Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5
Re: geje,lesbijki i luszczyca
Wysłane przez: Aneta (---.bmj.net.pl)
Data: 17 mar 2007 - 20:33:07

Jejku Boguś - już cię lubię !! przecież to obłęd - ZERO tolerancji!!! Szatan opętał, do obozów pozamykać!!! - MATKO kochana - gdzie ja mieszkam? Fakt - obóz dla łuszczyków jeszcze założyć!!! - Mój były mąż pierwszym kapo by był!!! Idioci!!! Sorki Piotruś Pan ale ręki bym ci chyba nie podała - tobie i koleżance od Szatana - hihi - to się uśmiałam............

Opcje: OdpowiedzCytuj
Wysłane przez: ferbik (---.chello.pl)
Data: 17 mar 2007 - 22:33:04

Boguś,sztama!!!Absolutnie podpisuje się pod tym,co napisałeś.Kobieto,o jakim szatanie ty piszesz..........????????????/!!!!!!!!!!!Wypowiedzi Piotrusia Pana to nawet nie chce mi się komentować.Zenada!!!!!!!Polska ludowa!!!!!!!!Wy to chyba zatrzymaliście sie na etapie tej Polski i tych obozów.Zreszta mniejsza z tym .Najgorszy w tym wszystkim jest wasz absolutny brak tolerancji,wasze podejście do człowieka.A co homoseksualiści Wam przeszkzdzaja?W czym niby?No paranoja.Przeczytałam to i jestem w szoku.A co do szatana,Wiesiu:niedawno była sytuacja,że dwoje pijaków na schizie zamordowało dziecko,pozbywając się z niego szatana.co więcej oni nawet go widzieli.czy ty również masz takie jazdy?Twoja wypowiedz bowiem dała mi wiele do myślenia...........pozdrawiam wszystkich homosmiling smiley))))))))))))

Wysłane przez: Piotruś Pan (---.static.xcore.pl)
Data: 17 mar 2007 - 23:06:01

To Piotruś Pan by ci nie podal reki sympatyczna kolezanko, ja toleruje... ludzi ktorzy sie sprzeciwjaja homo... W przeciwienstwie do was, Wiesia, prawdobodobnie jest chrzescijanka, a kazdy madry czlowiek wie, ze : trzy główne religie monoteistyczne: judaizm, chrześcijaństwo i islam, nie akceptowały i nadal nie akceptują homoseksualizmu, uważając aktywność homoseksualną za grzech. A do grzechu namawia szatan,(komu ja to pisze), dlatego tak stwierdzila. Mnie wychowali tatus z mamusia, a was? tatus z tatusiem?? i do tego molestowali was do 14 roku zycia?

Aneta : jak nie wiesz gdzie mieszkasz, to zobacz w dowodzie osobistym. Byly maz

Ferbik : czytasz ze zrozumieniem? czy nie uczyli? Mogles zostawic chlopaka i wziasc sie za czytanie. Polinteligencie ! W polsce ludowej bylo wiecej ludzi o inteligencji ktorej nigdy juz nie spotkasz.

Nie pisalem, ze homo.. mi przeszkadzaja, ale nie zycze sobie, w pubie, na stadionie czy gdziekolwiek indziej ogladac dwoch gosci np. calujacych sie. Ohyda!!!

Przynajmniej, jak brak wam tej minimalnej wiedzy ktory kazdy czlowiek powinien posiadac, to piszcie tak zeby mi sie podobalowinking smiley

Pozdrawiam wszystkich pedalkow, mam nadzieje ze moje oczy was nie spotkaja.

Wysłane przez: ela (---.chello.pl)
Data: 17 mar 2007 - 23:10:46

Ludzie trochę toleracji,gdzie wy żyjecie .W czym wam przeszkadzają homoseksualiści ,są takimi samymi ludżmi jak każdy z nas a niejednokrotnie mają więcej kultury aniżeli ci co o nich żle mówią.

Data: 17 mar 2007 - 23:15:43

no i dalej nie zrozumiala, poczytaj dobrze, i zacytuj, gdzie napisalem ze mi oni przeszkadzaja?

