Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5
Re: geje,lesbijki i luszczyca
Wysłane przez: cahir8 (---.chello.pl)
Data: 14 sie 2008 - 16:09:06

Adam Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dokladnie to forum dla luszczykuw. Wypad na forum
> dla Gejow !!!!!!!

A jak ktoś jest jednocześnie i jednym i drugim? grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Wysłane przez: Adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 sie 2008 - 16:10:55

Nie zabraniam tu pisac gejom. Moga pisac smialo ale o problemch z (L) a nie o gejach. O gejach to moga sobie popisac na forum o gejach.

Wysłane przez: cahir8 (---.chello.pl)
Data: 14 sie 2008 - 16:27:00

Adam Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie zabraniam tu pisac gejom. Moga pisac smialo
> ale o problemch z (L) a nie o gejach. O gejach to
> moga sobie popisac na forum o gejach.

Ale widzisz ten wątek jest bardzo wyraźnie opisany. I nie piszę się tutaj o gejach tylko o gejach łuszczykach (przynajmniej taki był zamiar autora, a zamieniło się to w cholerną, pozbawioną sensu pyskówkę). Jak sądzę, są na tym forum wątki poświęcone różnego rodzaju problemom implikowanym przez łuszczycę. Także problemom damsko-męskim. Tak sądze, pewny nie jestem, bo nie interesuje mnie to i nie udzielałbym się w takim wątku. Jako łuszczyk zapewne zdajesz sobie sprawę, że ta choroba może utrudniać kontakty międzyludzkie i właśnie ten wątek jest dla tych spośród łuszczyków którzy chcą o tym porozmawiać, a są homoseksualni, bo gdyby się udzielali w ogólnym wątku to dopiero by się bluzgi posypały grinning smiley.

Wysłane przez: ************** (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 pa 2008 - 05:53:01

jestescie beznadziejni !!! ci chorzy "zboczency" są wśród nas- twoj sąsiad, kuzyn albo kumpel z liceum jest gejem (dam sobie obciąć ręke)... a wy ze swoim brakiem tolerancji nadajecie sie do Rosji albo na Białoruś. Az tak boicie sie posadzenia o homoseksualizm, ze wolicie zgnoic innych pro forma? Co wam przeszkadza czlowiek, ktory w domowym zaciszu spotyka sie z innymi czlowiekami (mówiąc w stylu madagaskaru), skoro was nie zaczepia?!

Wysłane przez: theido (---.chello.pl)
Data: 05 sty 2009 - 20:18:59

Przez przypadek trafiłem na ten wątek, wypowiedzi niektórych to jakaś paranoja, szczególnie wypowiedzi piotrusia pana i wiesi są chore.
Chcecie żeby ludzie byli tolerancyjni dla nas chorych na łuszczycę, a jak wy sie zachowujecie, pomyslcie o tym że nas też mogą chcieć zamknąć w gettach, bo wyglądamy czasami koszmarnie gdy przychodzi nawrót choroby i może inni ludzie tez nie chcą mieć z nami kontaktu, bo może się zarażą i nie jest ważne że łuszczyca nie jest zakaźna, ludzi to nie obchodzi, osądzają nas po tym co widza i wy tak samo osądzacie gayów, nie patrzycie jacy są, jakie maja chcraktery tylko patrzycie na to że facet śpi z facetem. Uważam że powinniście się wstydzić. I specjalnie dla wiesi nie sądzcie żebyście sami nie byli sądzeni, to zdanie nie powinno być obce katoliczce i chrześcijance.
pozdrawiam

Wysłane przez: czarna (79.97.145.---)
Data: 07 kwi 2009 - 04:14:49

a ja nie mam nic przeciwko gejom i lesbijkom,kazdy czlowiek jest tylko czlowiekiem

Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2009 - 07:49:20

szacuneczek i piąteczka dla theido!smiling smileywięcej tolerancji Biedroneczki winking smiley)))

Wysłane przez: martynka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 pa 2009 - 22:04:14

Za homosexualizm odpowiedzialny jest niedobor testosteronu w lonie matki w bardzo wczesnym stadium rozwoju plodu. Tak wykazaly najnowsze badania naukowe smiling smiley

Wysłane przez: z daleka od Polski (---.dhcp.as2116.net)
Data: 25 lut 2019 - 20:50:45

Siema ja tez gej mieszkam i pracuje w Bergen w Norwegii i chcialem nawiazac jakis kontakt z kims podobnym do mnie

Wysłane przez: z daleka od Polski (---.dhcp.as2116.net)
Data: 25 lut 2019 - 20:54:02

Siema nazywam sie Marek 38 lat i mieszkam w Norwegi. Poszukuje sobie podobnych chlopakow z luszczyca ktora to niestety nie ulatwia w nawiazywaniu znajomosci odzywajcie sie wszyscy smiling smiley

Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5

Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.