Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...910111213141516171819...->|-->
Bieżąca strona: 14 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: zwollennik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2009 - 20:34:18

Witam wszystkich Forumowiczów smiling smiley

Tak szczerze pisząc, wczytałem się w ten wątek z uwagi na dyskusję tow. lenina ze sceptykami nt. Żywienia Optymalnego doktora Kwaśniewskiego i chciałbym dodać coś od siebie...

Zaznaczę, że diety tej (albo raczej: sposobu żywienia) nie stosowałem, ale przymierzam się do tego w niedalekiej przyszłości.

Wszystkich sceptyków odesłałbym do kilku pozycji literaturowych dr Kwaśniewskiego:
- "Tłuste życie"
- "Dieta optymalna" (współautor Marek Chyliński)

Pozycje te wyjaśniają nie tylko zelety zmiany nawyków żywieniowych, ale także w dość przystępny sposób opisują procesy biochemiczne zachodzące w organiźmie ludzkim, na podstawie obserwacji których dieta została skomponowana.

Jeśli ktoś po wnikliwej lekturze dalej będzie uważał, że to niedorzeczności i trzeba bezgranicznie ufać przede wszystkim z "ledwością" wiążącym koniec z końcem zwykłym pracownikom służby zdrowia (absolwentom medycyny) i "charytatywnie" działającym koncernom farmaceutycznym to szczerze mu współczuję. Tak jak tym, którzy dalej wierzą, że WTC zniszczyli terroryści, armia USA działa w imię pokoju na Świecie, a prezydentem naszych "sprzymierzeńców" Amerykanów został czarnoskóry prezydent, by skończyć z dotychczasowymi praktykami światowego establishmentu...

Pozdrowienia dla ludzi samodzielnie myślących!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: asik (212.244.229.---)
Data: 03 wrz 2009 - 22:02:19

na Łuszczyce głowy najlepszy jest Sorel płyn masc dziala na mnie suuuuper po 2 tygodniach po plamach Łuszczycowych zostały tylko biale miejsca i przebarwienia polecam nie jest drogi i na dodatek zero sterydu az sie dziwie ze tak zeszlo nawet z kolan i glowa czysciutka dobry jest tez szampon denorex ktos tu na forum pisal ze wycofuja wiec zrobilam zapaski dlaczego kurna wycofuja dobre rzeczy od oparu tygodni nie moglam zdobyc delataru naprawde polecam Sorel plus denorex szampon na
to cholerstwo oby to tak bylo juz na wiele tygodni

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ivy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2009 - 09:12:01

Witam
Tak jak Wy męczę się z tym choróbskiem straszliwie.
Może ktoś z Was poleci mi lekarza w Warszawie?
Pozdrawiam wszystkich.
Ivy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kiwi (---.toya.net.pl)
Data: 14 wrz 2009 - 22:10:19

witam,
mam 28 lat i od 10lat miałam łuszczyce na głowie, na ciele mam nawroty co jakis czas,a nawet lat teraz jestem czyściutka na ciele jedybie pod pachą mam kila plamek, a na gowie miałam spokój 2 lkata wlasnie miesią ctemu zaczęła wracać ,gdyż znowu zachorowłąm na migdałki i ciągle choruje nie umiem ich wyleczyć(będę wycinać) a le na głowe mam sposób właśnie teraz mam go na głowie tym wyleczyłam: do miseczki dodać pół kostki drożdży spozywczych, wcisnąć pół soku z cytryny, i dodać łyżkę oleju rycynowego kupić go można w aptece takąą papką posmarować głowe odzielając włosy a potem wmasować (mam długie włosy)następnie nałożyc reklamówke jednorazówkę i na to recznik i tak chodzić sobie po domciu ze dwie godz ja chodze 3h mi pomaga ,a i super sie zmywa!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kiwi (---.toya.net.pl)
Data: 14 wrz 2009 - 22:56:43

dodam jeszcze,że profilaktycznie od czasu do czasu używam płyn elocom co prawda steryd,ale yżywam naprawde żadko no i super pomaga, jak macie jakieś pytania to piszczie [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: taśka (---.ambit24.pl)
Data: 24 wrz 2009 - 19:20:00

Witam,ja chyba zaczynam mieć ten sam problem co i Wy tu wszyscy.Mam 31 lat i od jakiegoś czasu okropny "łupież"-myślałam że to łupiesz,dziś widzę że chyba nie.Na głowie mam miejscami łuskę a gdy ją rozdrapię czerwone plamki pod i kupę łupieżu we włosach.Przyznam szczerze że nie wiem co robić,wpadłam w panikę,wiem że muszę iść do lekarza,ale z tego co tu piszecie to i on niewiele mi pomoże.Napiszcie mi co mam robić,czego to coś przyplątało się do mnie ,choć mam już 30 lat,i jak się tego pozbyć chociaż na trochę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 wrz 2009 - 21:24:57

