Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca na twarzy :-((
Wysłane przez: sarunia (---.icpnet.pl)
Data: 22 cze 2005 - 19:37:16

Witam wszytskich jestem tu pierwszy raz..otóz mam mały problem 10 lat temu dostałam 1 raz łuszczyce...dermatolog zapisała maści no i od tego czasu mam spokój na ciele nie pojawiła się juz ani razu..JEDYNY PROBLEM TO GŁOWA tam nigdy nie znika...tzn znika...ale na 2-3 tyg potem pojawia sie znowu...OSTATNIO ZACZEŁA WYCHODZIC NA TWARZY -- TO STRASZNE !!
MA KTOŚ Z WAS ŁUSZCZYCE NA TWARZY?? w szcegolnosci wychodzi mi przy oczach i ustach....nie wiem jak mam sobie z tym radzic...
jesli zna ktos dobry środek NIE STERYDOWY to prosze o podanie nazwy- nie chce stosowac sr sterydowych -- do tej pory stosowałam ELOCOM wiadomo w 1 dzien powodował ze wsyztsko znikało...ale tak samo szybko sie pojawiała i jeszcze bardziej uodporiona..pozatym sterydy za duze skutki uboczne wywołują :-(((

z góry dziekuje za jakąs odpowiedz i sposób radzenia sobie z łuszczycą na twarzy

POZDRAWIAM
SARUNIA

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.