Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...23456789101112
Bieżąca strona: 12 z 12
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: JANINA GORGOLIK (---.ip.netia.com.pl)
Data: 01 pa� 2013 - 12:33:51

ineresuje mnie maść dr Michaels

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Michal (---.play-internet.pl)
Data: 01 pa� 2013 - 15:58:08

A czemu nie przeczytalas postow nä temat masci dr. Michaels tu nä forum ?
Poczytasz to Ci przejdzie smiling smileysmiling smiley
Pozostawie to bez komentarza smiling smiley

P.S. Dla mnie to kolejny wpis tych co reklamuja to dziadostwo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Jurek (---.man.tk-internet.pl)
Data: 21 pa� 2013 - 11:57:35

Waśnie zobaczyłem informację: http://forum.luszczyce.pl/aktualnosci/ogolnopolski-test-skutecznosci-dermokosmetykow-dr-michaels-t2381.html#p20277
Akcja wydaje się ciekawa, i zastanawiam się czy się nie zgłosić, jak by mnie wybrali i dali darmowy zestawik, to jak nie zadziała to przynajmniej nie będzie szkoda winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: kazka ponczoszanka (---.gtnet.net.pl)
Data: 21 pa� 2013 - 13:56:12

Jurek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Waśnie zobaczyłem informację:
> http://forum.luszczyce.pl/aktualnosci/ogolnopolski
> -test-skutecznosci-dermokosmetykow-dr-michaels-t23
> 81.html#p20277
> Akcja wydaje się ciekawa, i zastanawiam się czy
> się nie zgłosić, jak by mnie wybrali i dali
> darmowy zestawik, to jak nie zadziała to
> przynajmniej nie będzie szkoda winking smiley

Jurku, zastanów się jakie kryteria musisz spełnić, by wziąć udział w konkursie?
masz dostarczyć pełne dane teleadresowe, dziwne że nie chcieli rozmiaru do tego bucika??? i nie wystarczy sam mail????
TO CO SZUMNIE NAZYWAJĄ WIELKIM OGÓLNOPOLSKIM TESTEM SKUTECZNOŚCI MA SIĘ WSPAK DO REGULAMINU, GDZIE CZYTAM, ŻE
CYT
"Wśród osób, które do 24.10.2013 wyślą zgłoszenie, wybierzemy trzy, które wezmą udział w naszych testach."
Dziękuję, określenia takie, jak wielki, ogólnopolski faktycznie trafiają do wyobraźni. Jednakże wybór 3 szczęśliwców z rzeszy piszących i to, coś nazwanie wielkim jest ironią potężnego biznesmena skierowaną w kierunku naszym. Zbyt cenię swoje dane osobowe, by potem mogli mnie bombardować ofertami kupna ich śmieci. To jest własnie piękny przykład ściemy w wykonaniu marketingowców pana majkelsa. Raczej tu chodzi o zdobycie jak największej ilości bazy adresowej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Jurek (---.man.tk-internet.pl)
Data: 22 pa� 2013 - 12:55:35

Ej no bez przesady kazka ponczoszanka, w regulaminie wyraźnie pisze:

2. Zgłaszając się do Testu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża także
zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora.
Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia niniejszego Testu ?
wyłonienia Uczestników oraz w związku z wydaniem nagród.

Zgłoszenie wysłane winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: k (---.gtnet.net.pl)
Data: 22 pa� 2013 - 14:22:36

Z góry życzę powodzenia |JUrku, byś się znalazł wsród 3 wybrańców jak to nazywają" Wielkiego Ogólnokrajowego Konkursu"
A, że każdy wie swoje, to napiszę Tobie tak,ja widzę, że mają potężną kampanię reklamową i to nie budzi wątpliwości, fora ba niektóre wykupione!!!!! reklamy, strony internetowe, banery.
A teraz fundując 3 nagrody zdobędą nie tylko dane teleadresowe, ale coś i więcej.
Każdy ma prawo to widzieć inaczej i oczywiście oceniać.
Najważniejsze dla mnie to wyciągać wnioski.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: ONA (93.154.178.---)
Data: 23 pa� 2013 - 12:41:56

kazka ponczoszanka - ty się nadajesz chyba do tego zespołu Macierewicza, wszędzie teorie spiskowe widzisz, polecam wysłać CV do pisu. Ze niby fora wykupili? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

A tak na serio Jurku: fajna akcja i jak jest możliwość to trzeba korzystać. Zawsze jest szansa na zgarnięcie zestawu.

