Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Żanka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2007 - 09:53:37

Witam!
Tak Danielko dostałam. Ciekawi mni tylko po jakim czasie zauważyć można efekty.
Dostałam też namiary na podobno świetnego dermatologa z Zabrza na ul. M. S. Curie. Podobno leczy nowymi metodami. Aż strach się zapytać jakie to metody. Jak mi nie pomoże melkwett to pojadę. Ja mam mały problem jescze bo w bioderkach mam za dużo. Zrobiłam sobie też dietę, mam zamiar iść na solarium.
Jak wam pomógł to może mnie też. Wczoraj się wysmarowałam za wszystkie czasy i efekt dzisiaj jest taki, że mnie nic przynajmniej nie boli. jak nie smaruję to boli strasznie bo jest suche. Wiecie o co biega.... Jak się coś zmnieni napewno dam znać :-)
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: renia (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 01 wrz 2007 - 05:58:41

Aniu nie denerwuj sie . ja lata temu tez leczylam sie cygnolina i bardzo pomagala .Kilka lat temu mialam bardzo duzy wysyp lekarz przepisal mi cygnoline w plynie ktora sie smarowalam , zostawialam na 5 min. w tym samym czasie stosowalam 2-3 razy w tyg. lampy PUVA . Pomoglo i to na kilka lat . W tym roku wysypalo mnie znowu ale stosuje Melkfett. Zobaczymy co bedzie.A na popazone nogi moze jakis aloes? a moze powinnas zapytac lekarza? Powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: anduci (---.alpat.net)
Data: 06 wrz 2007 - 23:44:53

Witam. Z łuszczycą żyje już od 20 lat. Leżałem w szpitalu 5 razy. Próbowałem już wielu różnych rzeczy. Czasami ze skutkiem czasami bez. Co do cygnoliny jest skuteczna i zalecza na długi okres czasu. Stosowana na noc a na dzień maść salicylowo-borna. Dziś w szpitalach stosuje sie tylko do 2%. Czas leczenia jest dłuższy ale myślę ze efektowny. Spróbuj tez postarać sie o lampy PUVA. to da dłuższy efekt. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Jola (---.leb.vectranet.pl)
Data: 11 pa� 2007 - 21:49:53

Co to jest ta cygnolina w płynie? Czy to robi apteka na receptę?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2009 - 18:54:09

lekarz kazal mi sie smarowac cygnolina i ,tez byłem czerwony... bylem w szczecinie w szpitalu u lekarza dermatologa i powiedział ze to jest poparzenie skóry,przepisał mi masc ELOSONE i od razu było widac poprawe luski znikneły ... a te czerwone plamy,to trzeba poczekac zrobia sie brazowe i po jakims czasie znikna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: 77viki (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 mar 2015 - 11:22:56

a jak długo działa cygnolina? chodzi mi, jak długo mogę jej używać? przy wcześniejszym leczeniu cygnoliną to po 40 min czułam lekkie szczypanie, pieczenie, a teraz nawet jak siedzę 2 h z cygnoliną to nie czuję nic. Mogła stracić swoje właściwości? Wspomnę, że trzymam ją w lodówce, bo tak mi polecił lekarz. B ędę wdzięczna za info.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 mar 2015 - 13:55:36

Witam podajesz zbyt mało informacji odnosnie tego co stosujesz.Cygnolina to rozległy temat ,poradnik jak ją stosowac mozna przeczytac tu:

http://forum.luszczyce.pl/leczenie-tradycyjne/stosowanie-cygnoliny-poradnik-t58.html

wraz z kolega staralismy sie ujac wszelkie aspekty sprawy cygnoliny.

Nie mam pojecia czy stosujesz :
-cygnolinową masc
-cygnolinowa paste
Paste Farbera

jak widzisz są conajmniej trzy wersje cygnoliny.
Wszystko zaeży od :

-steżenia
-uważnego nakładania masci(im wiecej na zdrowej skórze tym wiecej okolic poparzonych
-czy jestes uczulony-na na cygnoline-normalnie NIC NIE SZCZYPIE
-cygnolina moze byc na skórze do 2h

za mało mam wiadomosci aby cokolwiek podpowiedziec.
Cygnolina trzymana w lodówce moze stac i rok.
W zależnosci ile czasu upłyneło zadziała albo i nie ponowne zastosowanie ostatniego stęzenia.

Duzo można by pisac....podaj konkretne szczegóły....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 12 mar 2015 - 14:01:07

Ja używałem cygnoline jeszcze po dwóch latach od zrobienia i działała jak należy. Przez całe dwa lata leżała w lodówce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Julia (---.bb.sky.com)
Data: 07 lut 2017 - 23:16:42

Nie przejmuj się zaczerwienienie to normalne podrażnienie skóry od cygnoliny zaproponuj pani doktor żeby przepisał Ci cygnoline w poście ona się tak nie rozmazuje i najlepiej jakbyś poprosił o mocną, taka która będziesz mógł trzymać np. 1-2 h a później tylko zmyj oliwka schodzi najlepiej bo często ciężko się domywa i natłuszczaj się ciągle polecam też krem mediderm smiling smiley mam nadzieję że pomoże mi pomogło tylko to dalej wraca ale coraz mnie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
łuszczyca
Wysłane przez: jan (---.gorzow.insant.pl)
Data: 25 sty 2020 - 10:33:49

łuszczyca pojawia sie i znika nie mialem 20 lat -teraz mam i nie daje rady-pojebana choroba- i naraza na zawały i udary itp

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.