Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 4 z 6
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: xxx (87.204.185.---)
Data: 04 lis 2010 - 10:17:59

Siemanko Gosiu ale Ty ten sok piłaś czy się nim smarowałaś??Dodawałaś jeszcze cos do niego??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: gosia111 (---.nsystem.pl)
Data: 04 lis 2010 - 10:23:41

nie piłam, tarłam jak na placki ziemniaczane, potem wyciskałam przez gaze i tym sokiem się smarowałam. Jesli ktoś ma spore placki, czy np. rany (ja miałam) niestety strasznie piecze, ale poprawa przychodzi, naprawdę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Artur (---.222.254.65.spray.net.pl)
Data: 22 lis 2010 - 09:12:22

Witam, polecam kosmetyki jordańskiej firmy Rivage (teraz juz dostepne w Polsce), które w całości oparte są o minerały z Morza Martwego. Szczególnie godne polecenia są maski błotne oraz sole do kapieli.
Informacje na stronie internetowej: www.rivageline.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: jola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 gru 2010 - 10:27:42

Kąpiele są bardzo krótkie, bo trwają do ok. 15 min. Dziennie można wziąć kilka takich serii.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: jagna (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 01 sty 2011 - 18:24:52

JA CHORUJĘ NA ŁUSZCZYCE PONAD 10 LAT ,NIE POMOGŁO NIC ANI SZPITAL ANI MASCI DO CZASU .POLECAM LEKI DR.MICHAELS (DR MICZELSA) DOSTEPNE W INTERNECIE ORAZ NIEKTÓRYCH APTEKACH.WYSTARCZY WPISAC W WYSZUKIWARCE DR.MICHAELA ŁUSZCZYCA .POLECAM.SĄ TO LEKI AUSTRALIJSKIE NATURALNE PODOBNO STOSOWANE PRZEZ ABORYGENÓW .KURACJA TRWA 2 MIESIACE .DLA MNIE REWELACJA.JA MIAŁAM TO SZCZEŚCIE ZE TE LEKI PRZYSŁAŁA MI CIOCIA Z AUSTRALI, ALE SA DOSTEPNE W POLSCE.NIE MAM PRAKTYCZNIE JUZ SLADÓW PO ŁUSZCZYCY.AGA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: jagna (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 01 sty 2011 - 18:26:54

JA CHORUJĘ NA ŁUSZCZYCE PONAD 10 LAT ,NIE POMOGŁO NIC ANI SZPITAL ANI MASCI DO CZASU .POLECAM LEKI DR.MICHAELS (DR MICZELSA) DOSTEPNE W INTERNECIE ORAZ NIEKTÓRYCH APTEKACH.WYSTARCZY WPISAC W WYSZUKIWARCE DR.MICHAELS ŁUSZCZYCA .POLECAM.SĄ TO LEKI AUSTRALIJSKIE NATURALNE PODOBNO STOSOWANE PRZEZ ABORYGENÓW .KURACJA TRWA 2 MIESIACE .DLA MNIE REWELACJA.JA MIAŁAM TO SZCZEŚCIE ZE TE LEKI PRZYSŁAŁA MI CIOCIA Z AUSTRALI, ALE SA DOSTEPNE W POLSCE.NIE MAM PRAKTYCZNIE JUZ SLADÓW PO ŁUSZCZYCY.AGA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Artur (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lut 2011 - 01:43:10

Zbieramy grupe na wyjazd nad MM na 3 tygodnie w cenie 5tysięcy od 26.04 do [email protected].

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 07 lut 2011 - 22:08:04

Witaj Arturze!!!! Zastanawiam się jak załatwiłeś tak tani wyjazd,5 tysięcy za 3 tygodnie??? rewelacja!!!!Chętnie wybrałabym się,ale niestety nie dostanę w tym terminie urlopu.Jeżeli możesz to napisz jak załatwiasz tak tani wypad nad MM,przez jakieś biuro czy to wyjazd indywidualny????Pozdrawiam i życzę wspaniałego wypoczynku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: nawijka (62.233.212.---)
Data: 10 lut 2011 - 00:29:07

Cześć,
możesz podać więcej szczegółów? Próbowałam wysłać Ci maila, ale masz zablokowaną skrzynkę...dzięki i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Artur (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2011 - 22:32:56

Jest to wyjazd indywidualny w dzień korzysta się z MM na terenie hotelu ze śniadaniem noclegi są złatwione na kwaterze a przelot do Izraela tanimi liniami lotniczymi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Lilka (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 23 lut 2011 - 13:27:37

Czesc Artur, interesuje mnie poważnie proponowany przez Ciebie wyjazd. Podaj prosze wiecej szczegółow. moj adres e-mail [email protected] pozdrawiam. Lilka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Gosia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 mar 2011 - 11:35:23

Witam!
Planuje we wrzesniu wyjechac do izraela na 2 tygodnie i szukam lokatorki do pokoju ( co wychodzi duzo taniej ), wiek nie gra roli. Cena takiego wyjazdu to ok 5000zł od osoby.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Lilka (---.centertel.pl)
Data: 27 mar 2011 - 12:36:21

czesc Gosia.
Jestem zainteresowana takim wyjazdem. Mozesz cos blizej poopowiadac. Podam moj prywatny adres [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: vika (---.egazety.pl)
Data: 30 mar 2011 - 15:26:59