A co do danych osobowych: Jak w regulaminie jest, że "Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia niniejszego Testu" to nie może być inaczej!!! Jak tylko wyślą ci chociażby maila w innej kwestii od razu możesz ich pozywać, bo będą musieli podać źródło skąd pozyskali dane - to teraz jest wrażliwy temat więc była bym spokojna o takie sprawy winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: k. (---.gtnet.net.pl)
Data: 23 pa� 2013 - 13:48:44

Jesteś strasznie mieła Ona, daruj sobie te uwagi skierowane do moich cech osobowościowych. Więc:
1. Pisz na temat, czyli w tym przypadku konkursu. Konkursu nazwanego wielkikm i o zasięgu ogólnopolskim, gdzie uwaga!!! adekwatnie do tej wielkości ufundowano 3 nagrody. Bez komentarza.
2.Spytaj się Pawła Landzberga właściciela luszczyce.pl czy nie jest dofinansowane jego forum przez |majkelsów.
3.Tak, firma handlowa będzie dysponowała Twoimi.. począwszy od adresu, danych osobowych, przyzwyczajeń, sposobu zycia, przebiegu choroby i nalezy nic sobie z tego nie robić. Twoja to Ona broszka, ja w to nie wchodzę i mam prawo to tu napisać. Nie wiem dlaczego odbierasz mi to prawo i chcesz mnie zdyskredytować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Jurek (---.man.tk-internet.pl)
Data: 24 pa� 2013 - 13:17:40

k. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> 1. Pisz na temat, czyli w tym przypadku konkursu.
> Konkursu nazwanego wielkikm i o zasięgu
> ogólnopolskim, gdzie uwaga!!! adekwatnie do tej
> wielkości ufundowano 3 nagrody. Bez komentarza.
> 2.Spytaj się Pawła Landzberga właściciela
> luszczyce.pl czy nie jest dofinansowane jego forum
> przez |majkelsów.
> 3.Tak, firma handlowa będzie dysponowała
> Twoimi.. począwszy od adresu, danych osobowych,
> przyzwyczajeń, sposobu zycia, przebiegu choroby i
> nalezy nic sobie z tego nie robić. Twoja to Ona
> broszka, ja w to nie wchodzę i mam prawo to tu
> napisać. Nie wiem dlaczego odbierasz mi to prawo
> i chcesz mnie zdyskredytować.

1. Lepsze nagrody dla trzech osób niż dla żadnej, zawsze to trzy osoby, które mogą mieć lżej w życiu.

2. Poznałem Pawła na spotkaniu w Wawie kilka lat temu i nie dam na niego złego słowa powiedzieć! Bardzo miły życzliwy człowiek. Oskarżanie go to już trochę przesada! Dla społeczności Łuszczyków w polsce zrobił baaardzo dużo.

3. Będą wiedzieli to co im napiszesz, ja opisałem wszystko bardzo ogólnie i podałem meila z którego rzadko korzystam - zresztą robię tak przy zgłoszeniach do wielu innych konkursów (co wszystkim polecam) tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: k (---.gtnet.net.pl)
Data: 24 pa� 2013 - 15:17:15

Jurek Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Poznałem Pawła na spotkaniu w Wawie kilka lat
> temu i nie dam na niego złego słowa powiedzieć!
> Bardzo miły życzliwy człowiek.
Odpowiadam:
RÓWNIEŻ TAK UWAŻAM I JAKO KOBIETA TWIERDZĘ RÓWNIEŻ, ŻE JEST I PRZYSTOJNY I BARDZO INTERESUJĄCY;-)))

