głowa:-(
Wysłane przez: asia (---.torun.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2004 - 11:25:00

Witam, na początku chciałam powiedzieć, ze bardzo się ciesze, ze istnieje takie forum. Dopiero niedawno je znalazłamJ problem łuszczycy mam już od kilku lat i generalnie dotyczy on głowy. W wakacje było ok., zadnego znaku łusek, ale odkąd zaczełam we wrzesniu chodzic do pracy i zmiana pogody od razu pojawił się problem. Lekarz przepisał mi psorisan i masc chyba salicynaowa( robiona). Ale na ta ostatnia mam już chyba uczulenie, głowa strasznie swedzi, nie mogę już jej nakladac, a ten psorisan mi za bardzo nie pomaga, czy ktos używał tej maści? Ja sama njuz nie wiem co robic, bo głowa ciągle mnie swedzi, zdrapuje te łuski a potem mam takie czerwone ślady. Boję się , ze wyłysiejęJ

Re: głowa:-(
Wysłane przez: warchlaq przebiegły (---.lutocin.sdi.tpnet.pl)
Data: 24 lis 2004 - 14:29:44

Witam

Bierz hydroxyzinum w tabletkach, nie będzie swędzieć winking smiley

Pozdrówka.


Re: głowa:-(
Wysłane przez: asia (---.torun.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2004 - 18:58:57

dzieki spróbuje. ostatnio eksperymentowałam troche i posmarowłam sobie calą głowe krem z wit a. taki zwykły tlusty krem. ale musze przyznac, pomogło. serio. zobaczymy co bedzie za jakis czas. czy ktos tez tak robi?:-)

Re: g?owa:-(
Wysłane przez: eve (---.ghnet.pl)
Data: 09 lut 2005 - 09:08:47

czesc,

wczoraj dopiero znalazlam to forum i bardzo sie ciesze,ze ktos wpadl na pomysl,zeby go zalozyc.Po przeczytaniu roznych historii ktore tu opisujecie stwierdzam,ze jestem szczesciara,bo widoczne zmiany luszczycy mam 'tylko' na glowie,paznokciach i w uchu. Wprawdzie lekarz stwierdzil,ze mam luszczyce w lokciach i kolanach,ale na szczescie jeszcze jej nie widac. A co do glowy-moze zna ktos dobry szampon ktory mozna dostac bez recepty?Moim najwiekszym kompleksem jest to,ze nie moge na luzie pojsc do fryzjerki i zrobic cos z wlosami,nie moge zalozyc czarnych ciuchow,bo cala sie "sypie" i nie wyglada to zbyt ladnie. mam nadzieje,ze nie rozwinie mi sie to dalej a moze kiedys nawet calkiem ustapi?Nigdy nie mialam przerwy, okresu calkowitej poprawy.Moze to jeszcze przede mna?

pozdrawiamsmiling smiley


Re: głowa:-(
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 lut 2005 - 09:27:50

2-3razy w tygodniu myj szamponem polytar AF,a w pozostale dni proponuje szampon Timotei z wyciagiem z mirtu i drzewa herbacianego.

Re: głowa:-(
Wysłane przez: Bartek (---.smtvsat.pl)
Data: 04 mar 2005 - 20:09:37

Ja tez miałem taki problem i nie mogłem sobie zupełnie z tym poradzic. Probowalem wszelkich masci i rowniez szamponów POLYTAR itp. i to nic nie skutkowało. Ale, od jakiegos czasu, cos mnie tknęło i uzywam tylko i wyłącznie szamponu FRUCTIS (do skóry suchej)[to ten reklamowany czasami w TV], i od tego czasu głowa nie swędzi a łuski po prsotu zniknęły. Pewnie, gdzies tam sie pojawiaja jakies, ale to na prawde małe znamiona łuszczycy, ale na prawde, od kilku miesiecy mam po prsotu spokój z głową.

Pozdrawiam
Bartek

Re: głowa:-(
Wysłane przez: darek (---.tkchopin.pl)
Data: 04 mar 2005 - 20:26:30

ja stosuje friderm doskonaly a ostatnio locoid crelo jest czysto i nic nie ma

Re: głowa:-(
Wysłane przez: gosia (---.energis.pl)
Data: 04 mar 2005 - 20:52:46

Ludzie na głowę tylko OLIWA Z OLIWEK na noc kompres

Re: głowa:-(
Wysłane przez: eve (---.ghnet.pl)
Data: 05 mar 2005 - 14:18:16

dziekuje za wszystkie odpowiedzi.Na pewno sprobuje tych szamponow.Oliwe salicylowa wcieram od dawna,ale pomaga mi na krotko.
pozdrawiam

Re: głowa:-(
Wysłane przez: JACEK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 mar 2005 - 20:11:15

CZEŚC JA UŻYWAM SZAMPONU DENOREX Z ODZYWKĄ BARDZO DOBRA RZECZ JEŚLI POJAWIAJĄ SIĘ PLAMY NA GŁOWIE TO UŻYWAM LEKARSTWO DIPROSALIC W PŁYNIE . POZDRAWIAM

Re: głowa:-(psoriasis
Wysłane przez: jacek (---.295.ca)
Data: 06 sie 2005 - 22:31:19

W tych problemach najlepsze sa ziola chinskie sam sprawdzilem 2 miesiace i wszystko ginie co za ulga ale w tym czasie nie ma picia . te ziola sie gotuje ok. 2 godz i smakuja okropnie ale to tylko dziala . jacek z toronto.

Re: głowa:-(
Wysłane przez: iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 sie 2005 - 20:51:24

Do Jacek, możesz napisać coś więcej o tych ziołach, no i gdzie je dostać???

Re: głowa:-(
Wysłane przez: Monika (80.48.149.---)
Data: 13 wrz 2005 - 20:43:09

polecam dermovate w plynie. na recepce.