Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: COCOIS
Wysłane przez: eret (---.rzeszow.mm.pl)
Data: 17 lut 2011 - 17:20:59

A ja własnie zamówiłam tą masc w aptece internetowej - ciężko był znaleść.Dalatar wycofali ze względu na unijne przepisy dot. preparatów z dziegciem - kto wie, może następny w kolejce jest Cocois sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: foczka (---.abcdata.pl)
Data: 18 lut 2011 - 10:28:09

Witam,

Co do głowy jakoś nie miałam efektów, ale po latach siegnełam i dzieki temu pozbyłam sie na ciele, a ma duzo, efekt super, zero plam, przebarwien, piekna skóra, ale trzeba cierpliwowsci i systematyczności. ja potrzebowałam 3 tyg, smarowąłam co wieczor na noc, rano zmywalam i natłuszczałam skórę-jest to równiez bardzio wazne. CO wazne chodizła w pmiedzy czasie regularnie na solarium na pare minut-bo naswietlanie i cocis łaczys ie razem i bardzo pomaga.
jest bez recepty, wzglednie tania i nie jest strydem, dla mnie to SUPER!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: tomek (---.internetia.net.pl)
Data: 13 mar 2011 - 20:20:35

Mam pytanie. Gdzie kupujecie cocois?? Ja niestety nie mogę nigdzie znaleźć. Możecie podpowiedzieć jakąś aptekę w sieci? Cokolwiek. Kiedyś stosowałem tą maść i byłem bardzo zadowolony. Potem powiedziano mi że ją wycofali i tak żyłem w nieświadomości aż po dziś dzień, kiedy czytam że dalej jest w sprzedaży. A pamiętam że bardzo mi pomogła - i przydałaby się znów bo nic innego nie pomaga...
Z góry dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 14 mar 2011 - 22:55:59

No niestety,ja też zamówiłam cocois i czekam już 3 tygodnie,prawdopodobnie nie mają w hurtowniach,ale pani aptekarka kazała mi sie dopytywac,być może juz wkrótce znów będzie dostepna(oby).Pozdrawiam i życzę zdrówka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: zrezygnowany (---.univ.rzeszow.pl)
Data: 02 kwi 2011 - 13:53:06

ja wlasnie szukalem ostatnio w aptekach i w jednej aptekarz powiedzial ze juz od jakiegos czasu brakuje i ze wszystkie leki na bazie smoły węglowej bedą wycofywać w związku z ich "rakotwórczością"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: Aga (---.dynamic.chello.pl)
Data: 03 kwi 2011 - 19:01:23

To dziwne ja tydzień temu kupiłam w swojej aptece i bez problemu,chyba że zostały zapasy i dlatego maja.Zapytam jutro swojej aptekarki i dam znac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: Karolina (---.lublin.mm.pl)
Data: 01 cze 2011 - 11:48:12

Mi cocois bardzo pomógł! Przez miesiąc nie miałam nawrotu! To niesamowite, bo zazwyczaj po kuracji nawrót mam po kilku dniach, a tu taka niespodzianka. Dziś zakupiłam cocois jeszcze raz, powtórzę kurację i zobaczymy co będzie. Ale ogólnie to bardzo polecam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: Gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lip 2011 - 16:37:44

Witam
od 16 lat mam ł. Jeszcze nie miałam całkowitej remisji.Raz może 2 było lepiej (co nie znaczy że dobrze). Stosowałam różne mazidła ale bez widocznych rezultatów. Dzisiaj zakupiłam COCOIS zobaczymy jakie będą efekty.Jestem pełna nadziei. Jak długo trzeba czkać na oznaki poprawy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: marta (---.tonetic.pl)
Data: 09 sie 2011 - 11:11:00

ja po tłustych maściach zmywam włosy płynem do naczyń i pozniej szamponem na to odzywke i jest cudnie .polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: ELAS (---.pkobp.pl)
Data: 17 sie 2011 - 13:08:31

Mam łuszczycę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.