Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 2 z 6
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: kama (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lut 2007 - 10:51:49

Do Andrzeja 77
pisałam już o morzu czerwonym mnie osobiście pobyt w Egipcie bardzo pomógł niekoniecznie musi to być morze martwe
morze czerwone ma te same właściwosci i jest tańszy pobyt
wspaniała wycieczka można sie odstresować i napewno podleczyć
łuszczyce rzecz polega na moczeniu sie w ciepłym morzu ze słońcem to wiadomo raczej osrtożnie
polecam życzę miłego wypoczynku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: andrzej77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lut 2007 - 11:43:01

Kama serdeczne dzięki.
Na pewno działa słoneczko, takie same wszędzie do opalania.
Mnie się rozchodzi czy ma wpływ na leczenie, samo działanie Morza Martwego. A tym samym, czy jest sensowne, moczenie się w wannie solą Morza Martwego, czy też jakimiś innymi solami ???
Z tego, co słyszałem to w Izraelu są sanatoria, szukam kogoś, kto tam był.
Czesław pisze, że niemiecka kasa chorych, refunduje raz w roku, pobyt w Izraelu?
Kama, jeżeli masz jakieś doświadczenie, odnośnie Morza Martwego, to proszę, napisz parę słów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: kama (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lut 2007 - 16:38:17

przykro mi ale nie byłam nad morzem martwym jednak uważam że cel uświęca środki warto spóbować
powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: andrzej77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lut 2007 - 13:51:24

Witam
Czy ktoś był w sanatorium, nad Morzem Martwym?
Może jakaś strona mówiąca o takim sanatorium?
Zdrówka a77


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: czeslaw (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 14 lut 2007 - 19:37:54

co do niemieckiej kasy chorych to refundowała już tego nie robi. Moczenie w wannie nie zaszkodzi ale Morze Czerwone jest super i z tego co rozmawiałem z ludźmi którzy tam byli nie jest gorsze a za to dużo tańsze. A mnie pomaga słońce i woda wszędzie na południu ale w dużych ilościach.Pozdrawiam.Czesław.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: czeslaw (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 14 lut 2007 - 19:42:49

jeszcze uzupełnienie do mojej wypowiedzi "ale Morze Czerwone jest super i z tego co rozmawiałem z ludźmi którzy tam byli nie jest gorsze a za to dużo tańsze." Pisząc "tam" miałem na myśli Morze Martwe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: andrzej77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2007 - 09:40:12

Znalazłem wynika z tego, że działanie zbawcze, to nie tyle Morze M, co słoneczko !!! Bo kąpiel w morzu to zaledwie 2, 3 razy dziennie !
Ale jeżeli ktoś tam był, to niech da znać, ciekawy jestem jak długo przebywa się w wodzie. Opis o pobycie w MM poniżej.
http://luszczyca.org.pl/forum/index.php?s=7df1cb5b08e8458d6bce89cb5fd659c5&showtopic=1896


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: kama (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2007 - 14:33:00

Andrzej
słońce w tej szerokości gogrficznej jest szczególnie ostre
bez dużych filtrów słonecznych nie da rady ale morze to jest cudo
wszystko przed Tobą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: tomus (---.bb.online.no)
Data: 24 lut 2007 - 12:13:33

