Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...89101112131415161718
Bieżąca strona: 18 z 18
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 maj 2012 - 15:41:11

Dzięki za odpowiedź!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 02 maj 2012 - 15:51:57

http://www.bioslone.pl/candida-albicans
tu artykuł do poczytania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: MP (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 sie 2012 - 04:58:30

Droga Sylwio, jeżeli tu zaglądasz:
W marcu 2012 bez większego przekonania postanowiłem wypróbować Twoją kurację Oeparol + olej rybi Omega3 + witamina A+E + Rutinoscorbin. Po miesiącu (kwiecień, maj) wszystkie zmiany się znacznie spłaszczyły i co najlepsze - zupełnie przestały się sypać. Zostały tylko czerwono-różowe plamy bez żadnej łuski.
Co kilka dni wspomagałem leczenie smarując zmiany Cocoisem.

Czerwiec - 2 tygodnie w Egipcie. Słońce, morze... bardzo przyśpieszyły zanikanie plam.

Obecnie - koniec sierpnia - nadal faszeruję się witaminkami smiling smiley Po łuszczycy NIE MA ŚLADU. Zostało tylko kilka blizn w miejscach, gdzie potrafiłem wydrapać swędzącą łuskę aż do krwi.

Dziękuję Ci Sylwio, nawet nie mam pojęcia jak mógłbym się odwdzięczyć! Dzięki Twojemu przepisowi moje życie wreszcie wróciło do normy! Moge wreszcie zalozyc krotkie spodenki, koszulke z krotkim rekawem... DZIEKUJE !!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 25 sie 2012 - 17:07:54

chodza słuchy ze to Krzysztof Jerzyna ze Szczecina, szef wszystkich szefów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 25 sie 2012 - 17:12:35

uuu ale kupa..
to sie wytnie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Jola (83.218.109.---)
Data: 21 mar 2013 - 09:57:54

Hej kuracja Sylwi jest rewelacja to naprawde działa, choć przyznam że trzeba być cierpliwym, bo mi dopiero po półtorej miesiąca zaczęło pomagać. Dzięki Sylwia za wszystko, teraz minęło 2,5 miesiąca i zostały mi bladziutkie mało widoczne plamki mysle że jeszcze miesiąc i będzie po wszystkim a miałam sporo całe ciało opsypane.DZIĘKI SYLWIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: janina (---.centertel.pl)
Data: 11 pa� 2014 - 21:13:22

pani sylwio bardzo pani dziękuję mi pomogła pani kuracja jest pani bardzo dobrą osobą ,że podzieliła się pani tą metodą leczenia łuszczycy z innymi chorymi.ja mogę tylko prosić tych chorych aby uwierzyli i byli cierpiliwi w leczeniu ,u mnie postęp był juz po 2 tygodniach a brałam raz dziennie po 1 tabletce z tego zestawu..życzę pani dużo dobrego w życiu ,pani sylwio,mam56 lat .pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Solarium i dużo słońca
Wysłane przez: Ola (---.protonet.pl)
Data: 22 pa� 2014 - 09:40:23

Witam jestem tu nowa chociaż na łuszczycę choruję już ponad 26 lat.Jak dotąd przeszłam wiele kuracji sterydowych, naświetlania z lekiem uwrażliwiającym na promienie słoneczne, zioła itp. Jak zaszłam w pierwszą ciążę to zmiany całkiem ustąpiły, natomiast druga ciąża to był koszmar. Zmian było mnóstwo i najgorsze ze lekarz nie mogl mi nic na to wypisac. Ale po porodzie i okresie karmienia piersią ktos bardzo mądry (lekarz) podpowiedzial mi zeby skorzystac z solarium w okresie zimowym o i powiem ze od trzech lat nie stosuje zadnych masci a na solarium chodze srednio raz w tyg zmian jest malo nie narastaja no i nawilzenie skory to tez podstawa, poczytalam troche o kuracji wiesiolkiem, tranem i witaminami, musze skorzystac bo widze ze opinie sa pozytywne. A wpiszcie sobie jeszcze w wyszukiwarce Dr.Peter Dingle: psoriasis, tam tez jeszt wiele ciekawych faktów do przeczytania, pozdrawiam wszystkich z przyjaciółka Ł... z tym da sie zyc trzeba sie tylko tego nauczyc i zaakceptowac taki stan

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: rafał (---.bb.sky.com)
Data: 27 cze 2016 - 13:02:22

Witam
Dawno nikt tu sie nie udzielal.Choruje od okolo 3 lat.Wlasnie zaczynam metode Sylwi.
Po trzech dniach plamki sa bardziej czerwone ale jade dalej. Jesli bedzie poprawa dam znac.
Jesli nic nie bede pisal to znaczy ze klapa i zbieram na pistolet.

Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Bianan (162.158.102.---)
Data: 13 kwi 2017 - 12:04:15

Cześć. Widzę, że wątek nieaktualny, ale pomimo tego dodam coś od siebie. Ja również stosowałam olej z wiesiołka (w formie tabletek), witaminę A + E oraz C. Brałam je przez 2 miesiące i żadnych zmian nie zaobserwowałam. Zawiodłam się, bo łuszczyca obejmuje u mnie tylko niewielkie obszary skóry głowy - uszy oraz czoło. Chociaż w moim przypadku metoda Sylwii nie sprawdziła się, uważam, że nie zaszkodzi spróbować.

Teraz zabieram się za szukanie kolejnych sposobów na złagodzenie objawów łuszczycy.Skoro już się tutaj udzieliłam, to polecę krem Clotrimazolum. Stosuję go dwa razy dziennie. Cudów nie robi, ale jeśli daję radę powstrzymać się od rozdrapywania skóry, to sprawia on, że nowa łuska nie narasta, zaczerwienienia bledną, a skóra przestaje AŻ TAK swędzieć.

To chyba wszystko z mojej strony.
[email protected] - mój anonimowy e-mail, jakby ktoś chciał się ze mną skontaktować.

Pozdrawiam serdecznie oraz życzę powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Bożena (162.158.102.---)
Data: 18 kwi 2017 - 22:23:18

Mi pomogła maść uniwersalna carum , już po kilku dniach od stosowania zaczerwienienie i podrażnienie skóry ustępuje
poczytajcie o tej maści na https://konopiafarmacja.pl/
JA JESTEM MILE ZASKOCZONA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: wysyp naciągających mend (108.162.219.---)
Data: 19 kwi 2017 - 21:25:46

W każdym temacie spamujesz tym gównem i wklejasz link do strony. Daj już spokój. Nie zarobisz na naciąganiu chorych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Paweł (---.play-internet.pl)
Data: 05 pa� 2017 - 23:16:09

Witam, odpowiadam na post z 2006 rsmiling smiley Mam łuszczyce głowy od 5 lat. Obecnie mam 31. Proszę o jakąś rade jak pozbyc sie tego cholerstwa lub chociaż zniwelować. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: deep (---.ujscie.net)
Data: 06 sty 2020 - 15:15:40

Temat warty odświeżenia.
Dużo słyszałem i czytałem o pozytywnym działaniu oleju z wiesiołka i świadectwa osób, którym pomógł, a więc i ja zaczynam i polecam innym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...89101112131415161718
Bieżąca strona: 18 z 18



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.