Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: zibi (---.army.mil.pl)
Data: 28 pa� 2006 - 20:23:40

Moja córka 11 lat choruje na łuszczycę. Prosiłbym bardzo o radę u jakich specjalistów dermatologów leczyliście się- których możecie polecić (najlepiej z Warszawy lub okolic W-wy). Do których ja trafiłem z córką to szkoda gadać
liczyła się tylko kasa a nie chęć pomocy. Może podzielicie się swoimi doświadczeniami i z jakich usług, specjalistów ,klinik skorzystać może coś doradzicie - z góry bardzo dziękuję.


Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Mania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 pa� 2006 - 23:39:35

Ja polecam AM Klinika Dermatologii ul. Koszykowa.

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Wlodek (---.icpnet.pl)
Data: 29 pa� 2006 - 22:27:03

Witaj

Ja znalazłem 3 lata temu lekarza w W-wie . Pani Dr Brajczewska, pracuje w http://www.dermedica.com.pl/ . Lecze sie u niej 3 rok i jest super za kazdym razem wyciąga mnie z łusek i ma spokój na jakis czas 9 / 10 mies.
Polecam z czystym sumieniem

Pzd

Wlodek

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Michał (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 pa� 2006 - 23:08:47

Wlodek brzmi jak reklama. 9/10 mies. bez łusek- hehe chyba do czarodzieja chodzisz, albo dodaj, że masz jakąś lekką tą łuszczyce.
Albo.... oj nieładnie dermedica nieładnie

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w83-205.abo.wanadoo.fr)
Data: 02 lis 2006 - 17:46:00

Witam

nie moge wam polecic dermatologa ale napewno moge wam polecic mydlo alep do mycia.Leczy choroby skorne takie jak luszczyca, egzema, tradzik.
Luszczycy nie wyleczy w 100% ale zaleczy, wyciszy nawroty, ktore rzadziej beda sie pojawiac.
Dobrze tez jest smarowac miejsca problematyczne olejem roslinnym np. sezamowym.

Natura gora.

pozdrawiam

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Ania (193.30.160.---)
Data: 03 lis 2006 - 09:30:05

przedstawicielka sklepu biolander.com Pani Elisabeth usiluje wcisnac kolejny cudowny lek , natura gora????? czy moze raczej zarobek ?

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w86-211.abo.wanadoo.fr)
Data: 03 lis 2006 - 14:43:38

Droga Aniu,

to co robie jest pasja mojego zycia.Zyc w zgodzie z natura.Gdy czytam to forum i gdy widze jakie problemy spotykaja ludzi dotyczace skory mam jeszcze wiecej sil aby mowic o naturze i naturalnych kosmetykach.
Pieniadze?Jedna rzecz mozemy widziec z kilku miejsc.Z kazdego miejsca inaczej.Ty widzisz pieniadze a ja widze przeslanie, pasje zycia.
Nie bronie ci widziec to co widzisz to tylko i wylacznie twoja sprawa.Ale nie odbieraj innym ludziom mozliwosci przekonania sie samemu.

pozdrawiam serdecznie

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2006 - 20:41:25

Moze dolacze sie do opinii DROGIEJ ANI.Przedstawicele nie pisze wszystkich firm potrafia tak pieknie czarowac.Moze jakies konkrety np.sklad tego mydla?Czy to chemia czy natura?

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w83-205.abo.wanadoo.fr)
Data: 04 lis 2006 - 21:39:30

witam

podaje wiecej inf na temat mydla alep.Ponizej sklad:

""Mydło Alep (20% oleju laurowego)jest produktem całkowicie naturalnym. Opracowane wyłącznie na surowcach naturalnych, nie zawiera w swojej oryginalnej formie ani barwy, ani perfum, ani innego środka. Jest produktem czysto biolgicznym a przez to staje się produktem doskonałym. Nie powoduje alergii. Mydło Alep jest wyposażone autentycznie w zalety lecznicze dzięki składnikom antyseptycznym a także ma właściwości zabliźniające i nawilżające, które odnawiają film hydrolipidowy. Jest przeznaczone dla skór suchych, dotkniętych takimi chorobami jak :

-łuszczyca

-trądzik

-egzema

ze względu na właściwości łagodzące i ochronne. Czystość surowców wchodzących w skład mydła gwarantuje mu długowieczność. Jego skład naturalny nadaje mu własności unikatowe.

