noc?
Odpiszcie jak stosowaliście EXOREX.
Dzięki

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Markiz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2010 - 23:22:17

oesa - tak jak napisałem miałem lotion oraz krem (lotion bardzo wysusza dlatego po smarowaniu lotionem jak wyschło to smarowałem to tym kremem). Takie zabiegi robiłem 2 razy dziennie.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ja..44 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 10 lut 2010 - 08:09:15

Bruno.. kupiła exorex lotion 24..listopada 2009 moja siostrzenica w Londynie zatem nie wycofano go az tak do konca skoro mozna kupić go bez recepty..zapłaciła za niego 29.31 f Pozdrawiam

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kasik (81.219.189.---)
Data: 10 lut 2010 - 13:44:36

Witam wszystkich rowniez stosowalam exorex lotion,krem i jeszcze szampon bo mialam okropna luszczyce na glowie i w uszach.szampon pomogl mi juz po kilku dniach.Najpierw uzywalam kremu exorex pozniej zas kupilam lotion gdyz ciezko bylo go dostac w Londynie,ale sie udalo.Musze powiedziec ze w 90%mi pomoglosmiling smiley
Pozniej zaszlam w ciaze i nie mialam juz zupelnie nic,ale gdy urodzilam dzidzie to znowu mnie zaatakowalo.Jak narazie tylo jedna noge i reke na lokciu.Jedynie z glowy mi wszystko zeszlo i jak narazie nie wraca.
Zamierzam znowu zastosowac exorexy,ale narazie karmie synka piersia i wole odczekac az skoncze.Jak dla mnie pomaga,a Tym ktorym nie zycze powodzenia w walce z tym paskudztwem.
Ps.Czy ktos z was chodzi w krotkich spodenkach latem majac to swinstwo na nogach???Ja sie okropnie krepuje.Pozdrawiam

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: trzydziestka (---.cdma.centertel.pl)
Data: 14 lut 2010 - 17:09:55

Witam!jak już ktoś wyżej napisał na jednego coś podziała a na drugiego nie ,dlatego warto sprobować.Ja stosuje exorex już drugi miesiąc i jestem zadowolona z rezultatu zostało jeszcze trochę na brzuchu i plecach a reszta czyściutka [a było prawie 80%] oby tak zostało.A co do stosowania to 3xdziennie cieniutką warstwę delikatnie wcierać.A jeszcze wspomnę że exorex zmniejsza swędzenie.Życzę powodzonka i wytrwałości!

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2010 - 09:02:36

Mi exorex nie pomógł,strasznie mnie po nim swędziała skóra co skłaniało do drapania.Stosowałam tylko lotion,nie wiem jak działa krem.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kati2901 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lut 2010 - 16:15:02

czeŚĆ natanku w ofercie ebayu na ktÓrym kupujĘ exorex lioton jest tylko oferta angielska jeŚli wiesz w jaki sposÓb z olski zamÓwiĆ exorex w USA byŁabym wdziEczna za jakieŚ namiary

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Gosia R.. (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 lut 2010 - 16:25:10

Ja stosuje już dwa dni, zobaczymy jaka będzie poprawa.
Kupiłam Exorex na allegro za 150zł gdyż nikt z moich znajomych nie wraca do teraz Polski, cena najniższa ale za to data ważności krótka bo jeszcze ma 1,5 miesiąca- mój błąd że nie zapytałam..
Myślę że za ten czas zużyje całą butelkę smiling smiley

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: lena (---.chello.pl)
Data: 21 lut 2010 - 11:41:22

hej,
mi exorex sprowadził kolega za 20 funtów z londynu (bez recepty).
stosuję od 1,5 roku z bardzo dużymi odstępami -teraz już może raz na tydzień kiedyś kilka razy dziennie. Osoby, które liczą na natychmiastową reakcję organizmu niestety będą musiały sie rozczarować. Nie mówię, że nie pomaga- pomagał mi ale nie wszystko zniknęło, do wakacji od września miałam połowę tego co wcześniej. Stosowałam tylko lotion, butelka jest bardzo wydajna. I tak uważam, że to dla mojego ciała najlepsze co stosowałam (nie piszę o sterydach bo to straszliwe bagno- złudzenie, które mój organizm kosztowało okropnym nawrotem). lenka

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Marrgott (---.direcpc.com)
Data: 22 lut 2010 - 06:43:05

Witajcie- to ja zagorzla zwoleniczka Melkfetsmiling smiley
Postanowilam wyprobowac exorex i porownac(prawa i lewa noge jednakowo zaatakowane przez luszczyce).Exorex dzila szybciej i zdecydowanie widze poprawe.Nie jest ona blyskawiczna ale jest.Po plynnym exorex smaruje to kremem exorex(uspakajacym- calming cream).Szczerze- skora jest sucha i napieta.Zdecydowanie wole Melkfet bo skora nie swedzi, nie boli inie ma skora tego nieprzyjemnego napiecia.Exorex ma zapach dziegci(chyba tak to sie pisze).Kiedys mozna bylo kupic w aptece wielka tube gestego cremu o kolorze czarnym o takim sammych zapachu jak exorex.Niestety krem ten zostal wycofany.Nie znam powodu.Wracajac do exorex- tak!! pomaga!!Ja uzywam rano exorex lotion i krem exorex a wieczorem Melkfet.I tu musze sie wam pochwalic....przy pomocy wazeliny Melkfet firmy Aurica po roku stosowania moje lokcie sa czyste!!Bede miala lato w podkoszulce bez rekawow- huraaaaa.
czego i Wam zycze z calego sercasmiling smiley)

PS.poszukajcie moich wpisow i przeczytajcie.MI pomoglo.

Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: MARRGOTT (---.direcpc.com)
Data: 22 lut 2010 - 06:48:46

ZAPOMNIALAM DODAC ,ZE NIE NALEZY W CZASIE LECZENIA EXOREX OPALAC SIE.(UNIKAC SLONCA)TAK MI POWIEDZIANO W KOMPANI EXOREX KIEDY ZAMAWIALAM TEN LEK.