Taśka- Poczytaj pilnie forum zanim zadasz tak ogólne pytanie!!!
Lepiej zagłębić się w kilku tematach i tam zadać dodatkowe, szczegółowe pytania!!!
Mi w tym "sezonie wysypowym" właśnie szczegółowe czytanie forum pomogło WAKACJE przeżyć czysto i zdrowo!!! Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: mała (---.202.54.80.static.rdi.pl)
Data: 26 wrz 2009 - 08:31:40

Witam wszystkie Biedronki!Podobnie jak Wy próbuję uporać się z łuszczycą skóry głowy. Ostatnio odkryłam świetny naturalny produkt do usuwania nagromadzonej łuski na głowie. To nic innego jak nafta kosmetyczna z olejkiem rycynowym (Anna), cena około 6 zł. Smaruję skórę głowy tym preparatem potem po około godzinie zmywam (uprzedzam że ciężko się zmywa), suszę suszarką, a potem gęstym grzebieniem rewelacyjnie można wyczesać to świństwo z głowy. Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: thony (---.81-167-234.customer.lyse.net)
Data: 26 wrz 2009 - 10:36:02

Do usuniecia łuski na głowie najlepsza jest maść salicylowa na haskobazie smiling smiley

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: DANA (---.karoo.KCOM.COM)
Data: 26 wrz 2009 - 10:49:42

--------------------------------------------------------------------------------

czesc wszystkim nie wiem dokladnie gdzie mam to napisac ale chce sie podzielic z wami wiadomoscia na temat masci BELOSALIC. jest to masc ze slowacji ale wiem ze mozna ja zamowic na stronie internetowej wystarczy tylko wpisac nazwe masci. luszczyce mam juz 16 lat i najbardziej nasilila sie okolo 5 lat temu mialam zajete prawie 80%mojego ciala.probowalam naprawde wszystkiego az kolezanka przywiozla mi BELOSALIC stosowalam ja rano i wieczorem przez 3tygodnie po tygodniu byl juz rezultat wiec przestalam stosowas ta masc wszystko zaczelo pomalu znikac po miesiacu znowu smarowalam od czasu do czasu naprawde uwiezcie mi teraz moze mam tylko 1%luszczycy. smarowalam rowniez skore glowy a mialam straszna od tygodnia spinam wlosy nie mam nic.ta masc naprawde mi pomogla.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 wrz 2009 - 10:41:54

Dana czy ta maść w Słowacji jest na receptę?
I czy wiesz czy nie zawiera żadnych sterydów,
czy jest to raczej coś do natłuszczania?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Paulina19 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2009 - 14:19:34

Hej
mam 21 lat i piekne krecone wlosy (tzn mialam bo bardzo mi osttnio wypadaja)choruje na luszczcyce od 3 lat i na ciele nie mam prawie wcale tylko w glowie najgorzej!!nawet nie wiecie ile nocy przeplakalam przez te moje wlosy!mialam juz bardzo dlugie i geste, rok czasu o nie walczylam zeby tak wygladalay.Niestety w jeden miesiac musialam je skrocic poniewaz bardzo wypadaly!Prosze dajcie mi jakas rade np. jaki jest dobry szampon albo masc.Uzywam dermovate ale on nic nie pomaga owszem troche znika ale dermovate tworzy druga skórke i nie jestm z niego zachwycona!pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2009 - 20:05:16

Paulina19-Poczytaj wątki o skórze głowy tam znajdziesz wiele porad!!!
Nie ma sensu pytać ogólnie, jak wystarczy wczytać się w interesujący temat!!!
Zajęta łuszczycą skóra powoduje wypadanie nadmierne włosów, ja używam salicylol-gęsta oliwka(ok 12zł) na noc a rano trzykrotne mycie zwykłym szamponem i tak 3-4 noce. Oczywiście wcieram ją mocno co usuwa łuskę, łagodzi świąd i oliwka wzmacnia włosysmiling smiley Powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: OLA (89.108.201.---)
Data: 30 wrz 2009 - 22:29:25

hej wszystkim łuszczykom, ja choruje już od 15 lat i już dość mam terapi i wizyt u dermatologa za duzo kasy a wystarczy mieć kogoś kto zrozumie.Byłam z chłopakiem 5 lat wiedział że mam łuszczyce.Teraz jest moim mężem i powiedział że bez ŁUSZCZYCY mnie nie chce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Paulina19 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2009 - 23:16:07

