co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: zbychu (---.eranet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 23:04:36

mam luszczyce glowy chcialem sie tam leczyc,daje to jakies efekty????

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: edyta (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 23 sty 2007 - 08:54:00

Witam!
Znam on-clinic z opini na forum, w większości-jak pamiętam -były negatywne-brak efektów i wysokie koszty.Pobuszuj po postach, z pewnością coś znajdziesz.
Pozdrawiam

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: zbychu (---.eranet.pl)
Data: 23 sty 2007 - 09:34:21

oki dzieki pozdrawiam!

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: ania (---.chello.pl)
Data: 23 sty 2007 - 09:44:41

hej!mieszkam w gdyni i niedaleko mojego miejsca zamieszkania znajduje sie ta klinika.niestety opinie na jej temat sa podzielone.ja chodze na naswietlania lampami puva i to pomaga,nawet bardzo.spotkalam tam kolezanke ktora sie leczyla w tej klinice i niestety efektow brak a koszt leczenia-kolosalny.oni proponuja swoje masci ,ktore robia na miejscu.sredni koszt 1 tubki 50 zl.co do leczenia glowy to polecaM OLEJ SALICYLOWY do usuniecia luski a potem najslabsza cygnolinke(koszt tej masci roboinej na zamowienie 5zl,)mi bardzo pomaga rowniez solarium i sloneczko.pozdrawiam ania

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: zbychu (---.eranet.pl)
Data: 23 sty 2007 - 12:47:57

hej aniu dzieki za rade,a 3 masci w on-clinic kosztuja 250 zlotych i wizyta 150.troszke duzo sobie zycza ale jakby to dalo dobre efekty to nie byloby mi szkoda kasy smiling smileybo mam juz dosc tej luszczycy!!!!!!pozdrowionka

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: Piotrek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2007 - 21:58:35

nie daje efektow!!lecze sie tam ponad rok i duzio duzio pieniazkow jestem na tym w plecy!!stan sie nie pogarsza ale tez nie polepsza!!jest tak jak bylo...czyli dalej 10% skory mam w tym gownie...no porazka jest to onclinic..moim zdanie nie warto...teraz przezuc sie na bloto z morza martwego...ale bede dalej uzywal tych ich drogich masci...moze w polaczeniu dadza jakis efekt...ano i jeszcze jem selen od 3 dnismiling smiley

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: ania (---.chello.pl)
Data: 23 sty 2007 - 22:27:26

HEJ!JA TEZ MAM JUZ JEJ DOSC.ALE JAKOS TRZEBA Z NIA SIE POGODZIC.ALE Z TA KLINIKA TO DAJ SOBIE SPOKOJ.POZDRAWIAM.ANIA

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: zbychu (---.eranet.pl)
Data: 23 sty 2007 - 22:51:30

dobrze ze jest przynajmniej cos tkiego jak to forum!!!czlowiek bynajmniej wie ze nie jest sam z pania ł i zawsze mozna dowiedziec sie czegos nowego jak dawac sobie z tym radesmiling smiley

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: ania (---.chello.pl)
Data: 23 sty 2007 - 22:53:32

SZKODA TYLKO ZE JEDNAK SPOLECZENSTWO JEST TAK MALO TOLERANCYJNE...I TRAKTUJE NAS JAK TREDOWATYCH..

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: zbychu (---.eranet.pl)
Data: 23 sty 2007 - 22:58:41

dokladnie tak!!!!

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: ania (---.chello.pl)
Data: 23 sty 2007 - 23:02:46

WLASNIE SIEDZE I SIE SKUBIE TAK MNIE WKURZ TA LUSZCZYCZ....A LUSEK POD NOGAMI PRZYBYWA...TO TAK NA ROZWESELENIE ....

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: zbychu (---.eranet.pl)
Data: 24 sty 2007 - 20:56:25

hej aniu a ile masz latek????i od kiedy pani ł gosci na twoim ciele?bo ja mam 20 latek i pani ł zagoscila u mnie jakies 3 lata temusad smileypozdrowionka pa pa pa pa pa

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: ania (---.chello.pl)
Data: 25 sty 2007 - 07:49:34

hej.!zbysiu!ja mam 29 lat i od 11 lat ta przekleta luszczyce i jestem z gdyni

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: zbychu (---.eranet.pl)
Data: 25 sty 2007 - 08:03:58

bynajmniej masz blisko do morza w latosmiling smiley

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: ania (---.chello.pl)
Data: 25 sty 2007 - 08:05:53

to prawda mieszkam blisko.spacerkiem 20 minut.a ty skad jestes jesli mozna wiedziec?

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w90-28.abo.wanadoo.fr)
Data: 25 sty 2007 - 08:55:10

Witam,

juz kilka razy pisalam tutaj na forum o mydle Alep, ktore pomniejsza dolegliwosci luszczycy.Zaznaczam, ze nie jest to lek na ta chorobe ale to mydlo usuwa luski co nie jest bez znaczenia.

Pozdrawiam

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: zbychu (---.eranet.pl)
Data: 25 sty 2007 - 10:00:23

ja jestem z opolskiego

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: ania (---.chello.pl)
Data: 25 sty 2007 - 10:27:23

ok

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: seba (---.microchip.net.pl)
Data: 25 sty 2007 - 14:33:24

hej!!!!

on-clinik to sciema, jestem z chorzowa i tam sie leczylem wydalem 1000zl i nic......marne te ich kremy!!!!!pozdrowienia!!!!

Re: co sadzicie o on-clinic?????
Wysłane przez: justyna7 (---.nsa.gov.pl)
Data: 25 sty 2007 - 14:38:02

Mój mąż wyleczył w on-clinic skorę głowy - od trzech lat jest spokój. Reszta ciała - efekty mizerne.