Łuszczyca na paznokciach
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 12:56:37

Witam. Pierwszy raz jesten ma tym forum i mam nadzieję, że znajdę pomoc. Problem dotyczy mojego mężczyzny. Zmaga się z łuszczycą już 10 lat. Z kolanami, łokciami i skórą głowy jakoś sobie radzimy, najgorzej jest z paznokciami- do tego stopnia, że krępująca jest dla Niego każda czynność, przy której musi pokazać ludziom ręce. Chciałabym Mu jakoś pomóc, dlatego zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc. Może ktoś zna jakiś sposób jak się pozbyć łuszczycy paznokci, ewentualnie doprowadzić paznokcie do trochę lepszego stanu. Please - pomóżcie, bo wiem jak jest Mu ciężko- strasznie się tym gryzie sad smiley


Re: Łuszczyca na paznokciach
Wysłane przez: jacekbigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 13:53:26

NIE UMIEM CHOCIAZ CHCISALBYM POMOC....

Re: Łuszczyca na paznokciach
Wysłane przez: michał (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 14:15:21

gdzies kiedys czytalem na forum ze nalezy smarowac nie cale paznokcie tylko tam gdzie wychodzi spod naskurka niewielka iloscia masci moze byc nawet jakis steryd ja kiedys probowalem novate ale chyba za krotko ale efekty bylysmiling smiley

Re: Łuszczyca na paznokciach
Wysłane przez: ewa (---.chello.pl)
Data: 22 sty 2007 - 15:01:49

Wiytam. Mam łuszczyce na poznokciach od dwuch lat.Pomaga mi steryd o nazwieElosalic masc warto sprobowac.


Re: Łuszczyca na paznokciach
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 22 sty 2007 - 16:50:30

sama jestem ciekawa czy coś pomaga bo mam na paznokciach u nóg i smarowanie maścią u mnie nie daje efektów.

Re: Łuszczyca na paznokciach
Wysłane przez: ZEN (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 22:22:32

MI POMOGŁO ŁYKANIE TABLETEK: ORUNGAL LUB FLUCONAZOLE POWSTRZYMYJE POSTĘPUJĄCĄ CHOROBĘ I WRAZ Z ODRASTANIEM PAZNOKCIA WSZYSTKO ZCHODZI I NIESTETY PO KILKU MIESIĄCACH MOGĄ BYĆ NAWROTY NA ZNACZĄCE EFEKTY TRZEBA POCZEKAĆ NAWET OK. JEDNEGO MIESIĄCA

Re: Łuszczyca na paznokciach
Wysłane przez: orungal Itrakonazol sprzedam (---.revip9.asianet.co.th)
Data: 10 cze 2018 - 05:58:59

Itrakonazol Orungal grzybica drożdżyca kandydoza łupież

Odstąpię Itrakonazol 100mg pod nazwa Icozole, 10 tabletek w listku.

Liczę 3.5zł/tabletka plus wysyłka pobraniowa z Polski lub lotnicza rejestrowana z Tajlandii 20zł.

Firma V.S. Pharma Co z Bangkoku. Ważny 01.2020.
Każdy listek opisany nazwą, składem, numerem rejestracyjnym zezwolenia na produkcję, na folii wytłoczona data produkcji 1.2018, ważność i numer produkcji.
Przy zakupie całego zapieczętowanego opakowania 100 tabletek cena 300zł, włącza koszt wysyłki.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Grzybice układowe lub wieloogniskowe: aspergiloza, kandydoza, kryptokokoza (włącznie z kryptokokowym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu), histoplazmoza, sporotrychoza, parakokcydioidomikoza, blastomikoza, chromomikoza i inne rzadkie grzybicze zakażenia układowe.

Dermatologia: łupież pstry, grzybice skóry, grzybice paznokci, a także kandydozy jamy ustnej wywołane przez dermatofity i/lub grzyby z rodzaju Candida.

Okulistyka: grzybicze zapalenie rogówki wywołane przez dermatofity i/lub drożdżaki.