Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 19
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: zosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 sie 2004 - 23:19:15

czesc czytalam Twoja wypowiedz .Luszczyca da Ci zyc jest teraz coraz wiecej srodkow leczenia, ja mam 55 lat luszczyce od 16 lat mam meza wnuczke takze mozna zyc.Nie uzywalam sterydow lampe tylko solarium, gdy bylam mloda dzis i tego mi nie wolno.Radze sobie jest mi trudno tez duzo probowalam ,jestem dos mocno zaatakwana.W tej chwili pomagam sobie kompielami w drozdzach 20-30dkg i po kapieli smaruje wazelina,jest to pomocnicze leczenie.Zasadnicze to pierwiastki ale biore od marca poprawa jest ale mala, lekarz twierdzi ze to rok czasu i duze koszty.Narazie tyle jesli zechcesz to Ci napisze wiecej. Pa ....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Ania (---.pl)
Data: 19 sie 2004 - 00:15:23

czesc ok jesli mozesz cos wiecej napisac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Zosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2004 - 17:59:12



Aniu zadzwoń do mnie jesli chcesz pod nr 71/34-18-105


Czeœć Zosia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Georg (---.dip.t-dialin.net)
Data: 27 sie 2004 - 19:11:25

Istnieje Osrodek w "Eforie Nord" -- Rumunia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: agata (---.walbrzych.dialog.net.pl)
Data: 01 wrz 2004 - 21:15:30

hej kup szampon denirex jest naprawde dobry choc kosztuje ok 20 zl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: agata (---.walbrzych.dialog.net.pl)
Data: 01 wrz 2004 - 21:17:28

przepraszam denorex mialo byc odpisz czy go stosowalas jezeli nie to kup kest naprawde dobry

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Ania (---.pl)
Data: 02 wrz 2004 - 13:13:41

U?ywa?am tego szamponu, ale nie jest wy?mienity. A co to jest ten "kest'?- je?li mozesz to odpisz

pozdrawiam ania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Renia (---.cirow.pl)
Data: 03 wrz 2004 - 11:28:55

Czy ktoœ stosował neotigason? chciałabym zasięgnšć kilka opinii, czy warto pakować się w takie koszty?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: MARTA (---.slp.vectranet.pl)
Data: 05 wrz 2004 - 18:31:46

RENIU UŻYWAŁAM NEOTIGASON TO COŚ STRASZNEGO WYPADAJĄ WŁOSY OBIERA SIĘ SKÓRA Z RĄK I NÓG I JEST TAK SILNY ŻE PRZEZ DWA LATA PO STOSOWANIU TEGO LEKU NIE MOŻNA MIEĆ DZIECI BO MOŻE URODZIĆ SIĘ CHORE KAŻDEMU ODRADZAM NEOTIGASON

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Jacek (---.pai.net.pl)
Data: 11 wrz 2004 - 19:28:32

Chciałbym przekazać kilka uwag na temat leczenia(sam choruję i jestem lekarzem) preparatami "alternatywnymi".Strasznie intensywnie poleca je "KRYSTYNA"-podejrzewam,że ma w tym osobisty zysk.
Kochani nie oszukujcie się-gdyby te "leki" były tak cudowne i skuteczne już dawno gigantyczne koncerny zaczęłyby produkcję "cudownych preparatów naturalnych" i przestałyby inwestować gigantyczne pieniądze w badania nad nowymi substancjami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Lisi (---.ur.zax.pl)
Data: 12 wrz 2004 - 21:53:23

Reniu

Przekopiuję Ci post, który napisałam na innym forum.

W 2003 r. leczyłam się Neotigasonem. Pani doktor, która mnie w tym czasie prowadziła, powiedziała, że to œwietny lek, i że przez dłuższy czas będę miała spokój z łuszczycš. Niestety wykupiłam ten lek i to był największy mój błšd. Już po zażyciu 1 kapsułki wylšdowałam na pogotowiu z niesamowitym bólem głowy. Ciœnienie 165/110 (jestem niskociœnieniowcem). Skontaktowałam się z paniš doktor, która stwierdziła, że u nikogo nie występujš bóle głowy, tylko u mnie. Niestety nie było to prawdš. W trakcie zażywania tego leku wzrasta ciœnienie œródczaszkowe, stšd silne bóle głowy. Pojawiły się bóle kostno-stawowe, miałam problemy z chodzeniem. Wypadały mi włosy, miałam stan zapalny wałeczków wokół paznokci. Skóra była wysuszona, zaczerwieniona i złuszczała się płatami, szczególnie na dłoniach, stopach i twarzy. Wargi były popękane, łuszczyły się i miały zajady. Oczy i œluzówkę nosa musiałam nawilżać kilka razy w cišgu dnia. Miałam sucho w jamie ustnej i cišgle chciało mi się pić.
Po 3 miesišcach stosowania miałam nadal łuszczycę, bardzo uszkodzonš wštrobę i depresję ze skłonnoœciami samobójczymi. Pani doktor w ogóle nie przyjmowała do wiadomoœci jakichkolwiek działań ubocznych NEOTIGASONU.
Ja natomiast musiałam leczyć wštrobę i silnš depresję.