Skład: olej z oliwek, olej wawrzynu20% ( liście laurowe), hydroxyde sodu i woda.100% ekologiczny.Testowany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach

Historia

Miasto Alep leży w północno-zach.części Syrii. Mydło Alep zostalo przywiezione do Europy prawdopodobnie przez Krzyzowców. Pierwsze fabryki tego mydła mają początek w XII wieku w Hiszpanii i we Włoszech.W wieku XV zaczęto produkcję w Marsylli. W starożytności to drzewo było uznawane za symbol pokoju.Miało charakter święty, jako prezent od Boga ( gołąb przynoszący liść laurowy obwieszczający koniec potopu).

Produkcja

W przemyśle produkcyjnym mydeł naturalnych nie robi się lepszego mydła niz mydło Alep. Metoda produkcyjna tegoż mydła sięga prawie 2000lat. Całą operację robi się ręcznie.Jest to technika wyrobu rzemielśniczego długa i pieczołowicie pielęgnowana. Od tego czasu recepta prawie sią nie zmieniła. Sekret tego mydła polega na użyciu oliwy z oliwek i oleju z jagody wawrzynu (liść laurowy).Te dwa składniki są mieszane w wielkim kamiennym kociołku do którego dodaje się wodę i sodę.Ażeby mydło było twarde jest suszone na swieżym powietrzu podczas 9 miesięcy. Na powierzchni kolor zmienia się z ciemnej zieleni do piaskowej jasności. Pod powierzchną kolor nie zmienia się.

Do twarzy i ciała

Mydło Alep stosuje się zarówno do twarzy jak i ciała. Jest ono na bazie oliwy z oliwek, dlatego używane regularnie nie powoduje wysuszenia a pozostawia skórę delikatną i dobrze nawilżoną.Nie powoduje alergii. Mydło Alep jest produktem szlachetnym w skład którego wchodzą tylko surowce naturalne: Olej z Oliwek i Olej Wawrzynu. Nie zawiera barwnika, nie jest perfumowane (zapach Wawrzynu), ani innego składnika, który mógłby wywołać alergię.""

pozdrawiam

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 06 lis 2006 - 09:24:14

Przez to mydło odeszliśmy od głównego wątku. Ja natomiast polecam tańszy odpowiednik - mydło szare "biały jeleń". Dostępne w "PSS Społem" na terenie całego kraju :-)

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: rabatek (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 06 lis 2006 - 13:09:25

ZGADZAM SIE Z MICHALEM W 100% TYLKO SZARE MYDLO

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w81-251.abo.wanadoo.fr)
Data: 06 lis 2006 - 14:49:30

witam

szare mydlo jaki ma sklad?
Mam prosbe aby powiedziec to albo to to trzeba wpierw uzyc jednego i drugiego aby sie o tym przekonac.
Ale jezeli sie ktos uprze nie ma na to rady.

pozdrawiam

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 06 lis 2006 - 14:50:51

Racja. Spróbowałem i tego i tego. Jeden pies.

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w81-251.abo.wanadoo.fr)
Data: 06 lis 2006 - 15:19:06

WITAM

sprobowalem. Zgoda.

A jak dlugo Pan stosowal systematycznie?Nie powiedzialam, ze dziala jak czarodziejsa rozdzka.Na wynik( wyciszenie, zaleczenie lecz nie wyleczenie podkreslam) na to potrzeba ok 2-3 tygodni.

