Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Coco (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2009 - 19:31:27

Chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat oczyszczenia wątroby - podobnie jak PatkaZSM i goya. Najlepiej właśnie jakiś jednorazowy zabieg, coś w stylu głodówki, ale nigdy nie stosowałam czegoś takiego więć nie wiem co i jak.

Aha, i jeszcze jedno: łuszczyce głowy mam od 6 lat, od kilku miesięcy jestem wegetarianką - mogę powiedzieć ze łuska z powoli znika z powierzchni głowy, powoli. Jaka możecie polecić mi dietę, żeby wzmocnić efekty? Uwielbiam za produktami mącznymi i mlecznymi, no ale to typowe "zapychacze", a i na łuszczycę nie wpływają dobrze;/ Więc co w takim razie jeść? Na owocach i warzywarz długo nie pociagnęwinking smiley Macie doświadczenie w tej kwestii? Dziękuję za każda potencjalną odpowiedź.smiling smiley

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: stasia (---.cdma.centertel.pl)
Data: 08 gru 2009 - 09:50:19

witam mam w tej chwili luszczyce na calym ciele to czym stosuje toniezbyt pomaga i jest drogi epomuzcie prosze

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: gr (---.chello.pl)
Data: 08 gru 2009 - 11:18:13

tak

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ff (---.chello.pl)
Data: 08 gru 2009 - 11:25:32

ff

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: mila (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 11 gru 2009 - 16:07:46

hej,czytam i czytam i prawie wszystkie te preparaty uzywalam i tez nic mi nie pomagalo;/
teraz uzywam masci robionej Salicylowej,szamponu Clobex i do tego Dermovete plyn i Laticort plyn...przez pol roku miala spokoj,tyle ze dzien w dzien przez ok 2 tyg smarujecie sie ,zmywacie ,nanosicie plyny...Jaka ulga gdy skora glowy w koncu jest czystasmiling smileyi wlosy zaczely nawet rosnacsmiling smiley

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: miłka (---.elk.mm.pl)
Data: 13 gru 2009 - 16:13:22

Do wszystkich.Noście czapki,aby w głowę było ciepło,bo od zimna robią się wysypy na głowie.Dzięki waszym postom dużo się dowiedziałam mimo,że na łuszczycę choruję od kilkudziesięciu lat.Obecnie stosuję szampon POLYTAR AF-kosztuje ok.20 zł.Gdy czuję grubszą łuskę smaruję cignoliną w maści na 1 lub 2 godz.i zmywam.Ale nie wiedziałam,że jest cignolina w płynie,dawno nie byłam u swego dermatologa.

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: wiesiek (---.147.181.71.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 06 sty 2010 - 19:39:56

na to dziadostwo to tak naprawde jest tyle lekarstw ile ludzi na swiecie i na każdego dziala coinne.mam to na glowie 15 lat ijak ma cos pomuż to czasem pomoże ajak ma wyjsc to choc byscie kupili masci za miliona to kicha nie pomoże.

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: goya (188.33.120.---)
Data: 07 sty 2010 - 17:39:35

Zaczęłam pic olej lniany, pomaga na luszczycę.
Ponoć ma dobry wpływ na pracę wątroby i jelit,
złe funkcjonowanie tych organów także może być przyczyną wysypów.
Jeśli ktoś także się tak katuje, to proszę napisać czy
idzie jak krew z nosa czy rzeczywiście działą
pozdrawiamsmiling smiley

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: buła85 (---.range81-155.btcentralplus.com)
Data: 14 sty 2010 - 09:19:51

WITAM jestem na tym forum nowy może mi ktoś podpowiedzieć czy nadmierny wysiłek przy tym pocenie się ma jakikolwiek wpływ na łuszczycę głowy

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: spokoloko (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2010 - 10:33:09

tam pocenie ma wplyw na twoje otoczenie bo ja to bym nie chcial przebywac w ocenosci zapoconego typa !! smiling smiley łyszczyca ma to w dupie czy sie pocisz czy nie i tak ci wywali

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Arleta 39 (---.brnt.cable.ntl.com)
Data: 14 sty 2010 - 10:48:27

MIESZKAM Z CORKA W LONDYNIE I DZIS DOWIEDZIALAM SIE ZE TO CO MA NA GLOWIE TO NIE ZWYKLY LUPIEZ TYLKO LUSZCZYCA.JESLI JEST KTOS Z TYM PROBLEMEM W UK TO PROSZE O POMOC,BO NIE WIEM CO ROBIC