Nigdy nikomu nie poleciłabym tego leku. Ponad to w trakcie leczenia i w okresie dwóch lat jego zakończenia, kobieta nie mogš zajœć w cišże, ponieważ może urodzić dziecko z wrodzonymi wadami rozwojowymi.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2004 - 15:19:29

zgadza się że intensywnie polecam preparaty alternatywne i oczywiœcie mam w tym osobisty zysk, nawet bardzo osobisty ponieważ po zastosowaniu diety oczyszczajšcej ( wykluczenie chemii i konserwantów itp.) oraz preparatów naturalnych do zharmonizowania pracy wszystkich układów łuszczyca którš leczyłam wczeœniej zgodnie z zaleceniem lekarza intensywnie farmakologiš po zmianie terapii ustšpiła. Mija już dwa lata jak nie wraca, a przecież iloœć stresu , pracy, zanieczyszczeń œrodowiskowych nie zmieniła się w moim życiu. Przeglšdam czasem forum i widzę że w większoœci wszyscy szukajš cudownych maœci czy sposobów na chorobę a jakoœ nikt nie chce zastosować długotrwałej diety oczyszczajšcej o której niektórzy wspominajš. Samoleczenie wymaga cierpliwoœci i stałej kontroli samego siebie a to bywa za trudne żeby się aż tak zmobilizować. Na zdrowy rozum bioršc to przecież plamki czy łuski na skórze sš efektem zaburzeń metabolizmu wewnętrznego a nie chorobš samš w sobie! To jest tylko skutek a nie przyczyna ! Czemu chcecie leczyć skutki? Przecież to droga donikšd! To tak jakby stosować extra perfumy na nieumyte, brudne ciało, smród i tak przeniknie extra zapach perfum. życzę zdrowia i logicznego podejœcia do problemów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: marta (---.slp.vectranet.pl)
Data: 24 wrz 2004 - 12:57:53

polecam klinike on.clinic kto chce niech sie leczy to fajne maści bez sterydów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: JACEK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 wrz 2004 - 11:23:10

CZEŒĆ JESTEM JACEK MAM 37 LAT I TO ŒWIŃSTWO OD PRAWIE 20LAT. PRÓBOWAŁEM JUŻ CHYBA WSZYSTKIEGO OD ZIÓŁ MAŒCI SŁOŃCA LEKARSTW DOŁUSTNYCH I NIC NIE POMAGA NA DŁUŻSZĽ METE . OBECNIE STOSUJE PREPARATY Z ON CLINIC . OD 1,5 MIESIĽCA I NIC TYLKO PUSTO W KIESZENI KURACJA (350 PLN ) . JEDYNE CO MI POMAGA TO TABLETKI NEORAL SANDIMMUN SĽ BARDZO SILNE I MOGĽ POWODOWAĆ SKUTKI UBOCZNE (PEWNO POWODUJĽ ) .PO MIESIĽCU STOSOWANIA PLAMY USTĘPUJĽ . NAJDŁUŻEJ BRAŁEM JE 2,5 MIESIĽCA . TERAZ TEGO NA RAZIE NIE BIORĘ. JAK SIE POGORSZY TO ZACZNĘ BRAĆ . MAM TEŻ PROBLEMY ZPAZNOKCIAMI . MOŻE ZNA KTOŒ METODĘ NAPAZURY ? BYŁEM LATEM W EGIPCIE ALE NIE POMOGŁO MOŻE JAK BYŁBYM 2 LUB 3 MIESIĽCE ? CHODZE RAZ W TYGODNIU NA SOLARIUM TROSZKĘ POMAGA ALE BEZ REWELACJI . POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!! MUSIMU SIĘ TRZYMAĆ RAZEM !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: JACEK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 wrz 2004 - 11:26:12

