Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5
Re: geje,lesbijki i luszczyca
Wysłane przez: dawid (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2007 - 18:00:00

Ale ,sebastian, wszytsko gra!:-) Pozdrawiam raz jeszcze!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 29 kwi 2007 - 15:34:23

to fajnie Dawid!!!!ze gra!!!!pozdrawiam

Wysłane przez: ********* (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 maj 2007 - 03:34:04

mam 27 lat, choruje na luszczyce przeszlo 16 wiosen. 7 lat temu ujawnila mi sie luszczyca stawowa. Nie jest latwo tym bardziej, ze jestem gejem- poniewaz zwlaszcza w tym srodowisku wyglad ma istotne znaczenie. A ja przez kilkanascie lat choroby lezalem w szpitalu ponad 20 razy, z czego polowe dluzej niz miesiac i na te chwile nie widze najmniejszych szans na ulozenie sobie zycia. Skonczylem dwa fakultety, niestety humanistyczne (projektowanie reklam i nauki polityczne), wiec praca w budownictwie mnie srednio interesuje a wszystkie inne nie imaja sie mnie z powodu pobytow w szpitalach. MAM TEGO DOSC. Chcialbym znalezc przynajmniej faceta, ktory rozumie moj problem. Mam aparycje meską az do bólu- chodze ubrany w bojowki i glany tak czesto jak w dresy, gole sie na zero winking smiley, chociaz znajomi wola mnie w garniturze smiling smiley ... sam juz nie wiem czego najbardziej potrzebuje: faceta, stalej pracy czy swietego spokoju. Gdybym mial jedna z tych rzeczy inne byc moze tez by przyszly. Jedyne co daje mi punkt odniesienia jest fotografia, ktora zajmuje sie od jakiegos czasu dla zabicia depresji. Piszcie na adres **********, moze jutro przyjdzie nowy dzien...

Wysłane przez: cahir8 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13 lip 2007 - 00:54:06

Jakie to zabawne, że gdziekolwiek się by napisało "jestem gejem z łuszczycą szukam innego geja" zaraz pojawi się tabun heteronormatywnych i prędzej czy później pojawi się "adopcja dzieci przez pary homoseksualne". Żesz k***a, co za ludzie.

Nawet nie czytałem większości wypocin Piotrusiów Panów i innych chcących mnie leczyć na siłę, bo to nie ma najmniejszego sensu.Argumenty obu stron znam na pamięć i wiem, że w tego typu dyskusjach nie o porozumienie chodzi tylko o upuszczenie kilku litrów żółci.

Piszę zgodnie z tytułem tematu, no wiec jestem gejem i owszem, uważam, że w związku z łuszczycą ciężej mi kogoś znaleźć. Cieszy to co wyczytałem powyżej, że niektórym się udało. Powodzenia i Wam i sobię życzę winking smiley Dobranoc.

Wysłane przez: menel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lip 2007 - 22:39:10

powiedz mi jak to jest z pedałami pedzio to ten co go młóca w odbyt czy t o ten co sobie brudzi penisa w kale tego drugiego??????????????????????????????????????????

Wysłane przez: lusi (89.243.115.---)
Data: 13 lip 2007 - 23:29:40

JEEEZZZUUUUUUU luudzie to was nietolerantow powinno sie odizolowac albo do psychola wyslac na leczenie i to klimatyczne bo innego juz brak!czy ktos jest gejem czy lesbijka to jest jego sprawa,czy tak ciezko udzielic paru informacji anizeli najezdzac na te grupe???to taki sam czlek jak my tylko go ponioslo nieco,ale mcie chociaz pozywke zeby sie na forum wyzyc,niektorych z was tzw.katolikow powinno sie wyslac do egzorcysty bo macie diabla za skora a w kosciele w pierwszym rzedzie sie modlicie, a wiesia to pierwsza powinna juz stac przed brama w toruniu bo moze lada chwila tatusia dyrektora wykopia,i dobrze,dobranoc.

