Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: szczurek (195.116.133.---)
Data: 12 lut 2009 - 13:32:04

hey wszystkim. Ja na głowe stosuje szampon clobex i Elocom plyn. Stosuje je zamiennie to wtedy sa bardziej skuteczne.
Czytalam cos na forum, że skuteczna jest też dieta ale jaka? Czy ktoś może mi powiedzieć o JAKA DIETE chodzi?

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lut 2009 - 17:29:55

szczurek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> hey wszystkim. Ja na głowe stosuje szampon clobex
> i Elocom plyn. Stosuje je zamiennie to wtedy sa
> bardziej skuteczne.
> Czytalam cos na forum, że skuteczna jest też
> dieta ale jaka? Czy ktoś może mi powiedzieć o
> JAKA DIETE chodzi?
Witaj. Ja przez rok cały nie jadłam nic co miało gluten, czyli: chleb i pochodne, makarony, ziemniaki, ryż. Jadłam kaszę gryczaną, jaglaną, mąkę kukurydzianą, piłam i nadal piję olej lniany ( 2 x dz. po 1 łyżce), tran, olejek z wiesiołka. Trzeba natłuszczać się też wewnątrz. Potem potraktowałam całą łuskę (70% ciała) EXOREXEM. Dzisiaj jestem "czysta". Od dwóch tygodni zaczęłam stosować KUCHNIĘ 5 PRZEMIAN PANI ANNY CIESIELSKIEJ. Też polecam. Pozdrawiam

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: handzia (---.dip.t-dialin.net)
Data: 14 lut 2009 - 09:43:13

czesc Ewelka,
ja mieszkam w niemczech.Wlasnie kupilam sobie SELSUN 2,5.
Szampon tewn naklada sie na mokra glowe,dokladnie sie go wmasowuje,az pojawi sie piana.Zostawia sie go na glowqie na kilka minut i splukuje.Rece nalezy dokladnie wymyc!Kuracja trwa 2-3 tygodnie.Nalezy go stosowac 2 razy w tygodniu

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kasik26 (---.who.vectranet.pl)
Data: 16 lut 2009 - 20:50:42

Asiakus Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> witam!
>
> chcoruje na łuszczycę głowy od kilku lat.
> pojawiały mi się również zmiany na ciele, ale
> bardzo delikatne - schodziły pod wpływem
> słoneczka, solarium v lorindenu A.
>
> ciągle jednak nie mogę poradzić sobie z
> łuszczycą na głowie...
> mam włosy do ramion i jako dziewczyna nie chcę
> ich ścinać.
> smaruję różnymi preparatami - jest raz gorzej,
> raz lepiej, ale nie chce się wynieść na stałe,
> chociaż na kilka tygodni ;(
>
> jeśli znasz naprawdę skuteczny sposób na
> zwalczenie tego paskudztwa ze skóry głowy -
> błagam pomóż mi !!!


mi pomogl ocet i szare mydlo efekty po ok 2 miesiacach i nie drap tego......pozdrawiam

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: marek (---.cht-bng-013.adsl.virginmedia.net)
Data: 19 lut 2009 - 16:26:58

łuszczyce na głowie miałem ponad 10 lat.leczyłem różnymi specyfikami i nic ,nawet moczem .przypadek sprawił że na dobre się jej pozbyłem .natura i tylko natura. lekarzom nie na rękę jest abyśmy poznali te naturalne proste i DARMOWE metody

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kazia ponczoszanka. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 lut 2009 - 20:06:39

Picu, picu, picu cwaniaczku,
takie przed tobą byli już tu.

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Grzegorz76 (213.227.108.---)
Data: 20 lut 2009 - 15:49:42

marek napisał: lekarzom nie na rękę jest abyśmy poznali te naturalne proste i DARMOWE metody

Widzę że jeseś zwolennikiem spiskowej teorii dziejów. Wiec muszę cię zmartwić. Lekarze też chorują na łuszczycę i też borykają się z tymi samymi problemami i tez nie moga tego cholerstwa wyleczyć. Jesli chodzi o łuszczycę to jest bardzo demokratyczna i dla wszystkich nieuleczalna. Niektórzy tylko maja więcej szczęścia i po prostu długie remisje.

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ewelkaa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 lut 2009 - 21:05:34

handzia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> czesc Ewelka,
> ja mieszkam w niemczech.Wlasnie kupilam sobie
> SELSUN 2,5.
> Szampon tewn naklada sie na mokra glowe,dokladnie
> sie go wmasowuje,az pojawi sie piana.Zostawia sie
> go na glowqie na kilka minut i splukuje.Rece
> nalezy dokladnie wymyc!Kuracja trwa 2-3
> tygodnie.Nalezy go stosowac 2 razy w tygodniu

Do Handzia. wielkie dzięki, dawno tu nie zaglądałam, nadal staram się wykurzyc łuszczycę a ona sie zaparła i trzyma... słabo ale jednak siedzi...Dzięki za wiad. Pozdrawiamsmiling smiley

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Handzia (---.dip.t-dialin.net)
Data: 21 lut 2009 - 19:42:24

Czesc Ewelka.
nie ma za co.U mnie luszczyca sie zadomowila chyba na wieki.Nie moge sie jej tez pozbyc!2 razy w tygodniu stosuje tez Blue Cap.Srodki te lagodza u mnie luszczyce,pozbac sie jednak jej nie moge.
Pozdrowienia z Bremen

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 08 mar 2009 - 10:58:16

ja potwierzam skuteczność blue cap bo stosuje całą serię

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Herbata (---.adsl.inetia.pl)
Data: 01 kwi 2009 - 15:45:13

Hej! mam pytanie... Czy ktoś wie czy maśc cocois jest sterydem?? i jakie konsekwencje może za sobą nieśc??

