Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: agnieszka (80.50.236.---)
Data: 16 wrz 2008 - 20:01:06

MASZ RACJE KACHA POMYLILAM SIE DZIEKI ZA UWAGE A DO LEKARZA PUJDE JUZ JUTRO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: aneta1988 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 19 pa� 2008 - 13:38:07

WITAM WSYSTKICH MAM NA IMIE ANETA MAM 20 LAT I JUZ OD OK .PÓŁ ROKU NIE MOGĘ PORADZI SOBIE Z TĄ ŁUSZCZYCĄ . UŻYWAŁAM NA SAMUM POCZATKU SZMPONU CLOBEX OK 50 ZL ALE TO POMOGŁO MI TYLKO NA ZLIKWIDOWANIE ŁOJU NA GŁOWIE TERAZ STOSUJE INNEGO SZAMPONU IA NA ZACZERWIENIA NA SZYJI UŻYWAM MAŚCI TERMENTIOL TROSZKE POMAGA
KOCHANI MAM DOŚ TEGO TAK JAK WY!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: szyszunia (---.rdm.vectranet.pl)
Data: 19 pa� 2008 - 16:27:04

Kochani.... po braniu Trexanu mam spokój, zeszło z głowy zupełnie, a myslałam, że nic nie pomożesmiling smiley Uda w 99% czyste, plecki , brzuch i miedzy piersiami również. Nadal biore dla zapewnienia trwałości działania,. Jednak przy najbliższym wysypie(nie daj Boże) biore skierowanie i ide do szpitala, nie mam juz tak duzo sił do walki. Na szczęście psychicznie sie odnalazłam i wiem, że mnie nie zgnebigrinning smiley Pozdrawiam wszystkich serdecznie i nie ustaje w terapi... walka z wiatrakami, ale jak są efekty to luksusiktongue sticking out smileytongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: trombka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 pa� 2008 - 11:38:16

Wy stosujecie i wam nie pomaga, a ja olałam i nic przez rok nie stosowałam. I było raz gorzej raz lepiej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: edyta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2008 - 23:32:07

hej!mam także problem z łuszczycą i jeszcze do tego wypadają mi włosy,czy ktoś ma również taki problem.napiszcie co robić jestem bezradna, ma coraz mniej włosów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: monia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lis 2008 - 13:18:24

mam problem z luska na glowie .naraziestosuje oliwe z oliwek .do tegon szampon politar brazowy.mozesz edyto oliwkec salicylowa kupisz bez recepty.ja jestem uczulona.pozdro biedronki.smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: agusia julia 24 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lis 2008 - 22:06:38

Hej!jak tak czytam wasze wypowiedzi to plakac mi sie chce...dlatego ze ja mam ten sam problem;[stosuje szampon freederm i bardzo go sobie cenilam ale z masscia cocois...no i teraz to swinstwo mi znowu wyszlo i nie pomaga mi;[sypie sie tak ze glupio gdzie kolwiek wyjsc a o swedzeniu nic nie mowie strupy mnie denerwuja.Pomozcie jak macie jakis dobry sposob.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Anusia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 lis 2008 - 08:25:11

ja od jakiegos czasu uzywam tej maski do wlosow trzymam okolo pol godziny na wlosach i bardzo fajnie dziala na skore glowy polecam


BIELENDA POWITANIE Z AFRYKĄ - BŁOTO DO WŁOSÓW Z GLINKĄ GHASSOUL

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Anulka81 (---.chello.pl)
Data: 23 lis 2008 - 19:04:03

Witam!! Wiem ze ten temat poruszany był juz wielokrotnie ale nie mam juz siły. Mam luszczyce głowy probowałam juz chyba wszystkiego niestety po sterydach nie daje juz sobie rady sad smiley Wróciłam do oliwki i teraz siedze wysmarowana bo mam bardzo duza łuske na glowie jedna wielka skorupa. Jak ja to teraz zmyje nie mam pojecia bo to bardzo trudne pewnie wiecie. Czy ktos z Was uzywał moze sapo kalinus to jest mydło potasowe podobno skutecznie mozna zmyc rozne leki z glowy ale jak to dostac. Z tego co sie orientuje to jest receptura wiec nie wiem czy jakis lekarz mi to przepisze. Z gory dziekuje za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: xxx (---.tp.unicity.pl)
Data: 23 lis 2008 - 20:28:17