Z mojej strony mogę polecić na łuszczycę kosmetyki z Morza Martwego ze sklepu www.purity.pl. Sole i błota są bardzo dobrej jakości, a to jest ważne przy łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: mati (---.181.241.255.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 02 kwi 2011 - 12:32:49

witam serdecznie.
w kwesti blota z morza martwego chcialbym powiedziec ze sprawa ma sie tak. samo stosowanie blota w polsce badz w innym kraju nie pomoga tak skutecznie jak wyjazd
nad morze martwe i bezposrednie smarowanie sie blotem i kapiele w morzu martwym.
nie chodzi tylko o samo bloto ale o promieniowanie sloneczne i kapiele w morzu.
wszysto razem przynosi dobre efekty choc jak wiemy nie zaleczy luszczycy na wieki.
jesli ktos bylby zainteresowany wyjazden nad morze martwe moge pomoc zalatwic wyjazd i pobyt po nizszych kosztach anizeli biura podrozy.jestem obywatelem israela i najtanszym sposbem na kuracje jest prywatny wyjazd i zakwaterowanie w prywatnym mieszkaniu z wlasnym wyzeywieniem.
pozdrawiam serdecznie
mati
[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: mati (---.181.241.255.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 02 kwi 2011 - 12:36:39

witam serdecznie.
w kwesti blota z morza martwego chcialbym powiedziec ze sprawa ma sie tak. samo stosowanie blota w polsce badz w innym kraju nie pomoga tak skutecznie jak wyjazd
nad morze martwe i bezposrednie smarowanie sie blotem i kapiele w morzu martwym.
nie chodzi tylko o samo bloto ale o promieniowanie sloneczne i kapiele w morzu.
wszysto razem przynosi dobre efekty choc jak wiemy nie zaleczy luszczycy na wieki.
jesli ktos bylby zainteresowany wyjazden nad morze martwe moge pomoc zalatwic wyjazd i pobyt po nizszych kosztach anizeli biura podrozy.jestem obywatelem israela i najtanszym sposbem na kuracje jest prywatny wyjazd i zakwaterowanie w prywatnym mieszkaniu z wlasnym wyzeywieniem.
pozdrawiam serdecznie
mati
[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Tamiza (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 kwi 2011 - 11:05:21

Zgadzam się z viką, że sklep Purity.pl, który w sumie od niedawna jest na rynku, ma najlepsze produkty. Przewagą jest bardzo duże stężenie soli i naturalność błota (nie polecam błot wysuszonych, najlepsze jest oryginalne, mokre, z wodą z Morza Martwego). Jednak to też prawda, że pobyt nad Morzem Martwym jest jeszcze bardziej skuteczny. No ale nie wszyscy mogą sobie pozwolić na wyjazd.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: rotka (---.play-internet.pl)
Data: 11 lis 2011 - 21:52:17

hej,

Niedawno wrócilam z Izrealskich wakacji. w miejscowości, której przebywałam nad morzem czerwonym (eljat) było mnóstwo reklam dotyczących produktów dla chorych na "PSOLARIS" i dużej ilości kremów, balsamów, soli, błotek, maści. Oczywiście parę z tych specyfików zakupiłam. Muszę się przyznać, że stosuje kilka na raz. Efekty po tygodniu są niesamowite.
Są to drogie produkty, np krem kupowałam za ok 400 zł, błotko to koszt ok 7,5 szekla (ok 6 zł), sól w podobnej cenie za ok 500 g. Po kąpieli i maskach z błota skóra jest gładziutka.
Jeśli chodzi o sól to można uzyskać bardzo podobny efekt, kupując gruboziarnistą i dodać do niej troszkę oliwy, błotko stosowałam tylko raz, natomiast krem jest produkowany chyba w izraelu ale nie jestem w stanie odszyfrować co jest składnikiem (język hebrajski). Jest to czarne rzadkie mazidło, brudzące ubrania. Po pierwszym dniu stosowania widziałam różnicę. muszę dowiedzieć się co do diabła tam jest. z dnia na dzień co rano odkrywam w pierwszej kolejności ubranie aby zobaczyć kolana smiling smiley mam nadzieję, że nie zapeszę... smiling smiley)) znikaj!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: nona polska (---.gemini.net.pl)
Data: 12 lis 2011 - 19:42:02

Najlepszym rozwiązaniem przy łuszczycy zapewne jest wyjazd nad Morze Martwe daje to niesamowite efekty.

Jednak nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd. Jedni ze względów finansowych, inni ze względów czasowych. Dla osób, które szukają rozwiązania na miejscu polecam produkty z Morza Martwego Izraelskiej firmy Dr Nona International.

W zależności od łuszczycy (sucha czy mokra in.sącząca się) suplementacja czy kosmetyki (sól, kremy, maska iłowa) są dobierane indywidualnie. Każda kuracja powinna być skonsultowana. Najlepsze rezultaty daje zadziałanie na przyczynę choroby, a nie jej skutek.Często przyczyną łuszczycy jest stres, u innych zatoksycznienie organizmu itd.. Trzeba to ustalić i dopiero wtedy dobierać produkty.

Dla osób, które dokonują zakupów w naszym sklepie internetowym konsultacje są bezpłatne.

Elżbieta Kasztelaniec
Mikrobiolog
[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: cegla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 maj 2013 - 07:07:48

Kochani, nie mozna porownac morza czerwonego i martwego.jatezmam luszczyce i latam do egiptu co 4 miesiace.pomaga slnko,troche przysusza.ale gdy rzut jest duzy nawet miesiczny pobyt nie pomorze w egipcie.morze martwe pomaga, rezultaty sa po tygodniu.ale musi byc to pod kontrola lekarza.pobyty w izraelu sa drozsze niz egipt, ale mozna kupic lot czarterem do Taby w Egipcie iprzejechac do Izraela.chouje na luszczyce 50 lat i jak dotad to najskuteczniejsza terapia.sterydy pomagaja chawilowo, ale o zabojstwodla organizmu.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 4 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.