Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5
Re: Łuszczyca a ciąża
Wysłane przez: MARIUSZ14 (212.160.71.---)
Data: 02 gru 2012 - 02:27:55

trzeba wierzyc ze sie uda! miedzy innymi po to zyjemy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a ciąża
Wysłane przez: ONA (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 03 gru 2012 - 14:13:24

joannazdw Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ONA bardzo ci dziekuje za te linki poczytałam
> sobie i jestem teraz troche spokojniejsza?
> Boję sie nie tylko tego ze moge " podarować"
> swojemy dziecku tę chorobę ale biorę juz od 2,5
> miesiąca neotigason i boje się ze mimo ze
> odczekam okreslony czas to i tak dziecko moze
> urodzic sie z jakimis wadami sad smiley mam 22 latasad smiley i
> bardzo pragnę mieć zdrowe dziecko sad smiley mam
> łuszczycę krostkową uogólnioną ...

Nie ma sprawy, po to tu jesteśmy żeby się wspierać wzajemnie :*

Niestety nie pomogę ci w kwestii leku o którym piszesz, koniecznie skonsultuj się z lekarzem! Szkoda zdrowia dziecka!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a ciąża
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 03 gru 2012 - 22:09:59

Myślę Joanno, że ten 2-letni czas kiedy nie powinno się zajść w ciążę jest zawyżony, tak aby w razie czego koncern farmaceutyczny produkujący lek nie miał problemów i nie musiał wypłacać gigantycznych odszkodowań. Pisały tu kiedyś dziewczyny, które mimo tego że nie odczekały tego okresu (czasami tak wychodziwinking smiley) zachodziły w ciążę i rodziły zdrowe dzieci. Nie martw się na zapas. Narazie skup się na sobie bo to Twoje zdrowie jest teraz najważniejsze. Jesteś jeszcze młoda, więc nie zamartwiaj się tylko zdrowiej i żyj szczęśliwie. Wiadomo, ze nikt nie bierze Neotigasonu tak sobie, tylko wtedy gdy jest naprawdę potrzebny. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a ciąża
Wysłane przez: joannazdw (---.zdnet.com.pl)
Data: 03 gru 2012 - 23:03:42

ONA i xBX - Bardzo dziękuje za miłe słowasmiling smiley chociaż tutaj mozna napisać co człowieka nurtuje lub poradzić się smiling smiley mam nadzieje ze wszytsko sie ułoży smiling smileydziekuje jeszcze razsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a ciąża
Wysłane przez: mooona (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 sty 2014 - 12:05:39

Witajcie,

to mój pierwszy post na forum. Jestem obecnie w 4 miesiacu a z łuszczycą gorzej! Na głowue, na granicy z włosami wszędzie łuszczące się plamy, szyja, za uszami, czoło. Jednocześnie boję się stosować jakichkolwiek specyfików więc jedyne czym natłuszczam zajętą skórę to kremy dla dzieci..
Jakie macie doświadczenia z łuszczycą w ciąży? Widzę, że kilka z Was znalazło się w gornie szczęśliwców i łuszczyca zniknęła zupełnia na czas ciąży. W którym miesiący objawy Wam ustąpiły lub przynajmniej złagodniały? Jak sobie radziłyście?

Czytałałam, że olej arganowy ma pozytywne działanie ale boję się go stosować, ze względu na bardzo dużą ilość witaminy E..

Pozdrowienia i czekam na porady od bardziej doświadczonych! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a ciąża
Wysłane przez: Inga (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 27 sty 2014 - 22:16:59

U mnie przy pierwszej ciazy sie polepszylo,ale przy drugiejciazy po zarzyciu kwasu foliwego obsypalo mnie w ciagu paru godzin tak,ze ginekolog chcial mnie skierowac natychmiast do szpitala.Moja pani dermatolog poradzila mi kapiele w soli z morza martwego i pare razy wizyte w solarium po 5minut.Po trzech tygodniach tej terapi prawie wszysko mi zeszlo.
Zycze powodzenia i pomimo walki z luszczyca ciesz sie swoim stanem,bo przemijan szybko i (dla mnie )byl to najwspanialszy czas w zyciu -mimo luszczycy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a ciąża
Wysłane przez: Gonia (151.75.209.---)
Data: 20 pa� 2017 - 10:33:01

Witam...ciekawe czy tu jeszcze jesteście...
Od około 1,5roku stosuje Belosalic na skore głowy...a od dwóch miesięcy staram sie o dziecko...myślicie ze to ma jakiś wpływ na starania sie o dziecko? Troche sie niepokoje,bo to jednak steryd...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a ciąża
Wysłane przez: Natalia (155.133.124.---)
Data: 20 pa� 2017 - 19:37:07

Półtora roku stosujesz Belosalic ? Nie ciekawie może być po jego odstawieniu. Mi na szczęście w ciąży łuszczycy ani nie przybyło ani nie ubyło. Chociaż i tak nie mam wiele plam. Życzę powodzenia.
Natalia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.