Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: Mateusz (80.51.229.---)
Data: 18 gru 2006 - 17:28:43

Witam wszystkich, jaka jest roznica miedzy luszczyca twarzy a lojotokiem, bo nie mam pojecia, z gory za odpowiedz dzieki

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2006 - 02:31:27

Luszcyca ma bilawe luski ktore czasami swiedzą le nie musza luski odpadaja i powstaja nowe miejsce jest zaczerwienione ale nie ma tam tluszczu loju wrecz jest przesuszone mowie o swoim przypadku inni moga miec inne objawy....

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2006 - 02:34:16

poznasz na pewno jesli nie idz do lekarza luszczyca ma tedencje od wysypu jest tez..... trudniejsza do wyleczenia i wraca do konca zycia z roznym nasileniem pozdr glowa do gory smiling smiley))))))) Mateusz

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 gru 2006 - 18:36:37

dzis kolega zapytal ac o ty masz takie czerwone na noie chodzilo o luszczyce a ja udalem ze to cos innego..... why...... robie w reklamie i luszczyca powoduje ze moge miec gorsze pieniadze...... sad smiley((((((((((((((((((((((((((( Jacek

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: fionella (---.toya.net.pl)
Data: 23 gru 2006 - 00:09:51

Stosuje protopic. Efekty super, no a dodatkowo nie jest tak grozny jak steryd. Jest to jedyna rzecz, która mi pomaga (mam dużo zmian).
Wesołych wszystkim!


Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 gru 2006 - 11:39:17

Dzieki smiling smiley)))))

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: marza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 gru 2006 - 17:14:53

Hej Bigmag! ja stosowałam różne specyfiki, najlepszy był lorinden T, ale juz tego nie robią, troche sie podłamałam, ale zaczęłam stosować różne kremy i o dziwo! jest takie cos z ATW "zółtko roslinne" mała tubka, jest bardzo tłusta jak wazelina, sparowałam nią zmiany na czole i nad oczami i ... wszystko strasznie zbladło, nie powiem ze nic nie ma, ale naturalnym sposobem, stało sie to niewidoczne i teraz nie smaruje sie sterydami, bo one u mnie zawsze powoduja nawrót! plamki są jasne prawie nie widać... spróbuj !! a i jak nie jem wieczorami tez lepiej wyglądam... czyli dieta tez jest bardzo ważna...daj znac i pytaj jak coś! ps. na noc smaruje się cutibazą to taki półtłusty krem-rewelacja z apteki, polecony przez dermatologa!
Powodzenia buzka

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: mariola (---.aduro.pl)
Data: 25 gru 2006 - 17:48:12

hej gdzie to mozna kupic

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 gru 2006 - 17:57:58

witam! wcześniej już pisałem na tym forum...ja stosuje na twarz chińską maść na łuszczyce kupuje u zakonników bonifratów...ziołowa maść a działa tak szybko jak steryd. minusem tej maści jest to, że łuszczyca szybko wychodzi...

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: mariola (---.aduro.pl)
Data: 25 gru 2006 - 19:25:18

podaj nazwe tej masci oraz ile kosztuje

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: marza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 gru 2006 - 12:24:33

Mariola nie wiem do kogo było to zapytanie, ale jesli do mnie to ATW to siec cos takiego jak Awon, musisz mukac na necie, lub po znajomych, cutibaza w aptece, bez recepty.... a Krzysiek - ta masc to może jest cos takiego jak DTC czyli steryd skoro szybko znika i zaraz wychodzi, boje sie takich rzeczy , zwlaszcza na buzie. pozdrawiam

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: MICHAL (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 gru 2006 - 14:04:08

zastosuj krem (elosone) mi pomoglo w 3 dni i zeszlo z twarzy

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: Mateusz (80.51.229.---)
Data: 26 gru 2006 - 19:21:38

Michal, ten krem elosone to steryd?

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: Łukasz (---.gprspla.plusgsm.pl)
Data: 26 gru 2006 - 20:14:45

Proponuje spróbować Elidel krem jest dobry na zmiany twarzowe tylko jest mały problem on kosztuje prawie 90 zł... i ta tubeczka troszkę mała ale jest naprawde dobry.... bynajmniej na wersję Vulgaris.... smiling smiley

poozdro

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2006 - 10:09:10

dzieki prosze o nowe sposoby leczenia moze to komus pomoze Jacek Dzieki smiling smiley

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: Mateusz (80.51.229.---)
Data: 27 gru 2006 - 16:09:59

Łukasz mam do Ciebie to samo pytanie co do Michała czy te kremy o ktorych piszecie sa sterydami, bo okropne mam doznania jak chodzi o stosowanie sterydow na twarzy, pozdro

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2006 - 16:47:37

iktore o ktore Ci konkretnie chodzi ???? nie polecam diprosaliika i loridentu....a
bo tworza nowe ogniska wysypu luszczycy dlatego mi wyswkoczyla na twarzy.... teraz stosuje locoid jutro skontroluje to u dermatolog w krakowie w aptece dowiedzialem sie ze to jedna z najlepdszych dermatolozek w malopolsce winking smiley JAcek

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2006 - 19:37:44

ha dostalem nowy antybiotyk dzis od pani doktor co na d pozniej napisze kosztuje 60 zloty moze pomoz ei inne dziwne masci na l,uszczyce cial i rak nie mam na nie kasy na razie przesrane sad smiley((((((((((((((((((((((((((((( moze u bieram czekam na wyplate ...........

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2006 - 09:34:12

Wszystkim Zycze Wszystkiego naj nja w Nowym nadchodzacym roku....
smiling smiley))))))))))))))))))))))))))) Jacek

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 sty 2007 - 07:47:20

powiekszaja misie luski n ie dziala juz luciod :smiling smiley))) help dremtolog proponuje a ntybiotyk troche sie boje ??????????