Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 18
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: bunia (---.pl)
Data: 28 kwi 2007 - 20:59:20

Dzięki za odpowiedż i słowa pocieszenia,Sylwio czy podczas tej kuracji można pić kawę,herbatę? Pozdrawiam wszystkich !!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c247.petrotel.pl)
Data: 29 kwi 2007 - 14:10:24

Bunia,wcześniej wypowiadałam się na ten temat,ale w tej chwili trudniej jest
przebrnąć przez te strony w tym temacie.Ja nie przestrzegam żadnej diety,jem wszystko,piję kawę i herbatę,palę papierosy/do lutego w ilościach 20 szt.
dziennie,w tej chwili ograniczyłam i mam zamiar rzucić,bo mam sprzyjające warunki- mąż po zawale rzucił natychmiast/.Jak widzisz ograniczeń sobie nie robię.Życzę tylko wytrwałości!!!!!To naprawdę nie jest dużo w porównaniu
do uciążliwego smarowania maściami!Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: KAŚKA (---.c155.petrotel.pl)
Data: 08 maj 2007 - 10:36:30

Dlaczego wątek zanika?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: dana (82.160.19.---)
Data: 09 maj 2007 - 19:20:09

kochani jestem nowa!Wlasnie wrocilam od dermatologa i jestem zrozpaczona,bo okazalo sie,ze mam luszczyce.A dokladnie zaatakowana skore glowy.Na poczatku to lekcewazylam,bo myslalam,ze szampon przeciwlupiezowy pomoze.Niestety nic z tego.i wyladowalam u dermatologa(ponoc dobrego!)Dostalam emulsje SQUAMAX do smarowania glowy(pozostawic na2godz.)i zmyc.Niby 3 dni stosowania.Poza tym szampon przeciwlupiezowy i raz dziennie smarowanie emulsja ELOCOM.Kontrola za miesiac.Ale co mnie niepokoi to oprocz tego doszly kremy na twarz przeciw tradzikowe(a na twarzy nic sie nie dzieje)Roztwor pod nazwa ZINERYT,ktorym mam smarowac twarz 2 razy dziennie i plyn AKNEROXID L.Jestem zla,bo lekarstwa kosztowaly mnie 120zl,a nie wiem czy jestem dobrze zdiagnozowana.Jezeli ktos mial podobny problem i podobne leczenie,to prosze o wsparcie,bo jestem zrozpaczona.pozdrawiam wszystkich dotknietych ta wstretna choroba

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Lok (---.telpol.net.pl)
Data: 09 maj 2007 - 22:22:50

a tam straszna tongue sticking out smiley

no oke - straszna. zabijmy sie
a tak na serio - im predzej zaakceptujesz chorobe, tym predzej z nia wygrasz - stary sposob i zajebiscie skuteczny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Tomasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2007 - 16:12:13

Co do Elocomu to raczej bym nie stosował. Też kiedyś nie wiedziałem i stosowałem. Na początku super przeszło. Ale był szybki nawrót i jest jeszcze gorzej. Na dodatek czoło krostami mi wysypało. Polecam różne zioła itp. Sama jeśli będziesz stosować to zauważysz, że po pewnym czasie elocom przestanie działać.
pozdrawiam i niczym się nie przejmowaćwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c244.petrotel.pl)
Data: 18 maj 2007 - 17:59:37

Temat pozostał z tyłu,a obecnie jest dużo osób na forum,które potrzebują pomocy.
W tej chwili ma być ładna,słoneczna pogoda.ŁUSZCZYKI- wystawiać bużki na słoneczko / i nie tylko!!!????/.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Gosica (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2007 - 19:26:54

Sylwia dzięki za porade!Jestem nowa,jestem z Wami już dłuższy czas.Nie miałam odwagi odezwać się.Łuszczyce mam 12-lat,po urodzeniu syna.Stosowałam wszystkiego ,co tylko możliwe.Raz było lepiej raz gorzej.Teraz jest najgorzej,lekarz przepisał mi maść robiną ,mam poparzoną skóre.Stosuję Twoją recepturę i na głowie już znika !! Zapomnialam dodać że biore te witaminy tydzień i 2-dni.Mam nadzieje że pomoże i na ciałko.Dzięki Waszemu FORUM stałam się bardziej otwarta!Muszę wam coś zdradzić ,może to będzie śmieszne ! Mój drugi syn idzie w tą niedziele do Komuni.Od 9-lat chowałam się pod sportowymi ubraniami,kupiłam sobi sukienke na tą okazie i nikt o tym niewie ,chcę zrobić mężowi i sobie niespodzianke .To dzięki WAM !Wiem że nie jestem sama.Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c154.petrotel.pl)
Data: 18 maj 2007 - 21:38:22

Gosico!!Cieszę się,że nabrałaś odwagi idostałaś skrzydeł!!!.
Ja już bez skrępowania chodzę w bluzkach z krótkimi rękawami.Spódnice wróciły do łask,a fryzura jest krótka,która nie przykrywa uszu.Też byłam zdołowana,ale w tej chwili wszystko jest ok.!!!!!
Życzę Ci wytrwałości i szybkiej poprawy samopoczucia.
Wszystkiego najlepszego dla Synka!!!!
Serdecznie pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Ja..44 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2007 - 13:26:09

