Re: geje,lesbijki i luszczyca
Wysłane przez: cahir8 (---.chello.pl)
Data: 14 sie 2008 - 16:09:06

Adam Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dokladnie to forum dla luszczykuw. Wypad na forum
> dla Gejow !!!!!!!

A jak ktoś jest jednocześnie i jednym i drugim? grinning smiley

Wysłane przez: Adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 sie 2008 - 16:10:55

Nie zabraniam tu pisac gejom. Moga pisac smialo ale o problemch z (L) a nie o gejach. O gejach to moga sobie popisac na forum o gejach.

Wysłane przez: cahir8 (---.chello.pl)
Data: 14 sie 2008 - 16:27:00

Adam Napisał(a):
> Nie zabraniam tu pisac gejom. Moga pisac smialo
> ale o problemch z (L) a nie o gejach. O gejach to
> moga sobie popisac na forum o gejach.

Ale widzisz ten wątek jest bardzo wyraźnie opisany. I nie piszę się tutaj o gejach tylko o gejach łuszczykach (przynajmniej taki był zamiar autora, a zamieniło się to w cholerną, pozbawioną sensu pyskówkę). Jak sądzę, są na tym forum wątki poświęcone różnego rodzaju problemom implikowanym przez łuszczycę. Także problemom damsko-męskim. Tak sądze, pewny nie jestem, bo nie interesuje mnie to i nie udzielałbym się w takim wątku. Jako łuszczyk zapewne zdajesz sobie sprawę, że ta choroba może utrudniać kontakty międzyludzkie i właśnie ten wątek jest dla tych spośród łuszczyków którzy chcą o tym porozmawiać, a są homoseksualni, bo gdyby się udzielali w ogólnym wątku to dopiero by się bluzgi posypały grinning smiley.

Wysłane przez: ************** (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 pa 2008 - 05:53:01

jestescie beznadziejni !!! ci chorzy "zboczency" są wśród nas- twoj sąsiad, kuzyn albo kumpel z liceum jest gejem (dam sobie obciąć ręke)... a wy ze swoim brakiem tolerancji nadajecie sie do Rosji albo na Białoruś. Az tak boicie sie posadzenia o homoseksualizm, ze wolicie zgnoic innych pro forma? Co wam przeszkadza czlowiek, ktory w domowym zaciszu spotyka sie z innymi czlowiekami (mówiąc w stylu madagaskaru), skoro was nie zaczepia?!

Wysłane przez: theido (---.chello.pl)
Data: 05 sty 2009 - 20:18:59

Przez przypadek trafiłem na ten wątek, wypowiedzi niektórych to jakaś paranoja, szczególnie wypowiedzi piotrusia pana i wiesi są chore.
Chcecie żeby ludzie byli tolerancyjni dla nas chorych na łuszczycę, a jak wy sie zachowujecie, pomyslcie o tym że nas też mogą chcieć zamknąć w gettach, bo wyglądamy czasami koszmarnie gdy przychodzi nawrót choroby i może inni ludzie tez nie chcą mieć z nami kontaktu, bo może się zarażą i nie jest ważne że łuszczyca nie jest zakaźna, ludzi to nie obchodzi, osądzają nas po tym co widza i wy tak samo osądzacie gayów, nie patrzycie jacy są, jakie maja chcraktery tylko patrzycie na to że facet śpi z facetem. Uważam że powinniście się wstydzić. I specjalnie dla wiesi nie sądzcie żebyście sami nie byli sądzeni, to zdanie nie powinno być obce katoliczce i chrześcijance.
pozdrawiam

Wysłane przez: czarna (79.97.145.---)
Data: 07 kwi 2009 - 04:14:49

a ja nie mam nic przeciwko gejom i lesbijkom,kazdy czlowiek jest tylko czlowiekiem

Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2009 - 07:49:20

szacuneczek i piąteczka dla theido!smiling smileywięcej tolerancji Biedroneczki winking smiley)))

