Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: Mateusz (80.51.229.---)
Data: 18 gru 2006 - 17:28:43

Witam wszystkich, jaka jest roznica miedzy luszczyca twarzy a lojotokiem, bo nie mam pojecia, z gory za odpowiedz dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2006 - 02:31:27

Luszcyca ma bilawe luski ktore czasami swiedzą le nie musza luski odpadaja i powstaja nowe miejsce jest zaczerwienione ale nie ma tam tluszczu loju wrecz jest przesuszone mowie o swoim przypadku inni moga miec inne objawy....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2006 - 02:34:16

poznasz na pewno jesli nie idz do lekarza luszczyca ma tedencje od wysypu jest tez..... trudniejsza do wyleczenia i wraca do konca zycia z roznym nasileniem pozdr glowa do gory smiling smiley))))))) Mateusz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 gru 2006 - 18:36:37

dzis kolega zapytal ac o ty masz takie czerwone na noie chodzilo o luszczyce a ja udalem ze to cos innego..... why...... robie w reklamie i luszczyca powoduje ze moge miec gorsze pieniadze...... sad smiley((((((((((((((((((((((((((( Jacek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: fionella (---.toya.net.pl)
Data: 23 gru 2006 - 00:09:51

Stosuje protopic. Efekty super, no a dodatkowo nie jest tak grozny jak steryd. Jest to jedyna rzecz, która mi pomaga (mam dużo zmian).
Wesołych wszystkim!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 gru 2006 - 11:39:17

Dzieki smiling smiley)))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: marza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 gru 2006 - 17:14:53

Hej Bigmag! ja stosowałam różne specyfiki, najlepszy był lorinden T, ale juz tego nie robią, troche sie podłamałam, ale zaczęłam stosować różne kremy i o dziwo! jest takie cos z ATW "zółtko roslinne" mała tubka, jest bardzo tłusta jak wazelina, sparowałam nią zmiany na czole i nad oczami i ... wszystko strasznie zbladło, nie powiem ze nic nie ma, ale naturalnym sposobem, stało sie to niewidoczne i teraz nie smaruje sie sterydami, bo one u mnie zawsze powoduja nawrót! plamki są jasne prawie nie widać... spróbuj !! a i jak nie jem wieczorami tez lepiej wyglądam... czyli dieta tez jest bardzo ważna...daj znac i pytaj jak coś! ps. na noc smaruje się cutibazą to taki półtłusty krem-rewelacja z apteki, polecony przez dermatologa!
Powodzenia buzka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: mariola (---.aduro.pl)
Data: 25 gru 2006 - 17:48:12

hej gdzie to mozna kupic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 gru 2006 - 17:57:58

witam! wcześniej już pisałem na tym forum...ja stosuje na twarz chińską maść na łuszczyce kupuje u zakonników bonifratów...ziołowa maść a działa tak szybko jak steryd. minusem tej maści jest to, że łuszczyca szybko wychodzi...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: mariola (---.aduro.pl)
Data: 25 gru 2006 - 19:25:18

podaj nazwe tej masci oraz ile kosztuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: marza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 gru 2006 - 12:24:33

Mariola nie wiem do kogo było to zapytanie, ale jesli do mnie to ATW to siec cos takiego jak Awon, musisz mukac na necie, lub po znajomych, cutibaza w aptece, bez recepty.... a Krzysiek - ta masc to może jest cos takiego jak DTC czyli steryd skoro szybko znika i zaraz wychodzi, boje sie takich rzeczy , zwlaszcza na buzie. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: MICHAL (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 gru 2006 - 14:04:08

zastosuj krem (elosone) mi pomoglo w 3 dni i zeszlo z twarzy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: Mateusz (80.51.229.---)
Data: 26 gru 2006 - 19:21:38

Michal, ten krem elosone to steryd?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: Łukasz (---.gprspla.plusgsm.pl)
Data: 26 gru 2006 - 20:14:45

Proponuje spróbować Elidel krem jest dobry na zmiany twarzowe tylko jest mały problem on kosztuje prawie 90 zł... i ta tubeczka troszkę mała ale jest naprawde dobry.... bynajmniej na wersję Vulgaris.... smiling smiley

poozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2006 - 10:09:10

dzieki prosze o nowe sposoby leczenia moze to komus pomoze Jacek Dzieki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: Mateusz (80.51.229.---)
Data: 27 gru 2006 - 16:09:59

Łukasz mam do Ciebie to samo pytanie co do Michała czy te kremy o ktorych piszecie sa sterydami, bo okropne mam doznania jak chodzi o stosowanie sterydow na twarzy, pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2006 - 16:47:37

iktore o ktore Ci konkretnie chodzi ???? nie polecam diprosaliika i loridentu....a
bo tworza nowe ogniska wysypu luszczycy dlatego mi wyswkoczyla na twarzy.... teraz stosuje locoid jutro skontroluje to u dermatolog w krakowie w aptece dowiedzialem sie ze to jedna z najlepdszych dermatolozek w malopolsce winking smiley JAcek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2006 - 19:37:44

ha dostalem nowy antybiotyk dzis od pani doktor co na d pozniej napisze kosztuje 60 zloty moze pomoz ei inne dziwne masci na l,uszczyce cial i rak nie mam na nie kasy na razie przesrane sad smiley((((((((((((((((((((((((((((( moze u bieram czekam na wyplate ...........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2006 - 09:34:12

Wszystkim Zycze Wszystkiego naj nja w Nowym nadchodzacym roku....
smiling smiley))))))))))))))))))))))))))) Jacek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 sty 2007 - 07:47:20

powiekszaja misie luski n ie dziala juz luciod :smiling smiley))) help dremtolog proponuje a ntybiotyk troche sie boje ??????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.