Data: 17 mar 2007 - 23:19:49

" Nie mam nic przeciwko innosci seksualnej pod jednym warunkiem. Homoseksualisci zadaja coraz wiecej, a wszelki przejaw sprzeciwu na swoje zachcianki obrzucaja oklepanym brakiem tolerancji i homofobia. Zyjcie jak normalni ludzie ktorzy nie manifestuja swojego heteryzmu na ulicach a nikt nie bedzie ingerowal w wasze zycie. Nikt normalny nie chce was zamykac w obozach ani palic na stosach jak sugerujecie. Musicie jednak zrozumiec, ze nie jestescie do konca normalni z czego zreszta nikt nie chce drwic, bo nikt normalny nie drwi z ludzi chorych, tymbardziej z ludzi chorych nieuleczalnie. Nie zadajcie jednak zeby spoleczenstwo uznalo ze nie jestescie chorzy tylko po to zebyscie mieli lepsze samopoczucie. Nie mozna nazwac normalnoscia czegos co jest wbrew naturze. Gdyby homoseksualizm byl normalny moglibyscie przekazac swoje geny na potomstwo, niestety nie mozecie miec dzieci, bo nie macie pociagu seksualnego do plci odmiennej. A jakbyscie nie probowali to ze swoimi "sympatiami" nie uda sie wam stworzyc nowego zycia. Zatem prosty wniosek - Natura uznala ze wasz kod genetyczny jest wadliwy i stad nie mozecie przekazac tych genow dalej. Proste i logiczne. Najslabsze gatunki wymieraja. Pomijam tu oczywiscie aspekty moralne, ale przeciez nikt nie chce was zabijac. Ludzie poprostu nie chca dopuscic np. do tego abyscie lansowali dalej mode na homoseksualizm i dostali uprawnienia do adopcji. Tak jak adopcja i prawa rodzicielskie nie powinny byc dostepne w rodzinach patologicznych tak i nie powinny byc dostepne dla dwoch panów ktorzy nigdy nie zastapia ciepla matki i wsparcia ojca. Zawsze bedzie to zdeformowany obraz rodziny ktory dziecko podczas dorastania bedzie sobe tylko utrwalac. "

Skoro juz kolega zaczal cytowac, to ja tez smiling smiley Bo jest dobre.

Wysłane przez: Wiesia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2007 - 08:04:37

Żal mi ciebie jak się to nazywasz ferbik widzę że gustujesz w patologiach no cóż masz poważny problem, nikt cię do wiary nie zmusi ani do innych poglądów pisz sobie dalej na forum może wtedy poczujesz się lepiej jak będziesz mówic o swoich poglądach i krytykować poglądy innych powodzenia.

Wysłane przez: Bogus (---.chello.pl)
Data: 18 mar 2007 - 08:23:43

ludzie o co wam chodzi ??? w PRL tez byli geye tylko w ukryciu ,,,w starozytnej grecji ..wojownicy posuwali pokonanych .... jesli ktos lubi ten sport ok niech sobie lubi...bo sila i nakazami do kochania kobiety jego nie namowisz ..

co do cytowania Piotrus P:

"Nie pisalem, ze homo.. mi przeszkadzaja, ale nie zycze sobie, w pubie, na stadionie czy gdziekolwiek indziej ogladac dwoch gosci np. calujacych sie. Ohyda!!!"

Stary z calym szacunkiem gdzie dawid na forum sie tak zaafiszowal ????
on po prostu szuka jakiegos homoseksualisty chorego na luszczyce aby nie byc sam...bo zawsze w dwojke razniej,,

Nie badzmy homofobami ..nie mylmy gejow z pedofilami ...nie mowie o super zajebistej tolerancji ze wieszajmy plakaty na ulicach promujace sex analny z facetem...ale nie zachowujmy sie jak Wierzejski grinning smiley !!!!

Moim zdaniem to nie jest choroba i tego sie nie wybiera....

Do Anetki i ferbika Dzieki za wsparcie myslalem ze jako "normalny" bede sam na forum bronil slabszego ;D

Ps.Ale wczoraj pochlalem ;DDDDDDDDDDDDDD

Data: 18 mar 2007 - 10:26:43

jaki dawid??

Z ta grecja to juz przesadziles, kazdy wie ze to sa mity, naukowcy do tej pory kloca sie miedzy soba co do homoseksualizmu w starozytnosci.

W PRL-u, byli, zawsze byli, ale w ukryciu i tak powinno zostac!!!

Homoseksualizm nie jest choroba od 1991 roku. Ale do tej pory byla, ciekawe dlaczego tak nagle WHO zmienilo pogladywinking smiley

Ktos napisal ze pedofila i homoseksualizm to dwa rozne pojecia - no bo tak jest. TYlko ze sa to takie same dewiacje.

Szkoda, ze polacy zmieniaja poglady jak choragiewka na wietrze, i chyba nigdy z tej biedy nie wyjdziemy.