Hejka !
Ktos napisal bezimiennie o walce z wiatrakami . Super powiedziane . Bo z wiatrakami walczymy wszyscy chorzy na luszczyce . Ale czm wiecej i dluzej tym jestesmy w tym lepsi . Mam 38 lat . Luszczyca towazyszy mi w zyciu od 20 . Chetnie bym zrezygnowal z jej towazystwa ale ona nie chce . Jak masz jakis fajny pomysl bezimienny nadawco daj znac . Jesli bedzie godny uwagi to super jesli komus pomoze bedziesz w niebie za uratowanie ludzkiego zycia i dobrego naszego samopoczucia . Mysle ze trzeba robic wszystko . Nie poddawac sie francy . Sterydy pomagaj chwilowo . Na poczatku bylem w niebie jak je uzywalem . Myslalem ze medycyna to jednak cuda robi . Potem jak je przestalem uzywac bylo jeszcze gorzej . Skora wrecz pekala i byla cieniutka . Teraz od paru lat jade na naturalnych srodkach . Poprawa duza . Cierpliwosci ! Skora jest ostatanim ogniwem choroby mamy aslabe watroby i nerki "brudna krew"Trzeba tez z tym walczyc . Mmartwe ma super klimat . Zgadzam sie ze w Egipcie tez pomaga . Mi pomaga rowniez nasze morze . Wazne ze pomaga .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: tomus (---.bb.online.no)
Data: 24 lut 2007 - 12:20:42

Mada ! Jesli mocno szczypie Twojego meza rob slabszy roztwor na poczatku rak jest sol na otwarta rane . Normalne . Wspieraj go w boju . Kochana jestes za to . Trude to dla rodziny . Sam nie raz mialem dosc . U mnie efekty sa dobre . jesli moge cos doradzic to niech maz bierze ze soba mala buteleczke roztworu do pracy . Przemywa plamki . Nie zaszkodzi . Cierpliwosci !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: agata (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 03 mar 2007 - 22:43:32

czyte blotko mozna stosoac w ciąży?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: andrzej zielinski (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 pa� 2007 - 16:06:56

Myślę że Sól z Morza Martwego jest w stanie pomóc na tą dolegliwość tylko należy po pierwsze zakupić oryginalną sóla następnie zastosować się do zaleceń dotyczących przebiegu kuracji.
Należy pamiętać nie tylko o samym moczeniu się w soli ale także o nawilżeniu całego ciała po takiej kąpieli.
Błoto z algami morskimi także doskonale wspiera.
Ale jest jeszcze jeden produkt który możemy stosować na codzień podczas mycia jest to Mydło Aleppo 35% zawartość Lauru czyli wawrzynu doskonale oszyszcza i nawilża.
Wszystkie informacje niezbędne można otrzymać pisząc do nas na adres [email protected](www.ladybliss.pl)
pozdrawiam
Lady Bliss

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Karolina (---.netia.com.pl)
Data: 16 pa� 2007 - 13:46:49

Witam
Byłam nad Morzem Martwym turystycznie nawet nie w celach leczniczych, tzn. wycieczka po Jordanii i jeden dzień nad tym jedziorem. Przywiozłam sobie błoto i sól. Po pierwsze, rzeczywiście cholernie boli jak sie wejdzie do takiej słonej wody albo jak się robi okłady w domu. Zwłaszcza że robię okłady nie na suchą skórę tylko po myciu jak jest bardziej miękka, wtedy jakoś lepiej wchłania. U mnie pomaga w objawach, tzn. łuszczyca jest mniej uciążliwa, mniej się łuszczy. Ale to nie jest lekarstwo tylko raczej środek wspomagający. Ale skoro naturalne to dlaczego nie, zamiast świństw sterydowych.
Moim zdaniem żeby pojechać nad MM nie trzeba jechać do kliniki tylko można na własną rękę, po prostu kąpać się i opalać. Zastanawiam się żeby kogoś poprosić żeby przywieżli z Jordanii trochę błota o ile pamiętam saszetka 15 cm kosztowała ok. 30 zł nie wiem po ile w Polsce ale tamto jest na pewno naturalne.
Pozdrawiam
K

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Anetka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 mar 2009 - 14:34:53

