maść SOREL
Wysłane przez: Pomarancza (---.uni.opole.pl)
Data: 26 sty 2007 - 23:09:04

Witam wszystkich. Dzisiaj kupiłam w aptece maść przepisaną mi przez lekarza - Sorel. Jeśli ktoś z Was używał tego leku, to bardzo proszę o opinie: jak stosować, żeby śmigało i czego się wystrzegać. Z góry dziękuję.

Re: maść SOREL
Wysłane przez: Ona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2007 - 23:53:43

Uzywalam tej masci i nic nie dawala... barzdiej aj sobei wmawialam ze mi blednie niz rzeczywiste byly efekty... ;/

Re: maść SOREL
Wysłane przez: michał (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 lut 2007 - 15:45:09

mi tez nie pomogla ale proba nie szczelba ponoc na kazdego dziala cos innegosmiling smiley

Re: maść SOREL
Wysłane przez: madzia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 lut 2007 - 13:52:48

ja wymazałam całą tubkę i nic, zero poprawy. Fakt że zima to nie najlepsza pora dla ł. może dlatego.

Re: ma?? SOREL
Wysłane przez: BIEDRONKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2007 - 08:19:40

Sorel i u mnie efekt?w po??danych nie da?. Jest to ma?c, kt?ra jest ta?szym odpowiednikiem Daivonexu wi?c zawarta w niej witamina D ma 'przep?dzic' Miss ?...Na pewno nie stosuj tego na twarz, a sk?r? leczon? chro? przed s?o?cem podczas u?ywania leku. Mimo, ?e na wiele os?b ta ma?c nie podzia?ala..warto jej dac z 10 - 14 dni na wykazanie si?. A n?? Ty oka?esz si? szcz??ciar?, kt?rej ona pomo?e..smiling smiley. Zdr?wka ?ycz?.

P.S. Przy d?u?szym stosowaniu masci z wit. D momnitorowanie poziomu wapnia we krwi wskazane.