Ostanio slyszalem, ze mlodzi anglicy pobili 3 polakow dlatego ze mowili po polsku (a to juz nie pierwszy przypadek) ciekawe dlaczego?winking smiley

Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2007 - 10:32:02

Mam pytanie. Czy teraz, w &#8222;tolerancji&#8221; będą osobne toalety dla gejów? Czy to geje będą korzystać z damskich toalet, a Libijki z męskich toalet?
Co odpowiedzieć dziecku, czy to Pan Piotrek jest żoną czy mężem pana Dawida, czy na odwrót? Czy Wojtek jest kochanką czy konkubiną Piotrka?
Co odpowiedzieć dziecku, gdy zapyta:, kto jest mamą a kto tatą, jego rówieśnika z szkolnej ławki? Że ma dwóch tatusiów, czy że ten wyższy pan jest mamusią?
A jeżeli już tolerancja to na całego, zalegalizować związek dwóch kobiet z jednym mężczyzną!!! Jestem za poligamią, chętnie zamieszkam z dwiema paniami i będzie &#8222;prawdziwie&#8221; - będę ojcem a nie mamusią dzieci.
Panie mogą być Bi, mnie to nie przeszkadza. Stworzę, miłą, domową, rodzinną atmosferę.

Data: 18 mar 2007 - 10:34:12

hehesmiling smiley No i koniec swiata.

Wysłane przez: ferbik (---.chello.pl)
Data: 18 mar 2007 - 12:06:16

Andrzeju,w kwestii adopcji zupełnie się z Tobą zgadzam.Tyle że nie poruszamy tu problemu praw i obowiązków homoseksualistów.Osobiście znam kilku i oni sami nie popierają adopcji.Chodzi mi raczej o podejście ludzi do nich.Jak można bowiem napisać,że powinno pozamykać się ich w obozach???????I co ,gazem ich?!Nie rozumiem,dlaczego takostro zareagowaliście.Wiesiu,ja nie chciałam cie urazić,ale jak każdy człowiek mam swoje pezekonania.
do Piotrusia Pana:piszesz,że geje powinni żyć w ukryciu.A skąd wiesz,jak żyją Piortuś i Dawid,że ich tak krytykujesz?

Data: 18 mar 2007 - 12:34:27

nie wiem jak zyja, ale ogloszajac sie na stronach internetowych raczej sie nie kryja z tym.

Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2007 - 19:47:50

wpadlem na strone przypadkowo i sami znajomi i fajnie
jesli chodzi o luszczyce to dalej MTX i cykrosporyna i jak tako
jesli chodzi o orietacje to jest problem ale ludzi chorych i to
psychicznie
andrzej 77
zgadzam sie z wypowiedzia twoja na 100%

Wysłane przez: Bogus (---.chello.pl)
Data: 18 mar 2007 - 19:53:57

Andrzej 77 ;D przecierz z tego co wiem Geje nie wpadna ze soba i dziecka nie bedzie (jak czegos nie wiem prosze oswiec mnie) ...

jesli chodzi o dziecko...do normalnego wychowania go potrzebna jest rodzina ..mam i tata ..(ci faktczni) ...homoseksualisci wychowaja kolejnego homoseksualiste ...(bo innego wzorca dzieciak nie bedzie mial i bedzie myslal ze to naturalne) ..wiec zaproponowany przez ciebie schemat odpada....

nic nie mam do ich orientacji ..co do ograniczen oczywiscie popieram.

Ps.Jak to ma miejsce w holandi,geye moga adpotowac prawnie dziecko ?

Wysłane przez: dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2007 - 14:59:29

Z ksiazki Francisa M. Mondimore'a - A
natural history of homosexuality. The John Hopkins Univ Press, 1996,
239-240:

"After a several years of examining the evidence (notably the work of Hooker
and Kinsey), a scientific committee of the APA recommended that
homosexuality in and of itself no longer be considered a psychiatric ilness.
The Board of Trustees of the American Psychiatric Association accepted the
recommendation of the scientific committee in December 1973, but a small
group of psychoanalysts under the leadership of Charles Socarides used a
technical ploy to manipulate a membershipwide referendum on the issue. The APA which had never previously and has never subsequently settled scientific
questions by plebiscite, was forced to do so in the spring of 1974. A clear
majority of the membership agreed with the scientific panel and eliminated
homosexuality from the third edition of Diagnostic and Statistical Manual of
the Association. Not satisfied, Socarides' group demended an investigation
into the referendum. The APA wearily appointed the Ad Hoc Committee to
Investigate the Conduct of the Referendum, which quickly affirmed the result
the results of the vote, declaring that "referenda on facts of science make
no sense" and recommending that APA procedures be changed to prevent similar
fiascoes in the future. In 1975 homosexual psychiatrists organized
themselves and the Gay, Lesbian and Bisexual Caucus became an official
division of the American Psychiatric Association."

