Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sty 2007 - 17:40:59

To jest to ..... czerwone plamy na brwi i policzkach i na dodatek swedza i i sie luszcza moim zdaniem na 100% to niestety luszczyca... ja ja mam na powiece tez kolo spojowek i nie moge tam smarowac bom zatre oczy przesrane.... Glowa do Gory rafal bedzie dobrze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sty 2007 - 17:42:23

a mnie rafal wysyp[alo po sterydach diprosalicu i loridencie a do tego infekcja i antybiotyki....im po miesiacu mam luski na caklym ciele i luski na twarzy wygladam niestey jak czerwona krowa natwaRZY TAK TEGO DUZO.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sty 2007 - 19:39:34

a biore teraz liocoid slaby steryd.... czasami na glowe diprosalic...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: rafalek (---.globalconnect.pl)
Data: 17 sty 2007 - 21:21:57

Witam ponownie, heh wlasnie tego sie obawialem ze to luszczyca, ostatnio wiele o tym czytam i szczerze mowiac to sie tego boje.


ww antybiotykow uzywam od poniedzialku , i moge napisac tylko tyle, ze luszczenie oraz czerwone plamki na polikach ( tuz przy nosie ) praktycznie zeszly ( tak samo jak zeszla opuchlizna z brwi ) , w poniedzialek ide do dermatologa na kontrole, to go dokladine wypytam co i jak i co to dokladnie jest (to co ja mam )

troche sie boje, bo wstajac dzis rano zauwazylem na brzuchu krostki, sie znaczy czerwone kropeczki , kurde lipna choroba ...

a najgorsze bylo to ,ze zanim zaczelem stosowac leki strasznie sie luszczylem, koledzy/kolezanki pytali mnie sie co to jest , niektorzy nawet bali sie ze mna rozmawiac, a teraz jak to zaczelo schodzic to jest zupelnie inaczej ... ehh jak to ludzie patrza na wyglad ...


pozdrawiam wszystkich i zycze szybkiego powrotu do zdrowia ( jezeli to tylko mozliwe )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: Mateusz (80.51.229.---)
Data: 18 sty 2007 - 15:51:04

Rafal, a mozesz powiedziec co stosowales na te plamy na polikach i kolo brwi, czy ten oxycort jest bezpieczny na twarz, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 sty 2007 - 16:29:06

nie stosowalem oxycort na luszczyce zato na niegojace sie rany zanim poznalem smak luszczycy abylo to 5 lat temu......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: marza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 sty 2007 - 18:02:18

Witaj Bigmag! Z tego, co czytam to cały czas Cię sypie. POsłuchaj teraz dobrze i wez sobie do serca: wylecz wszytskie infekcje w organizmie (tak mówi moja dermatolog), tzn. dentysta, lartyngolog itp., posprawdzaj, bo skoro Cie wciąż wysypuje znaczy to, że coś jest nie tak... odstaw używki, może palisz - rzuc! nie pij alkoholu. Ja na sylwestra poswawoliłam, od razu kropki sie zaostrzyły, a juz tak ładnie zaleczyłam, to wylazło cholerstwo znowu! zmieniłam dietę, poczytałam gdzies tu u nas na forum o tych problemach z jelitami i pije rumianek (fuj), nie jem chleba itp. - poczytaj! Twarz-jest problemem, jak był lorinden T (bo wycofali), to smarowałam buzke i na solarkę, tam się przypalało i było git. Teraz ponownie mówie Ci o natłuszczaniu; jakim sterydem bym sie nie smarowała, zawsze wracało. .. teraz uzywam ten super tłusty krem i wyleczyłam mocno zaognione plamy na twarzy a miałam na czole, powiekach, skroniach i obok noska, teraz czuje trochę pod palcem, ale w ogóle prawie nie widać... naprawdę rewelacja! a wiesz mi, że tez stosowałam: laticort, cutivate, diprosalic, lorinden itp. itd. jak mnie kiedys wysypało po zapaleniu migdałów. TRAGEDIA!! jak byś chciał jeszcze jakies rady służe mogę dać gg. Rozumiem Cie bardzo.... to cholerstwo, kiedys po infekcji położyło mnie do szpitala tak wyglądałam.... Ściskam Cię przeokropnie i trzymam kciuki za zatrzymanie wysiewu z reszta poradzisz sobie sam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: rafalek (---.globalconnect.pl)
Data: 19 sty 2007 - 22:43:25

a wiec Panowie, i Panie, to chyba jednak nie luszczyca (tak mi sie wydaje, przestalem sie kompletnie luszczyc, zeszla opuchlizna oraz zaczerwienienie - zarowno na polikach jak i nad brwia)

na brzuchu tez coraz lepiej .



