Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: jestem załamana
Wysłane przez: Lamerka (---.tkk.net.pl)
Data: 16 lis 2004 - 21:59:21

ewa - WARRICK PHARMACEUTICALS to nazwa firmy produkujacej leki, jesli moglabys podac nazwe masci, byloby swietnie a jeszcze jej sklad-byloby bosko. Moze jest w Polsce odpowiednik owej masci? Mam nadzieje, ze nie jest sterydem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jestem załamana
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 27 lis 2004 - 20:46:43

Wiem tylko jedno stres stresem ale wez sie nie wkurzaj mam 30 lat 2 sliczne cory i kochajacego meza czekac kiedy mnie walnie w rogi nie sypiamy bo mam luszczyce wpupie zalatwiamsie to "wyje" a sex to juz nie w glowie szkoda.Pozdrawiam was wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jestem załamana
Wysłane przez: jaszczurka (80.51.245.---)
Data: 08 gru 2004 - 20:30:57

hey! na początku myślałam, że to jest jakieś uczulenie, tak samo mówili lekarze, ale teraz już wiem, że to jest łuszczyca sad smiley dostałam maści, których nazwy nie pamiętam-jak znajdę opakowania to napiszę nazwę- i jak narazie nie pojawia się "to" już od ponad roku, ale miałam już takie przerwy sad smiley mam 13 lat i od kiedy pamiętam zawsze miałam łuszczycę-dostałam ją jak miałam 3-4 latka- te piekące place na pośladkach, które jeszcze bardziej piekły w zimnie i wilgoci były moją tragedią, teraz mam tylko nadzieję, aby ta "cisza choroby" trwała dłużej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jestem załamana
Wysłane przez: Moni@ (80.51.27.---)
Data: 08 gru 2004 - 22:37:17

witaj Iga napisz mi swojego maila to poradze Ci cos naprawde dobrego.pozdrawiam smiling smiley nie zalamuj sie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jestem załamana
Wysłane przez: jacek (---.246.87.79.rev.sfr.net)
Data: 16 sie 2014 - 12:04:53

najważniejsze to sie nie załamywać ,warto mieć osobe z którą można pogadać bąć popisać ,i najlepiej z osobą co ma podobny problem bo tylko wdedy można sie zrozumieć dogłębniej.a niestety kochana ,okrutna jest prawda że musimy się nauczyć z tym świnstwem żyć . Mnie to pomaga .Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.