Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Paznokcie
Wysłane przez: Witek (---.chello.pl)
Data: 03 lut 2007 - 11:09:11

Witajcie,

Mam łuszczyce paznokci rąk i nóg. Pomóżcie. Nie mam jużsił.

Witek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Paznokcie
Wysłane przez: ZEN (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2007 - 22:41:39

Kup tabletki ORUNGAL lub FLUCONAZOLE powinno pomódz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Paznokcie
Wysłane przez: Witek (---.nordeabank.pl)
Data: 06 lut 2007 - 19:25:47

Podbijam temat...proszę o pomoc
Ps. na forum jest już taki temat.wiem. jednak może jest ktoś kto znalazł na to jakiś sposób.

Witek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Paznokcie
Wysłane przez: Witek (---.chello.pl)
Data: 14 lut 2007 - 12:47:39

hej zen

jak dawkować ten fluconazole ???

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Paznokcie
Wysłane przez: zen (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lut 2007 - 11:44:27

Ja brałem jedną tabletkę dziennie ,na znaczący efekt musiałem poczekać ok.4 tygodni ale może być też i szybciej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Paznokcie
Wysłane przez: orungal Itrakonazol sprzedam (---.revip9.asianet.co.th)
Data: 10 cze 2018 - 06:00:17

Itrakonazol Orungal grzybica drożdżyca kandydoza łupież

Odstąpię Itrakonazol 100mg pod nazwa Icozole, 10 tabletek w listku.

Liczę 3.5zł/tabletka plus wysyłka pobraniowa z Polski lub lotnicza rejestrowana z Tajlandii 20zł.

Firma V.S. Pharma Co z Bangkoku. Ważny 01.2020.
Każdy listek opisany nazwą, składem, numerem rejestracyjnym zezwolenia na produkcję, na folii wytłoczona data produkcji 1.2018, ważność i numer produkcji.
Przy zakupie całego zapieczętowanego opakowania 100 tabletek cena 300zł, włącza koszt wysyłki.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Grzybice układowe lub wieloogniskowe: aspergiloza, kandydoza, kryptokokoza (włącznie z kryptokokowym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu), histoplazmoza, sporotrychoza, parakokcydioidomikoza, blastomikoza, chromomikoza i inne rzadkie grzybicze zakażenia układowe.

Dermatologia: łupież pstry, grzybice skóry, grzybice paznokci, a także kandydozy jamy ustnej wywołane przez dermatofity i/lub grzyby z rodzaju Candida.

Okulistyka: grzybicze zapalenie rogówki wywołane przez dermatofity i/lub drożdżaki.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.