MATEUSZ .

na plamy na polikach oraz wkolo brwi stosowalem ( i stosuje )

" oxycort " - jest to taka zolta masc,na recepte , kosztuje chyba ze 4 zl .


lek jest calkowicie bezpieczny ( przynajmniej w moim przypadku, bardzo pomogl )

do tego tez zazywam tabletki, nie wiem jak wielki one maja wplyw.


serdecznie pozdrawiam
raf

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: rafalek (---.globalconnect.pl)
Data: 19 sty 2007 - 22:46:04

przepraszam, ze tak dopisuje,ale nie widze nigdzie funkcji EDIT.


tak wiec co do picia alkoholu, to ja na wlasnej skorze przekonam sie co i jak jutro .

z rana nie wezme antybiotyku ( tabletki ) ale mascia sie posmaruje, wieczorem ide potancowac przy okazji pijac kilka piwek, zobacze jakie beda efekty w niedziele, czy znow wyskocza czerwone plamy.

jeszcze raz pozdrawiam
raf

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 sty 2007 - 10:02:28

Hej Marza jak mozesz to podaj mi swoje gg moje to 9568890 pozdrawiam na razie stabinie tylko powiekszanie niektorych lusek
Ja mam pecha bo od Diedzcka mam oslabiony organizm alergie i prawie astme oskrzeklowa to lecze innymi sterydami i pewnie te sterydy na luszczyce sie skumulowaly Pozdrawiam Cie Pa JACEK

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 sty 2007 - 10:03:43

bede na gg jutro po poludniu see you smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: rafalek (---.globalconnect.pl)
Data: 21 sty 2007 - 12:53:17

nie wzielem lekow, bylem na baletach, wypilem kilka piwek ( z 5 ) dzisiaj wstalem , udalem sie do lustra i co widze ? skora bez zmian, bez zaczerwien itp. wiec w moim przypadku picie alkoholu nie "pogarsza sprawy"

serdecznie pozdrawiam i ide wziasc leki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: jacekbigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sty 2007 - 13:59:48

spoks POZDRAWIAM CIE WAZNY JEST OGOLNY POZIOM ORGANIZMU......JEGO STAN ....JEDEN BALET NIE IWLE TU ZNACZY NATOMIAST W MOIM PRZYPADKU OSTRE INFEKCJE POGLEBIAJA OBJAWY NARKI smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: jacekbigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sty 2007 - 16:24:34

rafalek nic sie nie martw..... moze jednak nie masz luszczycy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: rafalek (---.globalconnect.pl)
Data: 21 sty 2007 - 19:00:47

co nie znaczy ze nie wiem jak sie czujecie ...


sam zaznalem tego, ze ludzie dziwnie na mnie patrzyli itp. ale ja to mialem przez chwile, a chorzy na Ł (zwlaszcza twarzy) maja to ciagle ... ehh jaki ten swiat jest porabany .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: jacekbigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 13:46:35

NO CZA SIE ZMUTANTOWAC CYTAT ZA KSZYSIEM......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: jacekbigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 19:06:31

chyba jadnak bede biedronka zwlasza na twarzy........... sad smiley(((((((((((((((((((
Jacek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: jacekbigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 21:23:43

takiki jest miojm luszczycowy blog ...... zartuje.... nie mm wyboru....bez luski zyc....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: jacekbigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2007 - 09:16:48

77- to magiczna liczba hehehe.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: krzysztof (85.12.64.---)
Data: 23 sty 2007 - 12:56:17

a moze by tak gumowe twarze takie ala fantomas pamietacie goscia zero brwi ,rzes , lysa pala, i po klopocie ,wracasz do domu maske do szklanki, a nie sory to zeby do szklanki ,a maska do miski, a reszta do innych pojemnikow. i po kompocie, sorry po klopocie , luska mi na oczy zaszla i slabo widze , mam takie dwie luski nad oczami jak pada to mi nie napada . pozdrowienia krisu watford

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.