Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 3 z 6
Re: geje,lesbijki i luszczyca
Wysłane przez: wiga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2007 - 11:47:27

O sobie mógłbyś heloboy śmiechu warty to samo powiedzieć, a skąd biorą się tacy obłąkańcy jak ty, wypisujesz tu takie śmiechu warte rzeczy że można paść, widzę że lubisz najeżdżać na kościół ciekawe co ci zrobił jakiś ksiądz czy ktoś w tym stylu, muszę ci powiedzieć że masz poważne problemy współczuję ci i to bardzo. Szukajcie a znajdziecie, może kiedyś się odnajdziesz, powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Wysłane przez: sebastian (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 29 mar 2007 - 13:08:06

hello!!!!

sam jestem w kropce!!!mam luske a lubie facetow....jest ktos kto pogada??czekam na emaile!!!!mam 26 lat!

Wysłane przez: dawid (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2007 - 16:55:39

Hej Sebastian, witaj w podwójnym klubie:-)

Wysłane przez: piotrus (---.range81-159.btcentralplus.com)
Data: 16 kwi 2007 - 08:54:10

hej kochani!Piotrus z tej strony zaczalem ten temat i dlugo nie zagladalem ale ciesze sie ze taki odzew,powiem wam ze wysypane mam rece glowe i stopy ale poznalem kogos komu to nie przeszkadza niestety nie ta droga ale tez przez internet.Jest super dopiero sie to rozwija ale luszczyca nie jest zadna przeszkoda/powiedzialem mu o wszystkim i powiedzial mi ze wydaje mu sie jeszcze bardziej atrakcyjny poprzez moje zahamowanie do ludzi bo nie jestem jak wszyscy i bardziej doceniam ludzi ktorzy mnie lubia i akceptuja.Mam nadzieje ze to sie rozwinie i bedziemy razem.Od dawna nie czulem sie tak atrakcyjny dla kogos.Chlopaki glowa do gory.Wiem ze w srodowisku gejowskim przewaznie liczy sie jakie masz cialo albo jakiego f...masz nie wszyscy sa tacy uwierzcie mi sa tez normalni geje ktorzy doceniaja cie jako czlowieka a nie tylko jako przedmiot porzadania,nie obawiajcie sie mowic o luszczycy,wiem ze to bedzie trudne bo na 10 przypadkow moze 2 odpowie ale tych 2 moze ma mozg a nie tylko ku.....Powodzenia Piotrus xxx

Wysłane przez: dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 kwi 2007 - 13:32:36

Pozytywny wydzwiek ma to, co napisales! Także dlatego, ze czesto na tych forach jestesmy atakowani tylko ze wzgledu na orientację- ze myslimy o jednym i tylko jednym itd. Byc moze Twoj wpis uswiadomi niektorym osobom, ze procz orientacji seksualnej nie roznimy sie od nich. Trzymam kciuki za rozwijajaca sie sprawe!

Wysłane przez: Magdula (---.proxy.aol.com)
Data: 16 kwi 2007 - 15:33:08

czytam to i nerwy mnie biora..co ty za czlowiek "piotrus pan"ze takie rzeczy wypisujesz..gej czy lesbijka to tacy sami ludzie jak ty czy ja..w ktorych ty czasach zyjesz??to nie jest choroba psychiczna tylko ma to zwiazek z genami, tak samo jak nasza luszczyca, to tylko geny..czlowieku, przez takich ludzi jak ty rodzi sie rasizm i nienawisc do czlowieka, jak masz takie zdanie to prosze cie zachowaj je dla siebie bo normalnie krew mnie zalewa czytajac twoja wypowiedz,,po tym tylko moge stwierdzic zes cholernie plytki czlowiek..wiem ze nie jest latwo gejom czy lesbijkom w spoleczenstwie, tak samo nie jest nam luszczykom latwo, ale to niestety POLSKA!!!!!!!prosze odpowiedz mi na jedno pytanie"piotrusiu panie", co bedzie jesli ktores z twoich dzieci bede mialy taka orientacje seksualna???hmmm???zabijesz je czy wsadzisz do komory gazowej???

