DZIWACZNE OBJAWY
Wysłane przez: kama (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2007 - 23:03:08

Mam łuszczycę od 40-go roku życia na głowie.Bywało lepiej i gorzej ale da się z tym żyć.Teraz pojawił się nowy problem mam jedną wielką czerwoną plamę od nasady włosów aż po szyję-czy ktoś z Was miał już podobne objawy? Czy wogóle istnieje coś takiego jak łuszczyca twarzy ? Jakie leki powinnam zastosować by się pozbyć tego paskudztwa?
PS.Unikam za wszelką cenę sterydów.

Re: DZIWACZNE OBJAWY
Wysłane przez: BIEDRONKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lut 2007 - 22:53:07

No niestety łuszczyca i twarzy się ima. W tym sezonie upatrzyła sobie moją. Lekarz zalecił Daivonex 2 x dziennie i od kilku dni smaruję...i efekt jest taki, że przynajmniej się nie pogarsza...jak zacznie się poprawiać dam Ci znać.
P.S. Odsyłam do mojego wątku.. łuszczyca twarzy..tam jest kila innych opcji opisanych.

Re: DZIWACZNE OBJAWY
Wysłane przez: J. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lut 2007 - 07:52:34

Ja mam od kilku lat co roku na jesień wysyp, na głowie, na około twarzy na czole, uszach, za uszami i na szyi, jeden wileki plac, jakby mnie szalik owinął ;D Dobrze że mam długie włosy i grzywkę , to mi zasłania smiling smiley trzyma mi się to co roku ok 4-5 miesięcy, zaleczam Curatodermem (nim można na twarzy) plus Sorel ( nim na szyi ) , a skura głowy to kuracja z maści siarkowej smiling smiley jakoś schodzi tylko straszne jest smarowanie się 2 razy dziennie i codzienne zmywanie tych maści z rana smiling smiley pozadrawiam smiling smiley