Oskarżanie go
> to już trochę przesada!
NIE ROZUMIEM? WYJASNIJ O CO GO OSKARŻAM??? TO KOLEJNE POMÓWIENIE. ZACYTUJ O CO GO OSKARŻAM??? KOLEJNE DUPOSŁOWIE.
REKLAMA FIRMY mAJKELSÓW NA JEGO FORUM NIE JEST CHARYTATYWNĄ, oDPOWIEDZIAŁAM NA ZADANE PYTANIE PRZEZ ONĄ, ŻE FIRMA HANDLOWA WYKUPUJE BANERY NA FORACH ŁUSZCZYCOWYCH I PODAŁEM PRZYKŁAD. PO PROSTU PAWEŁ ZARABIA I TYLE. ZADAJ tO PYTANIE PAWŁOWI, TO CI TO SAMO ODPOWIE ŻE MAJKELSI WYKUPILI MIEJSCE NA BANER.
Piszesz dalej tak...
> 3. Będą wiedzieli to co im napiszesz, ja
> opisałem wszystko bardzo ogólnie i podałem
> meila z którego rzadko korzystam - zresztą
> robię tak przy zgłoszeniach do wielu innych
> konkursów (co wszystkim polecam) tongue sticking out smiley
CO NAPISAŁEŚ I ŻE PODAŁEŚ BYLE JAKIEGO MAILA TO TWOJA SPRAWA, ZAŚ REGULAMIN JEDNOZNACZNIE TZW WIELKIEGO OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z 3 NAGRODAMI WSKAZUJE, ŻE DANE MUSZĄ BYĆ SZCZEGÓŁOWE, CYT.
§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika prawdziwych danych
osobowych, tj.: imienia, nazwiska, numeru tel. kontaktowego oraz danych teleadresowych. Tym samym mają wszystko co potrzebują do marketingu.
I to jest moje zdanie, darujcie sobie te impertynencje do mojej osoby.

FAKTY SĄ TAKIE, KOSZTY PRODUKCJI MAZIDEŁ MAJKELSÓW SĄ NISKIE,BO TO ZWYKŁY DERMOKOSMETYK I NIE PRZESZEDŁ PROCEDURY JAKO LEK DERMATOLOGICZNY. KARIERY NA ZACHODZIE W TAKICH KRAJACH JAK USA, KANADA,NIEMCY NIE ZROBIŁ, WSZEDŁ DO POLSKI BO MU SIĘ KOŃCZĄ RYNKI ZBYTU. A ZE ZATRUDNIŁ MARKETINGOWCÓW, SZALEJE Z REKLAMAMI TO MNIE WCALE NIE DZIWI. W KONCU ZARABIAJĄ NA CHLIBEK. JA TO ZAKUPIŁAM REWELACJA ŻADNA I MAM PRAWO TU PISAĆ, ŻE NIE JEST WART CENY. MAM PRAWO PISAĆ, ŻE KONKURS TO JEDNA WIELKA SCIEMA. W PRZECIWIENSTWIE DO WAS NIE RZUCAM EPITETAMI I NIE OCENIAM WASZYCH CECH. I TYM SIĘ RÓZNIMY.
KAZKA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: k (---.gtnet.net.pl)
Data: 26 pa� 2013 - 08:52:40

Na stronie 11 Pan Nowicki Marek (---.man.tk-internet.pl)
Data: 16 wrz 2013 - 17:26:43
przedstwiający się jako lekarz dermatolog pisze:

"Moja opinia jako lekarza dermatologa z kilku letnim stażem jest następująca jeśli chodzi o te preparaty...."

i na stronie 12 oczywiście ztego samego IP
wiadomość wysłana przez Jurek (---.man.tk-internet.pl)
Data: 24 pa? 2013 - 13:17:40 pisze:

ja opisałem wszystko bardzo ogólnie i podałem meila z którego rzadko korzystam - zresztą robię tak przy zgłoszeniach do wielu innych konkursów (co wszystkim polecam) tongue sticking out smiley


Więc ponawiam pytanie Panie doktorze, w którym miejscu oczerniałam Pawła, wreście proszę o informację, o którą prosili już inni a pozostałą bez echa, o Pana namiar jako doktora, w koncu jest pan osobą publiczną i to Pana obowiązek jest podanie informacji, której żądam.