Wysłane przez: Magdula (---.proxy.aol.com)
Data: 16 kwi 2007 - 15:43:26

czatam to nerwy mnie biora..kim ty jestes "piotrus pan"ze masz takie prawo obrazac ludzi??czlowieku zyjemy w 21 wieku, geje czy lesbijki to takie same osoby jak ty czy ja...czlowieku, to nie ma nic wspolnego z choroba psychiczna tylko z genami, tak samo jak luszczyca to tylko geny,,,widze zes cholernie uczony!!!przez takich ludzi jak ty rodzi sie rasizm i nienawisc do czlowieka...bardzo cie prosze jak masz takie zdanie to blagam, zachowaj je dla siebie, bo krew mnie zalewa, a ranisz tym ludzi, milo ci jak ktos sie z ciebie smieje ze masz luszczyce??tak samo nie jest latwo gejom czy lesbijkom jak ktos ich wytyka palcem..nie pomysl sobie ze jestem lesbijkom, jestem osoba ktora toleruje takich ludzi i obracam sie w ich otoczeniu, rozmawiam z nimi i sie z nimi smieje, moj szef to tez gej, moj byly nauczyciel, to tez gej, i powiem ci ze sa to wspaniali ludzie...odpowiedz mi na jedno pytanie "piotrusiu panie", co bedzie jak ktores z twoich dzieci bedzie mialo taka orientacje seksualna??zabijesz je czy wsadzisz do komory gazowej??i prosze ci poczytaj troszke na ten temat, bo robisz z siebie idiote...

Wysłane przez: piotrus (---.range81-151.btcentralplus.com)
Data: 17 kwi 2007 - 09:40:35

hej luszczyki to znowy ja Piotrus buziaki dla wszystkich!specjalne podziekowania dla Dawida dzieki za cieple slowa i czuje ze jestes spoko koles czytalem twoje wczesniejsze komentarze tutaj i mysle ze akceptujesz siebie w 100% i jest to super sprawa bo ja wciaz sie ukrywam przed rodzina i w pracy ale teraz sie tym nie martwie bo poznalem kogos kto akceptuje moja luszczyce i mnie jako czlowieka.Czuje sie jakbym nie byl tym samym czlowiekiem jak jestem z nim zero chowania dloni zero stresu zero wstydu przed nagoscia w piatek mam wolne i spytal sie czy chce zostac na noc wiec chyba zaczyna sie rozkrecac.Ale najwazniejsze ze ma super poczucie humoru lagodzi to moje przewrazliwienie na moja luszczyce,zartuje np ze jak mnie wycaluje w miejscu gdzie mnie wysypalo to napewno zejdzie bo ma antyluszczycowe pigmenty w slinie hehe.Uwoierzcie mi chlopaki jest wiele gejow ktorzy sa w stanie zobaczyc w nas luszczykach cos wiecej niz cialo i nawet jestesmy bardziej atrakcyjni przez nasza przypadlosc bo nie puszczamy sie ze wszystkimi wazniejszy jest osobisty kontakt rozmowa no i sex tez ale pod warunkiem ze kochamy sie z kims komu to nie przeszkadza nie sztuka isc sie wypieprzyc do dark roomu gdzie nikt nie widzi twojego ciala to jest na chwile a problem wraca bardzo szybko kazdy luszczyk czy nie gej czy heteryk potrzebuje drugiej osoby poprostu byc akceptowany za to kim jest a nie jaka chorobe ma albo problemy.Rozpisalem sie troche ale dzieki dla wszystkich dziewczyn ze stanely w obronie gejow no i dla Bogusia i specjalne dzieki i kissy dla Dawida xxx

Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2007 - 22:40:09

Piotrusiu życzę Ci, żeby Twój związek się udał, żebyś sie nie zawiódł i był szczęśliwysmiling smiley A Dawidowi i Sebiastianowi powodzenia w szukaniu drugiej połowysmiling smiley

Wysłane przez: sebastian (---.microchip.net.pl)
Data: 23 kwi 2007 - 12:58:02

hello!!!!dzieki wielkie!!!!!dawid moze sie do mnie odezwiesz????pozdrawiam serdecznie!!!!