Interesuje mnie jakas porada w sprawie jakis szamponow!!Niech ktos mi poradzi najlepszy!!moja łuszczyca nie jest bardzo rozwinieta mam ja tylko na skorze glowy!!czesto drapie glowe bo mnie swedzi i dlatego mechanicznie wypada mi duzo wlosów!nie wiem jak poradzic sobie z tym to jest silniejsze ode mnie!!a szampon moze byc nawet drozszy nie chodzi o kase tylko o skutecznosc!!za bardzo nie mam czasu na smarowanie glowy oliwka i pozniej mycie glowy kilka razy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 pa� 2009 - 19:52:39

Paulina nie jesteś jedynym zajętym łuszczykiem na świeciesmiling smiley
Szamponem nie usuniesz łuski która zalega w dużych ilościach, jak sama wspomniałaś, Używałam w życiu różnych szamponów (również drogich) i nie były tak skuteczne jak Salicylol! Z nim jest problem tylko w nocy bo śmiesznie tak tłusto spać, ale ranne mycie to tylko minuta dłużej niż zwykle, bo trzykrotnie! nic więcej! Jeśli chodzi o szampon to osobiście polecam te z dziegciem jak polytar AF, skuteczny ale po usunięciu łuski a oliwka zrobi to doskonalesmiling smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: nadzieja (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 01 pa� 2009 - 23:26:16

Witaj! wpisz w wyszukiwarke (zielarz wielki nakło łuszczyca) ja ruwnież byłam jego pacjentką numer telefonu 785297194wizyta kosztuje80zł pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: soiree (77.236.9.---)
Data: 02 pa� 2009 - 13:13:52

Hej Paulino,

Ja używam cały czas emulsji Node K marki Bioderm (trzymasz na głowie 15 min i myjesz - bardzo łatwo schodzi) oraz szamponu Bioderm Node K (namydla sie raz, spłukuje, namydla drugi raz trzyma 5 min i spłukuje). Kupisz je w aptece. Każde kosztuje ok 30zł.
Przez dlugi czas stosowałam tylko emulsje. Potem zaczełam tez uzywac szamponu a teraz wymiennie: albo szampon albo emulsja albo jedno i drugie w zalezności od tego ile mam czasu i w jakim stanie jest głowa

Pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: asiak (---.dabnet.pl)
Data: 04 pa� 2009 - 11:39:31

Choruje na łuszczycę głowy od kilku lat (obecnie mam 23 lata). Odwiedziłam mnóstwo dermatologów...każdy miał inna koncepcje co mi jest. Leki stosowałam przeróżne- i doustne i sterydy na skóre- do których skóra bardzo sie przyzwyczajała i przestawały działać. Szamponów też miałam sporo, z dziegciem, ze smoła węglową....
Wkoncu wybrałam sie do on clinic- wbrew wszystkim złym opiniom na tym forum. W sumie wydałam u nich niecałe 500 zł. Pomogły te maści, owszem. Stosowałąm w sumie 3 tygodnie ale to ciągle smarowanie, mycie doprowadzało mnie do szału.
Ale ok. poszłam na druga wizyte (która jest za "darmo"winking smiley i jeszcze stosowałam 2 tygodnie. Czyli w sumie 5 tygodni terapii- poprawa niesamowita ale co dalej?

Jako że mam znajomą lekarkę to ja po przeczytaniu mnóstwa opini o innych lekach na tym forum poprosiłam ja zeby mi wypisała Sorel- jak się okazało pózniej w aptece- jest wycofany ale odpowiednikiem jest Daivonex, Więc kupiłam-53 zł. Dokupiłam jeszcze szampon z SVR Xerial P (kolejne 50 zł), którym myje 2xtydzien. Dodatkowo zjadam kapsułki z olejem z wiesiołka. Poprawa nieziemska!!
U mnie nejwiekszym problemem jest to że jak sie denerwuję to odrazu zaczynam drapać głowe. a wiadomo- zdrapiesz łuski to kolejne wychodzą i walka z wiatrakami.

Łukszczyce mam jeszcze na łokciach. Która pojawaia się i znika. Jak się pojawia to odrazu stosuje Lorinden A.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 04 pa� 2009 - 15:12:53

SOREL nie jest wycofany!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest nadal w sprzedaży.Obecnie nazywa się SOREL PLUS. I tylko tyle. Cały czas dostępny w aptekach. Kupuję go bez problemu. Co to za aptekarka? Następna idiotka jeśli tego nie wie...


Akurat mi i Daivonex i Sorel nie pomógł, ale może innym pomoże. Daivonex i Sorel mają dokładnie ten sam skład. Pisałam o tym wcześniej na forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...910111213141516171819...->|-->
Bieżąca strona: 14 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.