pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: marta (---.stimo.net)
Data: 21 lut 2007 - 17:06:11

mam pytanie skąd bierzecie kase na leki ja mam tylko zasiłek 150 zł a leki na inne choroby wynosza mi na miesiąc właśnie 150 na leki na łuszczyce już mi nie wystarcza można się starac o jakieś zapomogi czy coś błagam o odpis


Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 21 lut 2007 - 17:31:04

A czy pytałaś w MOPSie o zwrot kosztów leczenia? W końcu to choroba przewlekła, za inne przewlekłe zwracają kasę.

Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2007 - 17:57:28

Ja pracuje wiec mam na leki wiec nie mam takiego problemu ale faktycznie musze dodac od siebie ze ceny lekow rozpieprzają...Chociazby daivonex ktory swego czasu stosowalem,mała tubka 50 zl...

Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: marta (---.stimo.net)
Data: 21 lut 2007 - 20:03:07

a co to jest mops

Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Micho (---.dolsat.pl)
Data: 21 lut 2007 - 20:47:04

miejski osrodek pomocy spolecznej heeeee

Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: marta (---.stimo.net)
Data: 22 lut 2007 - 17:54:57

acha wielkie dzieki spróbuje

Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: krzysztof (195.194.245.---)
Data: 23 lut 2007 - 13:02:28

ktos na forum wypowidal siena ten temat, rzekomo mozna sie starac o rente chorobowa, o niezdolnosci do pracy , tylko co i jak i z czym to sie je nie wiem, nie mieszkam w polsce naszczescie. krisu watford

Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Bogus (---.icm.edu.pl)
Data: 23 lut 2007 - 20:30:59

renty na luszczyce nie polecam...poznalem w szpitalu ktory byl kiedys kierowca ..i mial cholerna luszczyce lwonie na rekach ale calych ...nie mogl wydawac reszty za bilety ...bo sie wstydzil ...ponad rok jezdzil w rekawiczkach...ZUS po kilkunastu odwolaniach wkoncu przyznal mu rente...uwaga 450 zl !!! 450 zl i zakaz wykonywania jakiego kolwiek zawodu !!!!! Chuje a mi odciagaja z pensji co miesiac ponad 2.5 tys brutto/ !!!!!!!!!!!!! (podakiskladki sradki !!! )

Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 23 lut 2007 - 21:51:13

to też już się nastawiłam psychcznie że do końca życia będe zapier..niczać i staram się znaleść zawód w którym nie przeszkadzają choroby geriatryczne...

Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Bogus (---.icm.edu.pl)
Data: 24 lut 2007 - 09:23:17

ciezko taka znalezc...ciezko to cos ukryc na dloniach,paznokciach,czole uchu szyi....ja w pracy czuje spojrzenia w strine luszczycy i pewna izolacje. ..ale ..wiesz co ..wali mnie to

Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 24 lut 2007 - 18:53:06

ja się łuszczycą i reakcjami ludzi nigdy nie przejmowałam. za to ZUS mnie wkurza pieruńsko