Data: 24 kwi 2007 - 17:30:28

No oki! Mogę, czy nawet mam, skrobnąc na maila, tak?:-)) Wygodny Pan jesteś:-)))

Wysłane przez: psorek:-) (82.177.103.---)
Data: 24 kwi 2007 - 23:47:18

Ale temat, a czy to ważne - czy ktoś jest gej, bi, czy hetero?
Jesteśmy wszyscy ludźmi - mamy pragnienia, tęsnkoty, te małe i duże, a przede wszystkim nikt nie chce być sam i szuka drugiej połówki. Też jestem gejem i też mam łuszczycę - w sumie podwójne obciążenie - z jednej strony ze względu na łuszczycę a z drugiej - życie wśród ludzi - którzy zielonego pojęcia nie mają o homoseksualiźmie i sprowadzają wszystko do wynaturzenia - tak najłatwiej.
Zanim powiesz coś na geja, lesbijke pomyśl - że może w tym momencie obrzucasz błotem swojego szwagra - który jakoś dziwnym trafem jest kawalerem - a przecież nic mu nie brakuje... , może krzywdzisz swojego lekarza, który właśnie przepisał ci dobre lekarstwo, ... albo ranisz swoją najlepszą koleżanke z pracy.

Jaka hipokryzja w tym naszym narodzie... I wszystko w imię miłości bliźniego.
Gdzie tu sens, logika.......
Pozdrawiam.
Psorek

Wysłane przez: ami (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2007 - 22:31:27

Geje i lezby von z tej strony.Tu są chorzy , a nie pomyleni.

Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 28 kwi 2007 - 01:11:51

hey Dawid!!!!nie o to mi chodzila!!sory ze tak to zabrzmialo!!!pozdrawiam i jeszcze raz sorki!!!!

Wysłane przez: bartek (---.serv-net.pl)
Data: 28 kwi 2007 - 12:26:54

hmm... nie chce uzywac argumentow negatywnych

ale niech wyjdzie jakis gej i powie ze jego orientacja to rzecz "zupelnie normalna"

nie jest w stanie tego powiedziec bo tak nie jest;]

jest uposledzony w jakis sposob..

sluchaj.. pedofil nie chce zrobic dziecku krzywdy.. on jest przekonany ze je kocha.. myslisz ze idziie na lowy i chce krzywdzic ludzi.. ?

transseskualista to samo...

zoofil pewnie tez./..

spojrz mi w oczy i powiedz ze homoseksualizm jest normalny.. nie moze byc chociazby z tego wzgledu ze gdyby wszyscy byli homo swiat by nie istnial..!!

wszystko sie rozchodzi o tolerancje.. niestety!
nie kaz ludziom tolerowac czegos co jest dla nich nienormalne...

i tak! moim zdaniem to jest zboczenie

czemu sie tak boicie tego slowa?
jest pejoratyywne?

ok to niech bedzie "dalekoidace odstepstwo od normy"

Data: 28 kwi 2007 - 14:06:20

musialem cos napisac!!!!nie wytrzymam!!!!bartek ---o co ci chodzi!!!!geye to tez ludzie!!!wiadomo ze zdarzaja sie wyjatki i sa zli,bez skrupułów itd!!!ja tam akceptuje to w 100% ze ktos jest geyem lub lesbijka!!!jesli nie robi tym zlosci drugiemu czlowiekowi to jest ok!!!!pozdrawiam cie!!!

Data: 28 kwi 2007 - 14:11:19

walcza o adopcje wiec robia krzywde ludziom...

wszyscy ludzie sa ludzmi
geje tez

ale sa zboczeni.. !

wkladanie komus przepraszam za wyrazenie genitalii w tylek to zboczenie ;]

Data: 28 kwi 2007 - 14:12:31

Sebastian, wszystko gra:-)

Myslę, że powinniśmy- geje, lesbijki, bi, trnas i osby z nami sypatyzujace na tym forum- po prostu już I-G-N-O-R-O-W-A-Ć niesympatyczne wpisy.

Pozdrawiam Cie Julko:-)

Data: 28 kwi 2007 - 14:15:37

niesympatyczne wpisy.. hmm

to teraz juz zabraniasz innym miec niecheci do was i wyrazania jej
no pieknie
moze mam ci laurke wyslac
i zalozyc kolko uwielbienia gejow

to juz nawet nie mozna skrytykowac czegos czemu jest sie przeciwnym
no pieknie!

rozumiem gdybym pisal "wy k** wy ch***" itd.. ale konstruktywnie wyrazam swoje zdanie;]

Data: 28 kwi 2007 - 14:24:50

masz racje!!!!ignorujmy takich ludzi ktozy nie maja pojecia o co tak naprawde chodzi!!!!Dawid ---jeszcze raz sory za tamto!!!!

Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 3 z 6

Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.