Zmyj dwa razy płynem do mycia naczyń (np.Pur Balsam-biały) i potem dwa razy szamponem. Troche drastyczne ale skuteczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Anulka81 (---.chello.pl)
Data: 23 lis 2008 - 21:49:50

Dziękuje za odpowiedz o płynie do mycia naczyń wiem i tak tez zrobiłam. Troche to trwało ale sie zmylo. Jutro po pracy robie powtorke i tak do skutku. A moze mozesz mi polecic jakies leki na łuszczyce głowy i uszu bo ja juz naprawde trace nadzieje ze kiedykolwiek sie tego pozbede. Tylko ze ja juz napradwe odwiedziłam chyba wszystkich dermatologów i probowałam juz wszystkiego ale moze...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Olka20 (---.gprs.plus.pl)
Data: 24 lis 2008 - 08:50:09

Ja choruje na łuszczyce od 3 miesiaca życia. mam trzy leki ktore dzialaja:
1.laticort- w plynie
2.squa-med
3.wyciag z mrowek- moja mama to robi i jest bardzo skuteczne, a wiec podaje recepture.(trzeba butelke o pojemnosci okolo 500ml polozyz przy mrowisku na okolo dwa tydodnie potem zalec te mrowki czystym spirytusem i odstawic w ciemne chlodne miejsce na okolo dwa tygodnie. a potem na wacik i smarowac tylko po luskach) efekty sa szokujace
I radze przebadac sie na cholesterol,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Anulka81 (---.chello.pl)
Data: 27 lis 2008 - 16:39:14

Laticort w plynie mialam teraz mam po raz setny dermovate ale nie stosuje bo juz sie boje to jednak najgorszy steryd. Wyciag z mrowek o tym nigdy nie slyszalam hmm jakos tak dziwne mi sie to wydaje. Ale chcialam zapytac dlaczego mam sie przepadac na cholesterol nie wiedzialam ze to ma jakis zwiazek nawet sie nad tym nie zastanawialam. Przez kilka ostatnich dni smarowalam oliwka i nie chce zapeszac ale widze poprawe. Oczywiscie o koszmarnym zmyciu tego z wlosow juz nie wspominam. Pozdrwiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kami (---.eranet.pl)
Data: 30 lis 2008 - 12:38:04

JA OD TYGODNIA STOSUJĘ "COCOIS" MAŚC SMARUJĘ CODZIENNIE NA GODZINĘ PRZED MYCIEM,
ZMYWAM POLYTAREM I JEST PIĘKNIEsmiling smiley) MAM TYLKO NADZIEJĘ ZE SIĘ TAK UTRZYMA PRZEZ DŁUGI CZASsmiling smiley (WRESZCIE MOGE WYJŚC NA ULICĘ ZE SPIĘTYMI WŁOSAMI)
"COCOIS" JEST DOSTĘPNY BEZ RECEPTY KOSZTUJE OK 30ZŁ.
POZDRAWIAMsmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Leon (---.cos2.cable.ntl.com)
Data: 03 gru 2008 - 21:44:23

Niestety moja rada to pokochac tą paskude, i wtedy mozna spokojnie zyc, Ja to zrobilem juz 16 lat temu. Zycze powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2008 - 08:34:45

cocois jest chyba najlepszy na sciaganie luski ja pozniej glowe smaruje hydrokortizonem i jest duzo lepiej , a polubiec jej nie polubie chociaz sie z nia mecze juz 15 lat ;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: andrzej (213.80.41.---)
Data: 17 gru 2008 - 23:00:58

Dobre wyniki osiagam w terapii swietlnej i laserowej w gabinecie INVIVO w Warszawie, www.invivo.waw.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: andrzej (213.80.41.---)
Data: 17 gru 2008 - 23:01:31

Dobre wyniki osiagam w terapii swietlnej i laserowej w gabinecie INVIVO w Warszawie, www.invivo.waw.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Andrzej (213.80.41.---)
Data: 17 gru 2008 - 23:02:32

Dobre wyniki osiagam w terapii swietlnej i laserowej w gabinecie INVIVO w Warszawie, www.invivo.waw.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: andrzej (213.80.41.---)
Data: 17 gru 2008 - 23:03:17

Dobre wyniki osiagam w terapii swietlnej i laserowej w gabinecie INVIVO w Warszawie, www.invivo.waw.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.