CZEŒĆ JESTEM JACEK MAM 37 LAT I TO ŒWIŃSTWO OD PRAWIE 20LAT. PRÓBOWAŁEM JUŻ CHYBA WSZYSTKIEGO OD ZIÓŁ MAŒCI SŁOŃCA LEKARSTW DOŁUSTNYCH I NIC NIE POMAGA NA DŁUŻSZĽ METE . OBECNIE STOSUJE PREPARATY Z ON CLINIC . OD 1,5 MIESIĽCA I NIC TYLKO PUSTO W KIESZENI KURACJA (350 PLN ) . JEDYNE CO MI POMAGA TO TABLETKI NEORAL SANDIMMUN SĽ BARDZO SILNE I MOGĽ POWODOWAĆ SKUTKI UBOCZNE (PEWNO POWODUJĽ ) .PO MIESIĽCU STOSOWANIA PLAMY USTĘPUJĽ . NAJDŁUŻEJ BRAŁEM JE 2,5 MIESIĽCA . TERAZ TEGO NA RAZIE NIE BIORĘ. JAK SIE POGORSZY TO ZACZNĘ BRAĆ . MAM TEŻ PROBLEMY ZPAZNOKCIAMI . MOŻE ZNA KTOŒ METODĘ NAPAZURY ? BYŁEM LATEM W EGIPCIE ALE NIE POMOGŁO MOŻE JAK BYŁBYM 2 LUB 3 MIESIĽCE ? CHODZE RAZ W TYGODNIU NA SOLARIUM TROSZKĘ POMAGA ALE BEZ REWELACJI . POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!! MUSIMU SIĘ TRZYMAĆ RAZEM !!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: ewa (80.51.236.---)
Data: 05 pa� 2004 - 13:07:06

czesc Jacku mam 38 l wiec mam to troche dluzej chce wiedziec cos wiecej o sandimmum neoralu co to za tabletki bo lekarz w moim przypadku prywatnie. chyba tez juz uzywalam wszystkiego od mazidel po lampy byly okresy radosci ale juz przeszly bo mam wiecej niz mialam na paznokcie niestety nie mam recepty wychodowano mi kiedys candidy bralam drogie tabletki przez 3 miesiace ale g......o pomogly teraz nalezaloby je zerwac (paznokcie u nog) ale sie boje w butach nie widac u rak sa niezle ale tez byly nie ciekawe jesli nie zapomnisz napisz o tym neoralu pozdrawiam buzki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: henryk (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2004 - 12:40:51

miales we wlosach takie grudki i platki luszczacej sie skory?
ten plyn to wyleczyl?
napisz mi pelna nazwe ile kosztuje i czy dostane go bez recepty
dziekuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: siuks (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 pa� 2004 - 20:18:16

ty jebana szmato mam nadzieje że jak nie masz łuszczycy to cie wysieje od pipy po twe ryło

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Miki Maus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2004 - 16:57:44

ja mam psoriasis arthropatica i erytrodermie od 17 lat(mam 27) wlasnie czytam niektore wypowiedzi i przerazają mnie niektore nie polecajcie ludziom lekow sterydowych typu elocom,dermowate itp sa t leki na male kilka kropek a nie na wieksze zmiany obecnie oprocz lekow zewn i tzw lampy PUVa i neotigasonu nie ma nic skutecznego na powazniejsze odmiany łuszczycy.Ja dzieki super lekarzom bylem leczony sterydami bo im sie wydawalo ze jest ładnie i gdy oczywiiscie trafilem do szpitala to na nic nie reagowalem. obecnie mam erytrodermie i stawy ,przed wczoraj bylem u lekarza zus,staram sie o rente bo mam problemy z poruszaniem sie np i tak to podsumuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2004 - 17:48:30

miki maus nie strasz mnie bo od calkiem niedawna zaczelam u siebie podejrzewac ł stawowa lamia mnie co jakis czas dziwne bole utrudniajce poruszanie np palce u nog leczono mnie tez sterydami ale bardzo ostroznie (madra pani doktor)chociaz troche tego wysmarowalam jak przeczytasz to napisz jak i sie to objawia bo ponoc mozna pomylic to z reumatyzmem trzymaj sie i glowa do gory nie ma wyjscia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.