Hejsmiling smiley mam 15 lat i chce sie pozbyc tego syfu!
Co do tego Blota z Morza Martwego,
to na ile taki obklad i co ile(co dziennie)??i wogole ile taka terapi moze potrwac..
Z gory dziekuje za odp.
Pozdrawiamwinking smiley Aneta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: magobars (---.171.93.150.static.crowley.pl)
Data: 24 mar 2010 - 12:24:39

stosuję błoto i mam bardzo dobre efekty. powiedzmy 2-3 razy na tuydzień w formie okłądu. Stosowalam rozne rzeczy ale bloto z m. martwego polecam najbardziej. wazne zeby bylo 100% naturalne bez jakichs zapachow, dodatkow itp. mozna np, stąd: deadsea.pl albo z firmy salex

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: elzbietatatarczuch (---.skawsoft.com.pl)
Data: 30 maj 2010 - 19:58:49

andrzej zielinski Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Myślę że Sól z Morza Martwego jest w stanie
> pomóc na tą dolegliwość tylko należy po
> pierwsze zakupić oryginalną sóla następnie
> zastosować się do zaleceń dotyczących
> przebiegu kuracji.
> Należy pamiętać nie tylko o samym moczeniu się
> w soli ale także o nawilżeniu całego ciała po
> takiej kąpieli.
> Błoto z algami morskimi także doskonale
> wspiera.
> Ale jest jeszcze jeden produkt który możemy
> stosować na codzień podczas mycia jest to Mydło
> Aleppo 35% zawartość Lauru czyli wawrzynu
> doskonale oszyszcza i nawilża.
> Wszystkie informacje niezbędne można otrzymać
> pisząc do nas na adres
> [email protected](www.ladybliss.pl)
> pozdrawiam
> Lady Bliss

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Gara Rufa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2010 - 21:38:13

Dlatego też właśnie zapraszam na zabiegi kosmetyczne z udziałem rybek Garra rufa. Nie trzeba jechać do Izraela.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: Bogdan (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2010 - 16:13:09

Właśnie tydzień temu wróciłem z Izraela z nad Morza Martwego jestem tam co roku
od 5 lat.Wszystko zeszło czuję się świetnie po prostu to jest jedyny pewny sposób
na pozbycie się łuszczucy na pół roku.Tak jest w moim przypadku.Ale słyszałem ,
że i na dłuższy czas ludzie mają spokój np.rok czy nawet 3 lata.Posiadam dość dużą wiedzę na ten temat z doświadczenia i z pobytu nad M.M.Nad M.M.przede wszystkim pomaga słońce,klimat,woda minerały dużo większa ilość tlenu....
Niestety nie pomoże sama sól same błotko tam po prostu trzeba pojechać.
W tym roku trochę zaszalałem i jadę jeszcze raz w pażdzierniku.
Niestety nie najlepszą wiadomością jest to ,że to droga impreza i nie każdego na to stać.Jest w Wrocławiu biuro Promotion Club oni organizują tam wyjazdy jest
taniej niż prywatnie i z biur europejskich.W tym roku wraz z przyjacielem którego
poznałem kilka lat temu w Izraelu i spotykamy się tam co roku poszukaliśmy
dla tych których nie stać na tak duży wydatek coś tańszego kwaterę prywatną
tez nad M.M .Można pojechać w kilka osób to koszty jeszcze trochę spadną
a na dodatek bdzie weselej.Podaję moj nr.tel.601 72 01 68

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: elficzka0705 (---.chello.pl)
Data: 11 cze 2010 - 09:40:39

Ja stosuję błoto z MM i sole do kąpieli z MM oraz zakupiłam matę ozonową.
Do tego PUVA i sa też efekty.
Ale na taki wyjazd paczką do Izraela,fajnie byłoby się wybrać.
Piszcie kochani jak będzie nas więcej to skontaktujemy sie z Bogdanem!!!!
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Morze Martwe!!!
Wysłane przez: DANA (94.254.158.---)
Data: 14 cze 2010 - 21:49:41

Bardzo chętnie wybrałabym się na MM.Może zbierze się nas większa grupa?? Piszcie kto jest chętny i w jakim czasie miały być ten wyjazd???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 2 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.