Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
niby mam a jednak nie mam smiling smiley
Wysłane przez: Izka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 pa� 2006 - 19:55:13

Hej, Mam łuszczyce od 15 lat .... tzn niby mam a jednak nie mam... wiem jaki to "syf" jak ciezko jest mowic komus o tym, kiedys dawno temu kombinowalam ze to niby uczulenie i takie tam potem w koncu sie odwazylam i teraz nie mam juz zadnego problemu z mowieniem o chorobie... 15 lat temu z dnia na dzien obudzilam sie z plamami mowili ze to rak skory, hehehehe ah Ci lekarze, potem byly sterydy smierdzace maści naswietlania i takie tam, za kazdym razem bylo super ale jak tylko odstawialam lek wszystko bylo od nowa... pewnie nie jedna osoba na tym forum wie doskonale o czym mowie... ale do czego zmierzam, chodzi o to ze teraz wlasciwie od prawie 10 lat nie mam prawie nic (zostalo juz tylko we wlosach, ale to akurat da sie pzrezyc), byc moze to zwykly stan remisji i kiedys wysypie mnie znowu ale w sumie 10 lat bez tego czegos to juz calkiem niemalo.... w Gdansku jest taki lekarz homeopata (Mieczysław Wiktor - to nazwisko smiling smiley, co to patrzy w oczka i mowi na co czlowiek jest chory mozna wierzyc lub nie to juz osobista sprawa, w kazdym razie dawno temu dostalam zastrzyki, 3 razy w tygodniu, ostrzegam nie jest latwo bo na poczatku mowiac nieladnie wywala na maxa i wyglada sie fatalnie kuracja tez nie jest krotka i dosc ciezko jest to znosic, po zastrzykach pzrez okolo miesiac wygaldalam jakbym sie wykapala we wrzatku, do tego jest jeszcze plyn (taki chinski chyba smierdzacy, nie wiem jak sie nazywa) koniec koncow po miesiacu wszystko zaczelo znikac zastrzyki bierze sie jeszcze dlugo ale juz na spokojnie czyli chyba raz w tyg, cala kuracja nie jest tez tania bo chyba 1 zastrzyk okolo 10 zl, tak chyba miej wiecej (kumpela brala niedawno ale nie znam ceny dokladnie a plyn do smarowania chyba 30) Pisze to bo moze komus sie przyda i wyprobuje, wiem ze sa dwa rodzaje zastrzykow i na mnie dzialaly tylko jedne ale i tak nie pamietam juz nazwy, aha i zeby nie bylo nie jest to zadna reklama bo do faceta jezdza ludzie z calej polski i jest zawsze dziki tlum pod drzwiami wiec reklamy nie potrzebuje, cena wizyty to cos w granicach 50 zl,byc moze znajda sie osoby ktore byly i ktorym nie pomogl ale no coz moze warto sprobowacsmiling smiley wszystkim zycze powodzenia w walce z choroba, trzymam kciuki, nie poddawajcie sie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niby mam a jednak nie mam smiling smiley
Wysłane przez: Anita (---.server.ntli.net)
Data: 25 pa� 2006 - 13:24:53

a co z plamami we wlosach czy cos z tym robisz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niby mam a jednak nie mam smiling smiley
Wysłane przez: Izka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 pa� 2006 - 20:14:22

na razie nic z tym nie robie bo to male plamki niezbyt uciazliwe, nie mam czasu na bieganie na zastrzyki, wprawdzie w koncu nauczylam sie robic je sama ale ciagle sie balam ze moze cos zrobie nie tak, raz zrobilo mi sie slabo.... chyba ze strachu i teraz juz nie eksperymentuje na sobie smiling smiley a poza tym straszny ze mnie len ;/ wiec na razie zostawiam tak jak jest... jezeli luszczyca zacznie znowu szalec, a mam nadzieje ze nie, to wtedy znow sie nawroce i wykupie zastrzyki, na glowie mialam zawsze odrobine nawet po odstawieniu zastrzykow, to chyba dlatego ze za wczesnie pzrerwalam a moze tak po prostu juz ma byc.... nie wiem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niby mam a jednak nie mam smiling smiley
Wysłane przez: jack 26 lat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 00:10:16

Izka daj mi namiar an tego pana?// to9568890 pozdraWIAM jACEK SPOD kRAKOWA , KOCHAM MORZE MUSZE UZBIERAC KASE NA BILET9 BEZROBOTNY MAGISTER HEHE) OSTATNI RAZ BYLEM NA POLNOCY W mALBORKU I STARGARDZIE GD, I tCZEWIE, JECHALISMY DO GDANSKA, ALE SIE AUTO ZEPSULO I NIE DOJECHALISMY sad smiley CZEKAM NA ODPOWIEDZ??? mOZE TWOJE GG smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niby mam a jednak nie mam smiling smiley
Wysłane przez: jack 26 lat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 00:12:34

TO BYL NUMER GG TO 9568890 smiling smiley POSTRONI NIE ZYCZE SOBIE ZADNYCH WIADOMOSCI NA MOJE GG OPROCZ IZY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niby mam a jednak nie mam smiling smiley
Wysłane przez: skwirek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 cze 2011 - 17:09:17

korzystal ktos jeszcze z porad tego pana? komus w ogole pomogla homeopatia?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niby mam a jednak nie mam smiling smiley
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 cze 2011 - 20:27:58

Mnie po homeopatii tak wywaliło, że leżałam przez 3 miesiące ( dokładnie! )w szpitalu bo lekarze nie umieli zapanować nad moją ł. Była to postać erytrodermii, zajęte całe ciało , gorączka, spuchnięte nogi i inne "koszmary". Brałam jakieś granulki i chyba tabletki; wiedziałam że może się po nich trochę pogorszyć ale to co przeszłam najgorszemu wrogowi nie życzę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niby mam a jednak nie mam smiling smiley
Wysłane przez: skwirek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 cze 2011 - 23:07:35

A po ilu dniach zaczelo tak sypac? Ja zaczynam z homeopatia i w sumie troche sie obawiam... Jak sobie ze wszystkim potem poradzilas?

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.