Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 18
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.chello.pl)
Data: 09 lip 2007 - 18:13:20

ejjj Słonko...mam pytanko jeszcze, te pig?lki trzeba brac np.systematycznie o okreslonych porach codziennie? tzn.ze w tych samych godzinach codziennie? i jak z tym kwasem foliowym? jego też i ile razy?/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c155.petrotel.pl)
Data: 09 lip 2007 - 18:43:01

Sylwio,ja w ogóle nie brałam i nie biorę kwasu foliowego.Lekarka nic mi o nim
nie mówiła.Rozumiem,że jest trochę mylące,bo to jest w tytule tematu.Kwas
foliowy ma inne znaczenie ,i najprawdopodobniej z łuszczycą nie ma nic wspólnego.Co do systematyczności brania pigułek,to rozdziel sobie w miarę
równomiernie na cały dzień,i raczej bierz regularnie - jak antybiotyk.
Mam na myśli stałe godziny.Serdecznie pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: nika (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 lip 2007 - 23:21:38

mi zanika ale sprubuje foliku i wiesiolka
dam znac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: wiga50 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2007 - 06:11:18

Sylwio proszę napisz mi jak długo chorowałaś i czy na początku brania tych witamin miałaś reakcję negatywną np. wzmożony wysyp bądź świąd bo to ważne tak się przeważnie dzieje że najpierw jest źle a potem dobrze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: wiga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2007 - 06:17:48

Komu jeszcze pomogła ta kuracja Sylwii proszę o opinie na ten temat to ważne dla nas łuszczyków, im więcej opinii tym lepiej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: wiga50 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2007 - 06:27:27

I jeszcze jedno pytanie co z tym wiesiołkiem bo w oeparolu jest więcej miligram wiesiołka a w galu mniej jaki wiesiołek Sylwio przepisała Ci ta pani doktor

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: madziara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2007 - 21:17:11

Hej moja nadziejosmiling smileyCzytajac twoje rady czekam na te rezultaty ale niestety biore wiesiolka kwas foliowy i rutinoskorbin prawie miesiac i narazie nie widac rezultatówsad smileyNapisz mi prosze czy jest jeszcze nadzieja ze mi pomoze.? Chce zauważyc ze biore wiesiolka 2 razy dziennie po 2 kapsulki tak samo rutinoskorbin i jeden raz dziennie kwas foliowy.
Prosze o poradęsmiling smiley
Pozdrawiam wszystkich łuszczykow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: madziara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2007 - 21:28:37

WITAM, NO NIESTETY STWIERDZIC MUSZE ZE NIESTETY NIC MI TA KURACJA NIEPOMAGA.ZAZYWAM LEKI JUZ PRAWIE MC I NIEMA POPRAWY.CZY JEST SENS PRZYJMOWAC DALEJ TABLETKI?PROSZE O RADE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: wiga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 lip 2007 - 14:03:49

tylko że Sylwia nie brała kwasu foliowego a witaminy capivit A+E forte może dlatego ci nie pomaga a to jest różnica.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: wiga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 lip 2007 - 14:11:29

Sylwio jeśli możesz to napisz mi jaką powierzchnię ciała i głowy miałaś zajętą i jak długo chorowałaś czy miałaś zajęte paznokcie proszę odezwij się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.043.c74.petrotel.pl)
Data: 21 sie 2007 - 23:32:32