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: spokoloko (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2010 - 11:55:35

nie pozostaje ci nic jak tylko sie zalamac - poczytasz to forum to zrozumiesz ze na to gowno nie ma w zasadzie lekarstwa to dopiero poczatek ludzie z tym zyja juz dluuuuugie lata witaj w klubie !! smiling smiley

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: goya (188.33.12.---)
Data: 14 sty 2010 - 16:52:45

No no spokoloko
ty to potrafisz pocieszyć, widać ze choroba dala ci porzadnie w kosc...
najgorsze co mozna zrobic to usiasc na tylku i czekac az luska przysloni caly swiat.takze forum jest bardzo przyatne bo kazdy znajdzie cos skutecznego jesli nie to zawsze moze zkims porozmawiac kto go rozumie.
pozdrawiamsmiling smiley

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Zybi (---.blokowe.pl)
Data: 21 sty 2010 - 11:34:27

Jeżeli chcesz znać moje sposoby to proszę napisz.

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: tomek (87.192.231.---)
Data: 24 sty 2010 - 20:01:49

Witam wszystkich którzy czytają to forum. Ja mam łuszczyce od kilkunastu lat. Oblatałem już chyba wszystkich możliwych lekarzy i próbowałem chyba wszystkich możliwych leków i najskuteczniejszym sposobem jest morze martwe, czarne i czerwone. Najlepiej raz na pół roku ale niestety trzeba mieć na to czas i pieniądze. Mam wielką prośbe do wszystkich którzy czytają to forum piszcie w jaki domowy sposób można walczyć z tą chorobą. Chodzi mi o to żeby nie faszerować się sterydami czy bardzo drogimi lekami które i tak na dłuższą mete mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Jak ktoś zna jakieś domowe sposoby to prosze napiście.

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: goya (94.254.167.---)
Data: 26 sty 2010 - 12:54:40

hejsmiling smiley
dobra maść z cygnoliną, robiona, kosztuje z 5zł na receptę.
stężenie 1% bardzo silna więc na poszątek na kilka minut tylko smarować bo można się poparzyć. ale gwarantuje ze działa, jeśli miejsca bedą zaczerwienione znaczy ze dziala

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: smutek (---.chello.pl)
Data: 28 sty 2010 - 20:57:07

Czesc ja tez To mam od wielu lat, raz jest lepiej ale z reguły jest gorzej. Stosowałam przerozne cuda, od sterydów, ziół,jakis maści robionych na zamowienie, szamponów, płukanem..no cuda wianki.
Kiedyśmiałam z USA płyn Psoriasis - pomagał. Poźniej mega pomocny był płyn Sorel, ale jego już nie ma w sprzedazy. Daivonex mi nie pomaga sad smiley
Przeczytałam teraz o tymtranie z wiesiołkiem - kupie i zobacze.

Myśle ze może ma też wpływ dieta, jak sadzicie czego powinno sie unikać? Ja odstawiłam kawe, ale czy to pomaga..

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2010 - 21:09:11

Osobiście mogę stwierdzić, że u mnie odstawienie kawy nic nie zmieniło!
Ja przestałam pić kawę gdy zamieszkałam z moim, obecnie mężem, bo on nie pił a ja odeszłam z pracy i samej mi się nie chciało kawkowaćsmiling smiley (Nie piłam przynajmniej 2 lata!) Więc nie dla zdrowia przestałam ale żadnej przypadkowej poprawy nie zarejestrowałamsmiling smiley

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: smutek (---.chello.pl)
Data: 28 sty 2010 - 21:15:56

hey iwciaS

a pomaga Ci cokolwiek? udało Ci sie wyleczyć, podleczyć..cokolwiek złagodzić?
ja jestem zrozpaczona, nie mam już sił ani pomysłu na to co by mi mogło pomóc

Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2010 - 14:15:26

Hej! Jeśli chodzi o ciało mam nawroty teraz po lecie i jesieni w czystości A stosowałam przed wakacjami tak różnie opiniowany na tym forum Blue cap spraj, nawilżałam melkfettem na noc i chodziłam ostro na solarium-pomogło! teraz też tak zaleczam już mi ładnie zmiany złagodniały i od przyszłego tygodnia będę chodzić na solarium dwa razy w tygodniu! Na skórę głowy stosuję Salicylol-oliwka wcierając w zmiany (i usuwając łuskę) na noc tak 3-4 nocki i mam spokój na naprawdę długo!!! smiling smiley