Pozdrawiam

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lis 2006 - 19:50:13

to wszystko to sciema ja leczylem sie w specjalistycznej klinice ON CLINIC w Gdyni zaplacilem im prawie 2 tys. zl za leczenie i tak naprawde nic mi to nie pomoglo ja sie lecze juz od dwoch lat i tak naprawde to najwazniejsze jest pogodzenie sie z ta choroba.akceptacja wiele pomoze uwierzcie mi.pozdro dla wszsytkich luszcczykowsmiling smiley

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 07 lis 2006 - 09:19:39

Pani Elizabeth - jestem z łuszcycą już 10 lat i systematyczność to moje drugie imię ;-) Po prostu musi się Pani w końcu pogodzić z tym że Pani "produkt doskonały" w kwestii łuszczycy jest... zwykłym mydłem. Wiem bo próbowałem, ale być może komuś pomoże. Oboje przecież wiemy czym jest efekt placebo, prawda? :-)
Pozdrawiam

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w86-211.abo.wanadoo.fr)
Data: 07 lis 2006 - 21:12:14

Witam

wiem czym jest efekt placebo ale alepu do niego nie zalicze.

Nie pisalam,ze alep wyleczy z luszczycy ale ja zaleczy.Hmm, nie bede sie z Panem sprzeczac.Pan wie lepiej odemnie.

pozdrawiam najcieplej

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 08 lis 2006 - 08:15:56

"wiem czym jest efekt placebo ale alepu do niego nie zalicze." - na jakiej podstawie wysnuwa Pani takie wnioski? Czyżby dysponowała Pani jakimiś wiarygodnymi badaniami w tym zakresie?

Efekt placebo dotyczy także zaleczeń, nie tylko wyleczeń. I nie chodzi o to, że ja to wiem. To wszystko wiadomo powszechnie już od wielu lat. Nawet badania kliniczne prowadzone na nowych lekach uwzględniają efekt placebo.

Pozdrawiam

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: marta (195.14.73.---)
Data: 08 lis 2006 - 11:44:03

ja otrzymalam od elisabeth kostke mydla bezplatnie, przyszla paczuszka z francji.
marzylam, aby kiedys tej Pani dziekowac 'na kolanach'
bo ja juz licze tylko na cud
na razie 3 tyg smaruje mydlem zmiany - nie widze aby ustepowaly, ale mam wrazenie, ze moze cos drgnie, moze za krotko
na razie jest tak, ze w ogole nic mnie nie swedzi, luska nie tworzy sie tak szybko i wszystko jest takie plasciutki, mile w dotyku
na razie zuzylam 1/10 kostki,
i wierze....
bede smarowala dalej i bede was informowac
Moi kochani nie chodzi o to, aby jakas metode krytykowac
odmian luszczycy jest a ze 2000, wiec i sposobow ujarzmienia tej kanalii rowniez.
sa tacy, ktorym pomaga slonce, innym pogarsza

Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w86-202.abo.wanadoo.fr)
Data: 08 lis 2006 - 15:15:07

Witam

Pani Marto, dziekuje.
Mam maly sklep z kosmetykami naturalnymi we francji.Mydlo alep sprzedaje sie od reki.Kazdego dnia przychodza ludzie i dziekuja.Dziasiaj wrocilo malzenstwo po nastepna partie mydel dla syna, ktory mieszka w Kanadzie.
Po zastosowaniu 1 kostki mydla egzema(nie luszczyca) minela.Lekarze leczyli cale lata i nie znalezli skutecznego leku.Dziasiaj takich przypadkow mialam dwa.I tak kazdego dnia.

Pani Marto w miejsca zmienione luszczyca po umyciu mydlem byloby dobrze natrzec olejem roslinnym.Np sezamowym ale jak nie ma, moze byc taki jaki sie ma.Wazne aby natluscic. Dobra jest tez sol z morza Martwego.Wszystko co naturalne. Zycze duzo wiary."Wiara przenosi gory".

pozdrawiam