Data: 14 lip 2007 - 17:52:48

lusiu pusiu ja z czystej ciekawości zadałem pytane a ty mnie odrazu wyzywasz od różnych chyba coś ci się popie..... kto ma iśc do psychola jesteś jak słuchaczka radia od tadka wredna i zadziorna a tak na marginesie ty z chłopczykiem czy z dziewczynką robisz sobie dobrze?????????????????????????

Wysłane przez: lusi (89.243.88.---)
Data: 14 lip 2007 - 21:09:56

owszem jestem zadziorna,ale tylko wtedy jak mnie cos wkurzy,a te posty na temat orientacji seksualnej to jakas paranoja,a na twoje bardzo prostackie pytanie nie odpowiem bo nie bede sie znizac do twojego poziomu,dlaczego nie atakuje sie zon zdradzajacych mezow lub mezow zdradzajacych zony tylko akurat czepiliscie sie gejow i lesbijek,to ma byc kraj tolerancji?? to chyba jakas inna epoka,jestes chamski i wulgarny tyle moge ci powiedziec,jak cie to interesuje to dlaczego nie sprobujesz jak to jest a nie zadajesz idiotyczne pytanie,a psycholog to przydalby sie innym,tobie tez

Wysłane przez: mirek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 lip 2007 - 22:09:53

Homoseksualizm to choroba. Nie mam nic do tych ludzi, tacy się urodzili, albo tak ich ukirunkował los, ale nie popieam tego że propaguje się to jako coś normalnego.

Data: 14 lip 2007 - 22:50:40

po twoich postach lusiu pusiu wiem że jesteś zadziorna i lubisz ...........nie chcę cie wkurzać a daleko mieszkasz od legnicy ??????z twojej propozycji nie skorzystam a fujjjj przecież to oblecha do psycholka nie pójde a że lubie kogoś wkur......to co w tym złego ile mnie rzeczy wkur.....

Data: 14 lip 2007 - 23:01:55

od legnicy jakies 1700km,troche daleko zeby ci przylozyc

Data: 15 lip 2007 - 00:02:57

ja nie mieszkam w legnicy tak napisałem bez sensu ta legnica jak nie raz jade to mijam legnice i myśle za ....godzin będe w domu ,lusiu pusiu jesteś agresywna????a czy krzyczysz jak to robisz?????to tylko ciekawość

Data: 15 lip 2007 - 00:56:20

za cienki jestes w uszach i trafnie obrales sobie niczek,bo tym dla mnie jestes MENELEM

Wysłane przez: Maleńka1234 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lip 2007 - 11:52:04

Co to wogole za temat <??> hahahaha ;]

Data: 15 lip 2007 - 12:04:03

za cienki jestes w uszach i to tylko twój pogląd i twoje opinie są z poziomu meneli a czemu menel bo dla mnie to towarzystwo pedarastów to własnie menele gdybyś nie byla menelem to nie pisałabyś do menela barranej szaramuta

Wysłane przez: bogus (---.chello.pl)
Data: 15 lip 2007 - 19:29:08

i znowu merytoryk i poziom wypowiedzi jest tak niski ze nie chce mi sie wchodzic i czytac ...o penisie w kale...

szkoda zepewnie synek menela mazy o analu z kobieta...

zreszta wali mnie to dzis sie wkoncu opalalem i to jest wazne ...

Wysłane przez: oserin bs (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lip 2007 - 21:00:34

przecztyaj durniu pare razy to może załapieszo co chodzi a jak nie ....no to masz kłopot z czytaniem ze zrozumieniem

Wysłane przez: 16latek:) (---.stk.vectranet.pl)
Data: 14 sie 2008 - 15:39:02

Hej także mam łuszczycę, jestem bi tongue sticking out smiley

Wysłane przez: ted (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 14 sie 2008 - 15:53:55

To jest forum dla luszczykow nie dla CHORYCH ZBOCZENCOW.Ja bym was wszystkich na Madagaskar wyslal zebyscie nie niszczyli normalnego spoleczenstwa.Odrazajace kreatury.

Wysłane przez: Adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 sie 2008 - 15:55:16

Dokladnie to forum dla luszczykuw. Wypad na forum dla Gejow !!!!!!!

Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5

Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.