Wysłane przez: martynka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 pa 2009 - 22:04:14

Za homosexualizm odpowiedzialny jest niedobor testosteronu w lonie matki w bardzo wczesnym stadium rozwoju plodu. Tak wykazaly najnowsze badania naukowe smiling smiley

Wysłane przez: z daleka od Polski (---.dhcp.as2116.net)
Data: 25 lut 2019 - 20:50:45

Siema ja tez gej mieszkam i pracuje w Bergen w Norwegii i chcialem nawiazac jakis kontakt z kims podobnym do mnie

Wysłane przez: z daleka od Polski (---.dhcp.as2116.net)
Data: 25 lut 2019 - 20:54:02

Siema nazywam sie Marek 38 lat i mieszkam w Norwegi. Poszukuje sobie podobnych chlopakow z luszczyca ktora to niestety nie ulatwia w nawiazywaniu znajomosci odzywajcie sie wszyscy smiling smiley

Wysłane przez: piotrus (---.play-internet.pl)
Data: 18 maj 2019 - 12:02:36

Witaj, jestem z Warszawy, chętnie cię poznam, pisz 536795045 pozdr Tomek

Data: 18 maj 2019 - 12:02:44

Data: 18 maj 2019 - 12:02:46

Data: 18 maj 2019 - 12:02:47

Wysłane przez: Malutki (---.play-internet.pl)
Data: 20 maj 2019 - 15:58:43

Cześć chętnie pogadam

Wysłane przez: Malutki (---.play-internet.pl)
Data: 01 cze 2019 - 02:57:23

piotrus Napisał(a):
> Witaj, jestem z Warszawy, chętnie cię poznam,
> pisz 536795045 pozdr Tomek

Cześć

Wysłane przez: tomaszwawa (---.play-internet.pl)
Data: 26 cze 2019 - 11:31:13

Hejka, nie ustawimy świata według nas, żeby akceptowali, żeby było słodko i kolorowo, ja dostałem 2 razy porządny lomot za to że jestem gejem ale z drugiej strony mam wielu przyjaciół, małżeństwa z dziećmi, kolegów hetero którzy na dzień dobry przytulaja mnie i jest buziak! Trzymajmy się pozytywnych zdarzeń. Myślę że sam problem łuszczycy bardziej nas ogranicza w głowie niż jest naprawdę. Poznałem kogoś kto nie ma tego problemu ale powiedziałem mu jak jest. I co usłyszałem?... Wiem od kiedy się poznaliśmy, ale to nic nie zmienia, chce ciebie i biorę całego, jaki jesteś, Czy to nie jest piękne??

Data: 26 cze 2019 - 11:31:19

Hejka, nie ustawimy świata według nas, żeby akceptowali, żeby było słodko i kolorowo, ja dostałem 2 razy porządny lomot za to że jestem gejem ale z drugiej strony mam wielu przyjaciół, małżeństwa z dziećmi, kolegów hetero którzy na dzień dobry przytulaja mnie i jest buziak! Trzymajmy się pozytywnych zdarzeń. Myślę że sam problem łuszczycy bardziej nas ogranicza w głowie niż jest naprawdę. Poznałem kogoś kto nie ma tego problemu ale powiedziałem mu jak jest. I co usłyszałem?... Wiem od kiedy się poznaliśmy, ale to nic nie zmienia, chce ciebie i biorę całego, jaki jesteś, Czy to nie jest piękne??

Data: 26 cze 2019 - 11:31:20

Wysłane przez: KOŁO (---.play-internet.pl)
Data: 26 cze 2019 - 12:43:31

Fakt, że życie jest piękne, ale nie musisz spamować i uzewnętrzniać się. Zastanów się, czy ja piszę na forum łuszczycowym, że kochaneczka Zosia jest super, kocham ją.... Obieram Twoje posty, jako promocję Twoich upodobań seksualnych. A to mi się już nie podoba i zostaw to proszę dla siebie.