Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 3 z 10
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Darlena (---.os2.kappa.pl)
Data: 29 maj 2006 - 22:52:38

Witam!jetsem farmaceuta i w mojej aptece daivonex ksoztuje 50 zl i jest po 3 godz od zamowienia dzis lekarz mi przepisal sorel jest to pochodna daivonexu jutro ide do pracy wiec sie doiwem jaka jest jego cena Wada jest to iz nie mozna przekarczac 100 gram masci badz kremu tygodniowo badz 60 ml plynu na tydzien Ale jest nadzieja od 1.06 leki maja stac sie tansze pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Magdalena (---.54.191.173.eltronik.net.pl)
Data: 31 maj 2006 - 19:13:42

Darleno, ja kupiłam daivobet za 140 zł, więc cena dosyc wysoka. Efekty...no cóż, mialam o wiele lepsze po dermovate swojego czasu. dziś zamówiłam w aptece squamax do skóry glowy. Juz sama nie wiem za co się chwytać. Idzie lato a ja wciąż mam zmainy. Bardzo mnie to martwi, napisz coc bliższego o sorel, czekam.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 13:42:02

UWAGA: OD 15.06.2006 POSIADAM W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY SKUTECZNY I POSZUKIWANY W POLSCE KREM NA ŁUSZCZYCE "UDDERLY SMOOTH" (PRODUKCJA USA) 114ml.CENA 170zł.+koszt wysyłki.
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM ([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj
Sorel
Wysłane przez: Anna (---.centertel.pl)
Data: 02 cze 2006 - 14:09:12

Mój mąż ma łuszczycę. Stosuje płyn Dermovate z dobrym, ale krótkotrwałym skutkiem, po ok miesiącu łuszczyca nawraca. Dziś dermatolog przepisała inny lek - Sorel. Ma to być ponoć najlepszy z dotychczasowych leków i najbezpieczniejszy dla skóry. Maść około 30zł, płyn ok 50zł. Czy ktoś już tego stosował? Z jakim skutkiem? Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
sorel prosba o opinie
Wysłane przez: daniel (---.master.pl)
Data: 01 sie 2006 - 20:03:56

czy ktos stosowal masc sorel jakie sa efekty??????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: sylwia (---.chello.pl)
Data: 14 wrz 2006 - 11:59:41

hej.mi lekarka dopiero dzis przepisala daivobet,i niestety cena mnie zaszokowala.nie wiem czy go kupowac bo wczesniej stosowalam daivonex z raczej miernym skutkiem.najlepiej schodzi mi po sterydachale i one juz przestaja dzialac.moze ktos ma dluzsze doswiadczenie z daivobetem i moze mi o tym napisac.za 2tyg ide do poradni dermatologicznej przyszpitalnej do jakiejs innej lekarki bo ta moja juz mnie wkurza.zobacze co ona mi powie.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 14 wrz 2006 - 12:13:00

Sylwiu, Daivobed to też steryd.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: mistrz michał (82.160.13.---)
Data: 14 wrz 2006 - 12:34:08

a tak najlepiej to stosowac cygnoline! pomęczyć sie ten tydzień i mieć spokój na miesiąc !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: sylwia (---.chello.pl)
Data: 15 wrz 2006 - 08:32:32

Michalku,wiem ze daivobet to tez zawiera steryd,ale mam nadzieje ze w polaczeniu z pochodna calcipotriolu bedzie skuteczniejszy.no coz,chyba kupie. dziekuje za odzew.pozdrawiam.a moze ktos z Was zna dobrego lekarza w krakowie??:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: viverna (---.37.27.217.nic.thunderworx.net)
Data: 17 wrz 2006 - 17:33:23

stosowalal dovobet (daivobet) steryd, dziala fajnie przez pierwsze 2 tygodnie, potem 3 tydzien bez zmian, 4 tydzien - regres - tak to wyglada u mnie.potem stosowalam protopic, swietny krem, fantastycznie walczy z l, ale skora po nim jest niesamowicie wrazliwa, wiec zrezygnowlam na koszt dovonexu (daivonexu), bezsterydowy krem, silnie niszczacy zdrowaskore, ale dziala.nie specjalnie szybko, ale jakos tam na pewno. generalnie sterydy nie sa najlepszym wyjsciem, skora szybko sie przyzwyczaja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Karolinda (---.strong-pc.com)
Data: 17 wrz 2006 - 19:58:00

oj moja droga to jest wlasnie steryd!!dlatego tak ladnie i szybciutko schodzi.dostalam ta masc od lekarza w Anglii i tam to kosztuje 6 funtow za dosc duza tubke.nie dosc ze steryd to jeszcze w Polszy masakrycznie drogi.adios