SYLWIA odnosnie palenia papierosow,,,ja rzuciałm z przyczyn finansowych 3 lata temu papierosy.OOOO nie jest prawda ze palenie szkodzi w tej chwili,,jestem wysypana NIZ jak paliłam te papierosy z tym ze kupuje coraz drozsze wynalazki i finansuje Łuszczyce. a JAK brałam tanie jak cignolina wtedy i paliłam>Do rzucenia palenia ppaierosw Trzeba dojrzec psychicznie (nic na siłe sie nie udaje) POZDRAWIAM ACHA od wczoraj zazywam CLAkapsułki firmy OLIMP poczytałam na necie wiec zamiast Papierosow kolejny wydatek 49.93 na drazetki celem łudzenia ze maja pomoc!!! acha mam łuszczyce juz 26 lat.ONA jest Mi wierna co nie moge powiedziec o moim zwiazku w rozpadzie.JUPI ale jutro tez jest dzien i zaswieci dla mnie słoneczko UDANEGO weekendu wszystkim Łuszczykom zycze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c153.petrotel.pl)
Data: 01 cze 2007 - 19:03:55

Jak czytam niektóre wypowiedzi to słabo się robi,też mam przykre doświadczenie po udzielaniu się na forum.Zaczęłam dostawać dziwne e-maile na prywatną pocztę.
Tak jak by ktoś chciał ,żeby przestać instruować i udzielać porad.
Pozdrawiam wszystkich łuszczyków!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.class144.petrotel.pl)
Data: 12 cze 2007 - 14:13:43

Czy słonko Wam pomaga?Ja po swojej kuracji nie mam śladu na ciele.Czuję się
wspaniale,noszę krótkie rękawy,nie muszę zakrywać ciała .Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: seba (---.dip.t-dialin.net)
Data: 12 cze 2007 - 14:51:46

hey..!!!tak slonko i slona woda!!!jeszcze kilka dni i bedzie dobrze!!!pozdro!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 cze 2007 - 23:40:33

SORKI ZE PYTAM, ALE Sylwia jaka kuracje prowadzilas??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c243.petrotel.pl)
Data: 18 cze 2007 - 13:34:33

Witaj Gosiu.Chcąc się dowiedzieć o mojej kuracji,zacznij od 1 strony tego tematu.To nic nadzwyczajnego,ani kosztownego.Efekt miałam po ok.1 miesiącu stosowania.Dziś nie wiem co to jest łuszczyca.Cały czas łykam te pigułeczki,lepsze to niż smarowanie.Żczę wytrwałości w leczeniu i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.chello.pl)
Data: 01 lip 2007 - 18:46:02

CZeść..
nie było mnie tu nigdy w sensie wypowiadania się, ale czytam wasze wypowiedzi reguralnie i zaczęłam stosować kuracę witaminową...mam pytanie do wszytskich "doświadczonych"- czy na początku kuracji mogę od razu brać kapsułki w których połączony jest tran i olejek z wiesiołka, czy muszę sam olejek z wiesiołka? oczywiśćie biorę do tego rutinoscorbin i capivit a=e forte.
Proszę o odpowiedż
Pozdrawiam wszytskich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c153.petrotel.pl)
Data: 03 lip 2007 - 22:22:12

Do Sylwii.Witaj imienniczko!Poczytaj ten temat od początku.Najpierw wskazany
jest sam olejek z wiesiołka.Po ok.3 miesiącach dopiero tran z olejkiem wiesiołka.Reszta tak jak napisałaś.Ciekawa jestem jak reaguje Twój organizm.
Ja od roku mam spokój.Leczenie kontynuuje zapobiegawczo.Weszło mi to w krew,
i po pigułeczki sięgam odruchowo.Nawyk jest naszą drugą naturą.
Życzę wytrwałości.Serdecznie pozdrawiam wszystkich łuszczyków.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.chello.pl)
Data: 06 lip 2007 - 10:53:48

Dzieki wielkie..więc zaczynam znów od samego wiesiołka..mój organizm narazie nie reaguje jakoś specjalnie..a po jakim czasie zauważyłaś efekty?
Buziak

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: madziara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2007 - 19:10:57

Hej.choruję na łuszczyce od 20 lat(mam24)niemialam jej kilka dobrych lat-niewiedziec zcemu?niedawno jakies 2 mce temu wyszlam ze szpitala po małym wysypie-naszczesciesmiling smileyale niesety wszystko mi wychodzi pomalusad smileydlatego służac sie waszymi radami-kochani zamirzam leczyc sie od wewnątrz.Wlasnie niedawno wrocilam z apteki i kupilam olejek z wiesiolaka kwas foliowy no i tran ktory bede stosowalam zgodnie z Waszymi zaleceniamismiling smiley.czekam na rezultaty z wielkim utesknieniem...Pozdrawiam Was kochane Łuszczyki.smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c250.petrotel.pl)
Data: 07 lip 2007 - 18:16:45

Dziewczyny,ja jestem starym babskiem,które uwolniło się od łuszczycy od roku.
Efekt leczenia był u mnie po ok.1,5 m-ca regularnego brania tych pigułek.
Wcześniej pisałam,że również miałam zalecone smarowanie cygnoliną,ale przyznaję
się,że z lenistwa i wstrętu - nie robiłam tego.Zauważyłam,że efekt jest już po braniu tylko leków doustnie.Życzę Wam z całego serca,abyście pozbyły się tej
cholery.Trzeba tylko być zdyscyplinowanym co do systematycznego brania leków.
Pozdrawiam gorąco wszystkich łuszczyków.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 18



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.