Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Żanka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2007 - 09:53:37

Witam!
Tak Danielko dostałam. Ciekawi mni tylko po jakim czasie zauważyć można efekty.
Dostałam też namiary na podobno świetnego dermatologa z Zabrza na ul. M. S. Curie. Podobno leczy nowymi metodami. Aż strach się zapytać jakie to metody. Jak mi nie pomoże melkwett to pojadę. Ja mam mały problem jescze bo w bioderkach mam za dużo. Zrobiłam sobie też dietę, mam zamiar iść na solarium.
Jak wam pomógł to może mnie też. Wczoraj się wysmarowałam za wszystkie czasy i efekt dzisiaj jest taki, że mnie nic przynajmniej nie boli. jak nie smaruję to boli strasznie bo jest suche. Wiecie o co biega.... Jak się coś zmnieni napewno dam znać :-)
Pozdrawiam

Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: renia (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 01 wrz 2007 - 05:58:41

Aniu nie denerwuj sie . ja lata temu tez leczylam sie cygnolina i bardzo pomagala .Kilka lat temu mialam bardzo duzy wysyp lekarz przepisal mi cygnoline w plynie ktora sie smarowalam , zostawialam na 5 min. w tym samym czasie stosowalam 2-3 razy w tyg. lampy PUVA . Pomoglo i to na kilka lat . W tym roku wysypalo mnie znowu ale stosuje Melkfett. Zobaczymy co bedzie.A na popazone nogi moze jakis aloes? a moze powinnas zapytac lekarza? Powodzenia

Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: anduci (---.alpat.net)
Data: 06 wrz 2007 - 23:44:53

Witam. Z łuszczycą żyje już od 20 lat. Leżałem w szpitalu 5 razy. Próbowałem już wielu różnych rzeczy. Czasami ze skutkiem czasami bez. Co do cygnoliny jest skuteczna i zalecza na długi okres czasu. Stosowana na noc a na dzień maść salicylowo-borna. Dziś w szpitalach stosuje sie tylko do 2%. Czas leczenia jest dłuższy ale myślę ze efektowny. Spróbuj tez postarać sie o lampy PUVA. to da dłuższy efekt. Pozdrawiam.

Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Jola (---.leb.vectranet.pl)
Data: 11 pa� 2007 - 21:49:53

Co to jest ta cygnolina w płynie? Czy to robi apteka na receptę?

Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2009 - 18:54:09

lekarz kazal mi sie smarowac cygnolina i ,tez byłem czerwony... bylem w szczecinie w szpitalu u lekarza dermatologa i powiedział ze to jest poparzenie skóry,przepisał mi masc ELOSONE i od razu było widac poprawe luski znikneły ... a te czerwone plamy,to trzeba poczekac zrobia sie brazowe i po jakims czasie znikna

Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: 77viki (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 mar 2015 - 11:22:56

a jak długo działa cygnolina? chodzi mi, jak długo mogę jej używać? przy wcześniejszym leczeniu cygnoliną to po 40 min czułam lekkie szczypanie, pieczenie, a teraz nawet jak siedzę 2 h z cygnoliną to nie czuję nic. Mogła stracić swoje właściwości? Wspomnę, że trzymam ją w lodówce, bo tak mi polecił lekarz. B ędę wdzięczna za info.

Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 mar 2015 - 13:55:36

Witam podajesz zbyt mało informacji odnosnie tego co stosujesz.Cygnolina to rozległy temat ,poradnik jak ją stosowac mozna przeczytac tu:

http://forum.luszczyce.pl/leczenie-tradycyjne/stosowanie-cygnoliny-poradnik-t58.html

wraz z kolega staralismy sie ujac wszelkie aspekty sprawy cygnoliny.

Nie mam pojecia czy stosujesz :
-cygnolinową masc
-cygnolinowa paste
Paste Farbera

jak widzisz są conajmniej trzy wersje cygnoliny.
Wszystko zaeży od :

-steżenia
-uważnego nakładania masci(im wiecej na zdrowej skórze tym wiecej okolic poparzonych
-czy jestes uczulony-na na cygnoline-normalnie NIC NIE SZCZYPIE
-cygnolina moze byc na skórze do 2h

za mało mam wiadomosci aby cokolwiek podpowiedziec.
Cygnolina trzymana w lodówce moze stac i rok.
W zależnosci ile czasu upłyneło zadziała albo i nie ponowne zastosowanie ostatniego stęzenia.

Duzo można by pisac....podaj konkretne szczegóły....

Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 12 mar 2015 - 14:01:07

Ja używałem cygnoline jeszcze po dwóch latach od zrobienia i działała jak należy. Przez całe dwa lata leżała w lodówce.

Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Julia (---.bb.sky.com)
Data: 07 lut 2017 - 23:16:42

Nie przejmuj się zaczerwienienie to normalne podrażnienie skóry od cygnoliny zaproponuj pani doktor żeby przepisał Ci cygnoline w poście ona się tak nie rozmazuje i najlepiej jakbyś poprosił o mocną, taka która będziesz mógł trzymać np. 1-2 h a później tylko zmyj oliwka schodzi najlepiej bo często ciężko się domywa i natłuszczaj się ciągle polecam też krem mediderm smiling smiley mam nadzieję że pomoże mi pomogło tylko to dalej wraca ale coraz mnie smiling smiley

łuszczyca
Wysłane przez: jan (---.gorzow.insant.pl)
Data: 25 sty 2020 - 10:33:49

łuszczyca pojawia sie i znika nie mialem 20 lat -teraz mam i nie daje rady-pojebana choroba- i naraza na zawały i udary itp