Wybaczcie, ale nie chce mi si? "t?umaczy?" tego kawa?ka. Chodzi o kwesti? tego niby wykre?lenia homoseksualizmu z listy chor?b psychicznych na drodze jedynie g?osowania (niczym nie popartego wg niekt?rych)

Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2007 - 19:07:41

Dawidzie homoseksualizm od lat nie jest na liscie chorób psychicznych ani w Amerykańskiej klasyfikacji DSM-IV ani w europejskiej ICD-10...... prościej Europa i Ameryka nie uważa homoseksualizmu za chorobę! Jak widzisz ten artykół jest dość stary smiling smiley

Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2007 - 01:32:17

Aha.. chciałam też dodać, ze ten fakt jest poparty badaniami wbrew temu co piszesz i najwybitniejsi psychologowie, na podstawie wielu badań ustalają kryteria DSM IV i ICD 10 wiec nie musisz sie obawiać,ze banda nieuków sobie zagłosowała i tak zostałosmiling smiley

Wysłane przez: dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 mar 2007 - 13:51:14

Wbrew temu co pisze? Nieporozumienie . ja wlasnie przytoczylem ten fragment oryginalu dlatego, ze mowa jest o badaniach, na podstawie ktorych doszlo do wykreslenia homoseskualizmu z listy chorob, czy zaburzen. Nie chcailo mi sie tylko tego tlumaczyc juz na polski. Wiem, ze jest stary. Bo wlasnie standardy owe obowiazuja juz od tamtych lat.

Krótko mówiąc oparyto sie na materiale dowodowym badanym kilka lat. Wiekszośc czlonków Towarzystwa to przyjela i zaproponowala usuniecie homoseksualizmu jako takiego jako jednoski chorobowej, ale nie grupa Socaridesa. technicznie zmanipulowali generalne referendum czlonkow Towarzystwa w tej kwestii. Nigdy wczesniej ani później nie przeprowadzano juz plebiscytów roztrzygajacych kwestii naukowych, ale wiosna 1973 r. Towarzystow zostalo do tego zmuszone. wyraźna wiuększośc członków zgodziła sie z panelem naukowym i wyeliminowala homoseksualizm z trzeciego wydania Podrecznika Diagnostyki i Statystyki ATP ( wolne tlumaczenie ). grupa Socaridesa byla nieukontentoweana i domagala sie pwoilania komisji sledczej badajacej przebieg referendum. Ad hoc powolana taka komisje i potwierdzono tylko wynik glosowania. jednoczesnie stwierdzono, ze referenda dot. faktow naukowych nie maja sensu. zaproponowano tez zmiane procedur towarzystwa tak by w przyszlosci zapobiec podobnym przypadkom. w 1975 r. psychiatrzy o orientacji homoseskaulnej zorganizowali sie i stworzyli gay, lesbian and Bisexuals cuacus (frakcje w wolnym tlumaczeniu), ktora stala sie oficjalnym wydzialem ATP.

Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 mar 2007 - 18:36:35

Naprzemiennie można by śmiać się i płakać czytając to co niektórzy tutaj wypisują...smiling smiley wiele w życiu czytałem,wiele widziałem no ale czegoś takiego że za homoseksualizm odpowiedzialny jest szatan to jeszcze nie grinning smiley skąd się biorą ludzie pokroju tej całej wiesi???Kobieto ksiądz proboszcz dopuścił cię do internetu żebyś nie zdejmując swojej moherowej czapeczki mogła napisać że to wszystko wina szatana????grinning smiley To jest już szczyt absurdu jak dla mnie...smiling smiley Osobiście jakoś wybitnie nie przepadam za gejami i lesbijkami ale też nie przeszkadzają mi oni w funkcjonowaniu jak niektórym z was tutaj.Rozumiem walkę o legalizację związków osób tej samej płci bo w chwili obecnej kiedy jedna z osób takiego związku trafi dajmy na to do szpitala w ciężkim stanie to druga nie może nawet jej odwiedzić bo prawnie nie jest członkiem rodziny...Nie ma wspólnoty majątkowej,nie można legalnie funkcjonować w społeczeństwie opartym na prawie.Z drugiej jednak strony nie popieram idei parad równości i tego typu imprez,gdyż wydaje mi się to tylko prowokowaniem społeczeństwa a nie wezwaniem do poważnej debaty na temat odmienności seksualnej...Romana,Orzechowskiego i Wierzejskiego wysłał bym w kosmos albo w równie niedostępne miejsce bo temu krajowi przynoszą tylko wstyd i to nie tylko swoimi wypowiedziami na temat homoseksualizmu :/ notabene poseł Wierzejski kandydował do sejmu z mojego miasta-Białej Podlaskiej za co naprawdę mocno wszystkich przepraszam!Wbrew pozorom to miasto nie odzwierciedla poglądów tego człowieka,jesteśmy normalni i co powtórzy wam wielu ludzi stąd stanowczo się od niego odcinamy.Pozdrawiam serdecznie,a dla posła Wierzejskiego mam takie dwa znane słowa..."Spieprzaj Dziadu!"

Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5

Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.