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Lucas z ESP (---.Red-83-34-171.dynamicIP.rima-tde.net)
Data: 14 maj 2009 - 10:45:04

Luca.
jestem w hiszpanii. lekarz przepisał mi daivobet i co? G... jak go stosuje na bieżąco to ok ale jak przestane to dwa dni i ta KURE... choroba powraca. lek tu kosztuje 3 euro na recepte, bez niej 55e. moja opinia_ DROGI I NIE POMAGA NA DŁÓŻSZĄ METE. narq

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Bożena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 maj 2009 - 20:12:17

Ja używam Daivobet i jestem z niego zadowolona.Ponadto ta maść zawiera niewiele sterydu, bazą tej maści są zupełnie inne składniki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Hadre (---.telnet.krakow.pl)
Data: 21 cze 2009 - 09:44:38

Daivonex jest skuteczny ale w dluszym czasie stosowania zawiera kalcypotriol, nie ma w nim sterydu. Nowa i lepsza wersja daivonexu jest daivobet, tez zawiera kalcypotriol ale i batametazon. Ten drugi to steryd ale w polaczeniu z kalcypotriolem nie ma dzialan nieporzadanych, nie dziala toksycznie na organizm i co najwazniejsze organizm nie przyzwyczaja sie do niego wiec dziala przez caly czas. Daivobet dziala szybciej a poza tym na calym swiecie jest lekiem pierwszego rzutu w leczeniu luszczycy (tylko nie w polsce oczywiscie).
Polecam lekture: www.psorinfo.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Paweł Boni (---.ghnet.pl)
Data: 27 cze 2009 - 18:27:32

viverna Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> stosowalal dovobet (daivobet) steryd, dziala
> fajnie przez pierwsze 2 tygodnie, potem 3 tydzien
> bez zmian, 4 tydzien - regres - tak to wyglada u
> mnie.potem stosowalam protopic, swietny krem,
> fantastycznie walczy z l, ale skora po nim jest
> niesamowicie wrazliwa, wiec zrezygnowlam na koszt
> dovonexu (daivonexu), bezsterydowy krem, silnie
> niszczacy zdrowaskore, ale dziala.nie specjalnie
> szybko, ale jakos tam na pewno. generalnie sterydy
> nie sa najlepszym wyjsciem, skora szybko sie
> przyzwyczaja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: pistorka (---.elk.mm.pl)
Data: 23 lip 2009 - 21:41:39

Witam. Choruje od niedawna,lapalam sie juz wszystkiego i nic!!!! Bylam teraz w niemczech u rodziny i zapisalam sie tam do lekarza. Wypisal mi masc daivobet,dosc droga tam!!! Ale rewelacja,po 3 dniach bylo widac efekty. Prosze jeszcze o rade co zrobic zebym nie miala tego na glowie? Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Michał Mikołajczak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2009 - 22:09:52

witam, też miałem na głowie strupy! lekarz przepisał mi do zrobienia w aptece masćsmiling smiley koszt około 50zł, efekt po 3 dniach, teraz mam piękną skórę na której nie widać że coś było! Podeśle Ci fotki tej maści i jej składusmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: jush25 (80.54.48.---)
Data: 23 lip 2009 - 22:50:53

pistorka jak na cialko pomogl ci daivobet to na glowe pomoze ci daivonex plyn - podobnie dziala do daivobetu tylko nie ma sterydu zawiera kalcypotriol i witamine D3 tylko jak masz łuske to najpierw trzeba natłuscic glowke np jakas lagodna oliwka ja mialem dwa opakowania daivonexu plyn na glowe drogi ale warto bo pomoglo mi jedno opakowanie i drugiego nie potrzebuje i na dodatek mam niski poziom wapnia a ten plyn niestety obniza poziom wapnia tak wiec jak co moge ci odsprzedac orginalny drugi plyn daivonex na glowe jak bys byla zainteresowana to pisz na moje gg 2371795

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: domino (80.54.48.---)
Data: 24 lip 2009 - 22:42:24

daivonex masc i plyn pomagaja sam stosujue przez dluzszy czas i łuski schodza po zastosowaniu a daivobet to to samo czy inny preperat zorientowanych prosze o opinie o daivobecie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2009 - 10:50:28

Daivobet różni się od daivonexu tym, że zawiera dodatkowo steryd.Przecież można wpisać w wyszukiwarkę obie maśći i poczytać o ich składzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 3 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.