Kochani,zebrało się trochę do odpowiedzi na pytania.
Wiga słusznie zwraca uwagę,że nie brałam kwasu foliowego tylko capivit a plus e forte.Co do wiesiołka,na początku brałam oeparol,a po 3 miesiącach zaczęłam brać olej z wiesiołka tłoczony.Kurację kontynuuję,ale od roku nie mam nawrotu.
Z tego powodu jestem szczęśliwa.Głowę miałam zsypaną całą,małżowiny uszne też były zajęte łuszczycą.Obecnie ciało czyściutkie,farbowania włosów nie przerywałam.Pozdrawiam serdecznie i czekam na pytania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: lelek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 wrz 2007 - 22:03:33

czy komus ta terapia pomaga?Ja stosuje ja juz miesiac i nic.Mam podejrzenia co do intencji Sylwii i dziwnie cicho sie zrobilo w tym watku.Napiszcie cos .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: renia (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 30 wrz 2007 - 05:09:27

a wiec ja stosuje ta terapie , ale jednoczesnie stosuje MELKFETT i masc od Indian i musze powiedziec ze troche sie poprawilo , luska schodzi i zmiany nie sa az tak czerwone.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Asia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 pa� 2007 - 13:03:13

Zaczęłam brać capivit A+E forte i olej z wisiołka tłoczony.Mam pytanie jak długo można stosować taką kurację?Na opakowaniu capivitu pisze że stosuje się go w niedoborze 2 razy dziennie a profilaktycznie 1raz .Sylwio czy 4tabletki dziennie to nie za dużo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: madzia (62.233.233.---)
Data: 04 pa� 2007 - 15:46:37

ale mi sie wydaje ze capivit powinnas brac 2 ray dziennie, a olejek z wiesiołka 4 razy dziennie z tego co pamietam jak pisała Sylwia. ja zaczełam od 01.10 i mam nadzieje ze bedzie dobrze. Dam znac. pozdrawiam wszystkich Ł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Zenia (---.strong-pc.com)
Data: 04 pa� 2007 - 21:07:27

czesc. tez jestem chora na Ł i mam lepsze i gorsze dni. teraz jest mi lepiej, bo uzywam lorinden t i dermovate, ale dlugo nie idzie tego uzywac. jednak duza podpora jest dla mnie maz ktory nie czuje do mnie OBRZYDZENIA ktore ja sobie wmawialam. kocha mnie i akceptuje, przytula i pociesza jak placze a to bardzo duzo dla mnie znaczy. pozdrawiam. napisalam bo masz fajne podejscie do TEJ sprawy a mi pomaga czyjs optymizm.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: madzia (62.233.233.---)
Data: 05 pa� 2007 - 08:45:19

Hej! tak naprawde to da sie zyc z tym DZIADOSTWEM. Sa gorsze choroby. ja tez mam meza na ktorego mage liczyc. Tez mnie wspiera w gorszych dniach. JEST NAPRAWDE KOCHANY. A dermovate to nic dobrego działa na krotko, no i sa to STERYDY!!!! A probowałaś wiesiolka (przepis Sylwi) cofnij sie o kilka stron. Ja probuje od 5 dni i widze leeka poprawe,na całkowita trzeba poczekac nawet miesiac. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: iska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2007 - 15:36:10

Witam, jestem tu całkiem nowa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: iska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2007 - 15:43:23

Witam, jestem tu całkiem nowa. Na łuszczycę choruję 25 lat. W sierpniu urodziłam córeczkę. W ciąż y objawy mi prawie całkiem zniknęły. Teraz karmię małą piersią i obsypało mi właśnie piersi. Strasznie swędzi. Czy któraś z Was miała podobny problem? Najchętniej użyłabym elokomu ale obawiam się że nafaszeruję małą sterydami. Nie chcę przestać jej karmić. Pomóżcie. Czy kurację, o której piszesz Sylwiu mozna stosować podczas karmienia? Jaki ma wpływ na maleństwo? Czy ktoś wie coś na ten temat?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: madzia (62.233.233.---)
Data: 10 pa� 2007 - 16:27:37

Witam. Jak juz pisalam biore olej z wiesiolka z witaminami od 8 dni i jak narazie swedzi strasznie a nawet piecze czasami, mam nadzieje ze to tylko na poczatku a pozniej bedzie juz tylko lepiej. Tak łatwo sie nie poddam PANI Ł. Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 18



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.