Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: jacekbigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2007 - 14:10:56

Ripekcik Krzysztofie...proponuje roboczne maski na twarz.... mi luska tez atkuje oczy.... konrketne powieki brwi..... a od swieta ...proponuje kompelet wyjsciowy hehe.... smiling smiley)))) w biedronki...... jak w masce.....

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: Artur (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 pa� 2008 - 11:02:29

Allo all luszczyca wyskoczyla mi prawie pol roku temu i wcaz moe ,pge wyleczyc jej na twarzy po kazdym goleniu jestem caly ale to caly czerwony polika pod oczamui najbardziej czolo =/ Codziennie sie smaruje czyms tlustym przedewszystkim Ziaja ale to cholerrstwo nie chce zejsc cos mi dermatolog przepisal stosuje od tyg i nic a rok szkolny dla studentow sie zaczyna i to jeszcze na awf a jak sie poce to cala morde mam czerwona =/

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: monia (---.centertel.pl)
Data: 05 pa� 2008 - 22:45:29

czesc.ja na twarz stosuje protopic masc jak potrzeba i pomaga.nie jest to steryd.

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: funio20 (---.nat.tvk.wroc.pl)
Data: 21 pa� 2008 - 19:45:32

Witam lekarz polecil mi krem Bioderma sensibio DS
jutro kupie i zobacze co bedzie
moze zaczerwienienie zniknie z twarzy pozdrawiam

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: atari (89.174.178.---)
Data: 18 sty 2009 - 13:50:45

Witam wszystkich! Widzę ,że od dawna nikt tu nie zaglądał, a chciałam Was podpytać o te plamki łuszczycowe na policzkach .Mam na obu i dostałam maść Protopik ale mnie po tym bardzo swędzi,więc przestałam smarować.

Re: Luszcyca na twarzy sad smiley(((
Wysłane przez: Ptaker Szczecin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2009 - 09:28:23

juz nie raz wyglądałem jak poparzony Indianin... w tej chwili mam całe czoło i pół nosa a nie raz zdarzało sie ze miałem zajęte 80% twarzy...