6 lat spokoju i nagły powrót !! Help smiling smiley
Wysłane przez: Justyna (---.aster.pl)
Data: 23 maj 2005 - 20:20:41

Witam serdecznie

Z moją ukochana choroba zyje juz yyy jakies 8 lat (całkiem niezle sie polubilysmy , innej mozliwosci nie ma smiling smiley )
Pierwszy wysiew miałam 8 lat temu po wakacjach nad morzem , jedna plama , nastepna i nastepna i tak ta cholera ogarnela 90% mojego ciała , niemiałam tylko na twarzy
dermatolodzy(a było ich kilku ) czyscili skutecznie moje kieszenie ale bez rezultatów na ciele .
Wreszcie , wymusiłam skierowanie do instytutu dermatologii na koszykowej w warszawia . no i tam natychmiast dostałam skierowanie na lampy , najpierw takie bez tabletek a po jakims czasie z tabletkami osłonwymi .Efekt E X T R A byłam zaskoczona wszystko znikneło .ale nic nie trwa wiecznie , powrot nastapił na łokciach i na głowie .
w zasadzie szybko sie przelamalam , specjalnie mi to nieprzeszkadzało (wrecz sie pogodziłam z ta cholera) a na głupie pytania lub docinki typu : co masz na łokciach : odpowiadałam z pełnym przekonaniem i powaga : "rany po wietnamie" - skutkowało smiling smiley
pojedyncze kropeczki pojawiały i znikały 6 lat spokoju (jedynie łokcie )
Sedno sprawy jest nastepujace za 3 tygodnie mam wyjazd zagranice na miesiac , i własnie zauwarzyłam nagły wysyp na ciele : plecy , rece , brzuch
dłonie, jestem wkurzona na maxa i tu jest ogromna prożba do osób z warszawy aby podały mi jakieś namiary na prywatne naswietlania , jakas prywatna klinike (panstwowo czeka sie około 1 roku )była bym ogromnie wdzieczna , szukam w necie i nic , nic nie moge znależć , a czas mnie goni

Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za odpowiedzi

Re: 6 lat spokoju i nagły powrót !! Help smiling smiley
Wysłane przez: ***** (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2005 - 18:20:58

pani se poczłapie i bedzie dobzie..

Re: 6 lat spokoju i nagły powrót !! Help smiling smiley
Wysłane przez: Ajgor (---.pu.kielce.pl)
Data: 30 maj 2005 - 14:53:03

Znalazłem taki adres, podobno niezły:
dr Obałek
ul. Elektorlna 8/10 m.19
tel.620-27-33.
Aha i internetowy adres prywatnej kilniki w W-wie:
www.dermedica.pl
Powodzenia i szybkich efektów! smiling smiley