Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Piotr (---.19.176.76.pwradio.pl)
Data: 23 lip 2004 - 21:16:42

Kochani proszę o podpowiedz. Mam łuszczycę tylko na głowie, jest mi z tym okropnie. Używam szamponu Polytar. Co drugi dzień myję głowę. Zaobserwowałem pogorszenie. Czy macie jakieœ dobre sprawdzone maœci lub płyny które zachamujš chorobę. Używałem też płynu Laticort 0,1% lotio i maœci Cutivate - jest bardzo tłusta. Pozdrawiam i proszę o podpowiedŸ co macie ze swojej praktyki. Wszystkim życzę pozbycia się tej ucišżliwej choroby i pozdrawiam. Proszę o maile [email protected]

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: marta (---.zetonet.com)
Data: 28 lip 2004 - 15:03:55

gdzie można kupić Tahitian Noni? Co to jest za preparat?
Jestem bardzo zainteresowana,
Pozdrawiam Marta


leczenie za granicš
Wysłane przez: jacek (---.drama.pl)
Data: 30 lip 2004 - 15:23:14

Ja choruję od 10 lat .wa lata temu pojechałem z rodzinš na Słowację okolice Zvolenia (Kovaćova) na termalne kšpiele. Miałem zajęte łokcie,kolana,piszczele.Placki były wielkoœci dłoni a nawet wększe.Po powrocie zostały mi niewielkie plamki wielkoœci jednogroszówki.
Co było przyczynš ustšpienia objawów nie wiem. Inny klimat,dużo słońca,
woda w basenie(woda z goršcych Ÿródeł),inne jedzenie,brak stresu,
mnóstwo piwa,a może wszystko razem. Byłem tam dwa razy po dwa tygodnie i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam wszystkich. Jacek
Numery kontaktowe na noclegi mogę podać na maila.iwona napisał(a):

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Agnieszka (---.plock.sdi.tpnet.pl)
Data: 02 sie 2004 - 21:56:56

czeœc
pisze w imieniu siostry, która lezy w szpitalu juz od 2 tyg. czy wiecie cos na temat leku roaccutane i neotigason? okazuje sie ze dotychczasowe metody leczenia zawiodły (maœcie, antybiotyki i lampy) siostrze sie pogorszyło wiec lekarze zaproponowali ten ,,specyfik" który ma mnóstwo efektów ubocznych? czy ktoœ moze udzielić mi info na ten temat? bede wdzięczna podrawiam

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: marta (---.zetonet.com)
Data: 03 sie 2004 - 09:33:19

darek napisał(a):

> Bardzo sie ciesze że powstaje takie miejsce w ktorym wymienimy
> swoje doswiadczenia - i pomożemy sobie wzajemnie ...


Re: leczenie za granicš
Wysłane przez: iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2004 - 14:51:30

czeœć
właœnie jadę na Słowację
jeœli to nie problem dla ciebie to przeœlij mi jakieœ namiary na noclegi
będe bardzo wdzięczna
pozdrawiam
Iza

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: ewa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 sie 2004 - 10:16:00

czesc.odradzam neotigason,skonczylam go brac w marcu.zadnych efektow.wyszlo mi tylko kupe wlosowi oczyscilo kieszen bo to dosc drogie.luszczyca jak byla tak jest.pozdrawiam ewa

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Justa (---.mragowo.sdi.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 11:30:07

mogła byœ cos więcej napisać o tej naturalnej mretodzie lub podać adres strony, bo ja sie nadal męczę z tymi sterydami

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Justa (---.mragowo.sdi.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 11:35:19

Olitatum hermal f na wacik i wcierac potem umyć pozdrawiam

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 15:48:44

TAHITIAN NONI możesz zamówić u dystrybutora i otrzymać przesyłkš pocztowš za zaliczeniem, wejdŸ na www.kammal.pl tam znajdziesz resztę informacji , Krystyna

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:02:01

wejdŸ na stronę www.kammal.pl i wybierz łuszczycę wtedy pokaże się zestaw preparatów z opisami, jak chcesz to podaj maila to wyœlę Ci dodatkowe materiały do wykorzystania w starciu z łuszczycš, pozdrawiam Krystyna

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: justa (---.mragowo.sdi.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:03:47

napisze ci w smsie ok dzięki

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:06:05

moja strona to www.kammal.pl gdzie znajdziesz opisy preparatów do wspomagania leczenia łuszczycy, podaj maila to wyœlę Ci opis diety i dawkowania , pozdrawiam Krystyna

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:10:37

wejdŸ na www.kammal.pl , znajdziesz pomocne preparaty naturalne, podaj maila to dostaniesz dietę i dawkowania, pozdrawiam Krystyna

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: justa (---.mragowo.sdi.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:12:50

a czy przy tym trzeba stosować dietę

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:15:05

wysłałam Ci pocztę ze strategiš , powalczysz i wygrasz! Krystyna

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:28:59

owszem ,ale łatwš i tak NIE JEMY !!!!
wieprzowiny, mleka, drożdżówek, sera i przetworów mlecznych, ziemniaków, napojów gazowanych żadnych !!, kurczaków, konserw.
Jemy warzywa, owoce, kwaœne ! mleko lub œmietanę, ryż, kasze, makarony, baraninę, wołowinę, cielęcinę, kurczaka ale od rolnika a nie z przemysłu, pijemy dużo wody niegazowanej, kompotu , soków, unikamy konserwantów i antybiotyków w żywnoœci wysoko przetworzonej

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Agata (---.crowley.pl)
Data: 12 sie 2004 - 13:13:20

Moj brat ma łuszczyce 12 lat a ma on 22 lata.był juz w najlepszych szpitalach leczył sie juz wszystkim,od jakiegos czasu mam dosc mocne leki,ale to nic specjalnie nie pomaga jest dwa razy w roku w szpitalu.lamy mu nie pomagaja .ma łuszczyce na całym ciele szczegolnie na głowie i twarzy ale ogolnie to wszystedzie sprobował juz chyba wszytskiego jest załamany

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Marcin (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 12 sie 2004 - 23:17:38

ja stosuję T/Gel firmy Neutrogenajest to szampon terapeutyczny polecany w szczególnosci właœnie dla łuszczycy głowy.Ja przywiozłem go z Anglii w Polsce mozesz go poszukać w aptekach albo odwidŸ strone Neutrogeny.Pozdrawiam Marcin

Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Ania (---.pl)
Data: 18 sie 2004 - 12:30:30

Hej!

Ja choruje na tš chorobę od szóstego roku życia, a mam 24 lata. Leczyłam sie u dużo specjalistów, a każdy z nich zalecał innš metodę leczenia-wszystko na nic bo choroba i tak wracała. Na głowę używam płynu Elocom czasem Diprosalic i oczywiœcie myję głowe szamponem Mediket Plus. Zycze ci szybkiego powrotu do normalnoœci, ale pod jednym warunkiem musisz sie nauczyć z tym żyć.