Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Mam pytanko..kto pomoze? smiling smiley
Wysłane przez: sonic (---.master.pl)
Data: 22 cze 2005 - 19:29:56

Witam wszystkich przystojniakow i przystojniaczki winking smiley Choruje na luszczyce od niespelna 7 lat, obecnie mam 22 lata. mam zmiany skorne tylko na glowie w kilku miejscach. Czy jest mozliwe ze moga pojawic sie na innych czesciach ciala ? :/ czy to rozwija sie do pewnego wieku ? Dziekuje za wszelkie odpowiedzi smiling smiley pozdrawaim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam pytanko..kto pomoze? smiling smiley
Wysłane przez: sarunia (---.icpnet.pl)
Data: 22 cze 2005 - 19:42:06

czesc no wiec ja dostałam w wieku 10 lat pierwszy wykwit wyszedł mi na calym ciele i głowie...po pierwszym zastosowaniu masci łuszczyca zeszła z ciała do dnia dzisiejszeo sie nie pojawiła mam 20lat , jednak z glowy nigdy nie zeszła!! po kazdym leczeniu mniej wiecej po 2 tyg wracała, a na dodaek od jakiegos miesiąca zaczeła wychodzic na twarzy zupełnie nie wiem od czego !!
Wydaje mi sie ze to nie zalezy od wieku po prostu tak sie rozwija, kazde uszkodzenie skory czy jej przesuszenie moze powodowac nowe wykwity zła dieta, stres, silne kosmetyki...
najlepiej jesc jakies tableti ziołowe wzmacniające skore duzo kwasu foliowego ktory jest odpowiedzialny za podział komorek wit A i E i wiem ze jest jeszcze taki olej lniany w kapsułkach ktory tez dobrze działa

to tyle co moge ci powiedziec pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam pytanko..kto pomoze? smiling smiley
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 22 cze 2005 - 20:04:33

Nie znasz dnia ani godziny...
Mozesz miec tylko w tych miejscach, moze Ci ustapic,a moze tez obsypac Ci cale cialo... Bez wzgledu na to czy masz 20,30 czy 80lat...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam pytanko..kto pomoze? smiling smiley
Wysłane przez: andrzej85 (---.idea.pl)
Data: 25 cze 2005 - 15:36:38

Musisz być czujny jak zając.
Likwiduj w zarodku każdą zmianę tylko nie sterydami. Możesz zastosować cygnolicę+ maść na moczniku, uciążliwe ale pomaga. Do tego naświetlanie. Niestety Barthez ma rację: nie ma reguły ani w sprawie miejsca ani w sprawie wieku, ani w sprawie liczby mijesc gdzie cię ta cholera napadnie.
Jeśli masz pytania napisza. Odezwę się, mam, niestety doświadczenie.
a.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.