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Natka (---.gprs.plus.pl)
Data: 02 kwi 2009 - 01:01:23

Mam łuszczyce od 6 lat na głowie mam najwięcej zmian na ciele prawie wcale ale przechdziłam już przez to wiele i miałam dość byłam tak wysypana że leżałam w szpitalu potem zmiany ustąpiły i niemiałam nic przez rok czasu a teraz od nowa ta głowa stosuje oliwe salicylową i sorel płyn to mi pomaga Dermowate stosowałam i nic nie pomogło!Pozdrawiam i wytrwałości życzę

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: natka (---.gprs.plus.pl)
Data: 02 kwi 2009 - 01:43:54

A może ktoś ma lepszy sposób na smarowanie głowy bo smarowanie oliwą salicylową jest troche uciążliwe! mam długie włosy i zmycie tego to koszmar!!! Najgorsze dla mnie jest to że Bardzo boję się o moją córeczke bo oboje z mężem mamy tą chorobę oby ona tego nie dostała ma dopiero 9 miesięcy!!! może idzie jakoś zabezpieczyć dziecko jakąś szczepionką?niewiem już sama pewnie niema na to sposobu ale proszę o radesmiling smiley

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2009 - 08:17:56

NATKo polecam zamiast oliwy salicylowej SQAMAX - jest właśnie na uporanie się z łuską. Kosztuje ponad 20 zł, ale jest wydajny i co najważniejsze nie tłusty jak maści czy oliwa. A na leczenie polecam maść robioną PIX - tylko nie wiem czy lekarz Ci przepisze, lub czy apteka będzie miała składniki aby zrobić. Tą maścią leczy się w szpitalach.

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: gabi (---.pl)
Data: 10 kwi 2009 - 22:25:30

Witam, na łuszczyce zachorowałam około miesiąc temu, trochę jestem załamana bo mam w czerwcu obronę pracy mgr i swoje wesele obawiam się że pod wpływem stresu może powrócić.Teraz jest ok , bo używałam dermovate płyn i polytar liquid. Wiem, że to steryd ale pomógł, byłam załamana.. pozdrawiam

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: azilena (---.alfanet24.pl)
Data: 17 maj 2009 - 22:59:51

13 lat temu pierwszy raz mnie wysypało i byłam w szoku jak okazało się, że to łuszczyca. Kilka miesięcy leczyłam się, ale nie przynosiło to wielkich efektów. Jak tylko zadrapałam sie, czy miałam ranę to od razu wchodziła w to łuszczyca. Prawie cała już byłam zasypana. I nagle wypadł na szybko wyjazd, decyzja już musiała zapaśc i tak w ciągu 2 dni znalazłam się na południu Francji, gdzie pojechałam do pracy - bez leków, maści i jakiejkolwiek możliwości pójścia do lekarza. Po ok. 2-3 tygodniach okazało sie, że nie mam nic, jestem czysta, ani jednego śladu łuszczycy We Francji byłam 5 miesięcy i wróciłam do kraju. Byłam w ogromnym szoku i szczęśliwa. I prawie 10 lat miałam spokój, nic, echo, jakbym nie miała problemu. Niestety sielanka sie skończyła i od ok. 2 lat zaczęło się ponownie rozwijac. Teraz już znowu całą mnie zasypuje, używam różnych leków, nie szczędzę kasy, ale zaczynam się zastanawia nad wyjazdem nad morze śródziemne - może tym razem również pomoże.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ADAMS78TB (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2009 - 12:54:26

Witam wszystkie "RYBKI" Ja,podobnie jak wielu z Was stosowałem płyn ELOCOM MOMETASONI FUROAS i pomogło.Dodatkowo do codziennego mycia głowy stosowałem szampony z biosiarką.Różne firmy kosmetyczne produkują takie szampony.Mnie najbardziej pasuje produkt firmy JOANNA.Jest toszampon z serii NATURIA.Dobry jest również szampon leczniczy POLYTAR AF.Pozdrawiam,Adams.

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: darek (82.206.226.---)
Data: 18 maj 2009 - 16:02:50

Witam.
Ostatnio uzywam na glowe szamponu exorex ale pierwsze efekty dopiero byly widoczne po 4tyg ale uzywalem roznych bardzo drogich lekow i nic nie pomagalo.Najlepiej sciagnac od kogos lotion i szampon z angli bo masz pewnosc ze to orginal bo slyszalem ze u nas mozna trafic na tansze podrobki,mi przesyla pewna babka z angli.Lek jest drogi ale najwazniejsze ze skuteczny.

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: arek (82.206.226.---)
Data: 18 maj 2009 - 16:07:32

POSIADAM SZAMPON EXOREX 250ml i LOTION [email protected]

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ADAMS78 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2009 - 09:32:39

Mam pytanie do Arka.Ty sprzedajesz EXOREX???Jeżeli tak,to w jakiej cenie jest LOTION 250ml?