Dziwny to zbieg i traf, ze z jednego IP piszą różne niby osoby, ale czynią wszystko, by dobrze sprzedać towar, jakim jest maść majkelsowska.
Mój kochaniutki, daruj sobie te sciemy. Nie przekonałeś mnie "doktorku", że wielki ogólnopolski konkurs z ufundowanymi 3 nagrodami jest jakimś szczęściem i darem danym nam łuszczykom. To sciema, chcą szczególowych danych i teleadresowych od nas.
Buziaki, łobuzie jeden, no ale kazdy musi z czegoś zyć.
Kazka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Jurek (---.man.tk-internet.pl)
Data: 28 pa� 2013 - 13:19:29

LOL ! (---.man.tk-internet.pl) to jest ip wrocławskiego dostawcy neta, możesz se sprawdzić, to że jakiś doktorek pisze z niego to od razu myślisz ze to ja winking smiley swoją drogą pozrowienia dla pana "doktora" tongue sticking out smiley
Nie będę się z tobą spierał masz swoje przekonania i sobie z nimi zostań, ja tam zgłoszenie wysłałem i nie będę się nikomu z tego tłumaczył. Jeśli uważasz ze coś chcę ci sprzedać to lepiej przeczytaj jeszcze raz moje posty a zresztą to także twój problem, jest to tak absurdalne że szkoda pisać.

Pozdrawiam kazka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: justa (79.141.164.---)
Data: 04 lis 2013 - 14:10:52

własnie odebralam meila od doktora majkelsa:


Witam Serdecznie Pani
miło nam poinformować, iż została Pani wybrana do akcji testów naszych preparatów!

W kolejnym mailu wyślemy umowę, która określa warunki przystąpienia do testu oraz jego przebieg. Jeśli w ciągu 24h umowa nie dotrze, proszę o sprawdzenie skrzynki SPAM, oraz kontakt w celu ponownej wysyłki.

W razie pytań lub wątpliwości proszę pisać

grinning smiley grinning smiley grinning smiley
ktos z forum sie jeszcze zalapal?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Jurek (---.man.tk-internet.pl)
Data: 07 lis 2013 - 14:03:46

gratuluję justa, ja niestety nie sad smiley((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Pola789 (---.pascal-net.pl)
Data: 31 maj 2017 - 10:26:34

Ja stosuję już sześć miesięcy i widzę poprawę. Cena trochę odstrasza, ale w porównaniu do cen leków sterydowych nie jest jakaś zastraszająca. W preparatach dr. Michaels jest dużo naturalnych składników, które w połączeniu naprawdę fajnie działają na łuszczycę. Wiem od znajomych, że dermatolodzy polecają je też na egzemę i AZS.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: WojciechPoziomka (---.pascal-net.pl)
Data: 08 cze 2017 - 23:16:40

Mnie tam te dermokosmetyki pomogły tyle, że ja wiedziałam jaki efekt chcę osiągnąć. Nie liczyłam nigdy na cudowne ozdrowienie. Chciałam tylko jakoś normalnie funkcjonować mimo łuszczycy. Pierwszy raz przepisali mi je w Febumedzie w Warszawie, bo tam się leczyłam u doktora Tosiaka. Nikt nie obiecywał mi, że całkowicie wyleczę się z łuszczycy, ale nauczyli mnie jak pielęgnować skórę, żeby efekty łuszczycy były dla mnie jak najmniej dotkliwe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Floyd (---.play-internet.pl)
Data: 13 cze 2017 - 02:58:06

Szkoda na to kasy. Nie dajcie się nabrać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: a. (---.gtnet.net.pl)
Data: 14 cze 2017 - 11:27:31

Floyd Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Szkoda na to kasy. Nie dajcie się nabrać.

Oczywiście - temat założony w 2005 roku są rzesze łuszczyków z wydrążonymi kieszeniami(marketing mają niezły) a efekty? Widać po wypowiedziach na forach moderowanych, gdzie z dużym prawdopodobieństwem mamy do czynienia z chorymi, a nie naciągaczami. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: a. (---.gtnet.net.pl)
Data: 14 cze 2017 - 11:30:26

Floyd Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Szkoda na to kasy. Nie dajcie się nabrać.

Oczywiście - temat założony w 2005 roku są rzesze łuszczyków z wydrążonymi kieszeniami(marketing mają niezły) a efekty? Widać po wypowiedziach na forach moderowanych, gdzie z dużym prawdopodobieństwem mamy do czynienia z chorymi, a nie naciągaczami. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...23456789101112
Bieżąca strona: 12 z 12



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.