Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 5 z 10
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: pela (---.158.217.255.pat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 28 mar 2011 - 17:31:37

WItam na głowe najlepszy lek to ELOKOM W PŁYNIE!!! polecam!!!!a Daivobet to masakra dosyć ze droi to do niczego!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: matrix23 (109.255.119.---)
Data: 09 cze 2011 - 14:55:57

Heja, mam do sprzedania daivobet-dovobet i daivonex-dovonex, psorcutan, najmniejsze tubki po 30 gram za 50 zl wieksze proporcjonalnie drozej, taniej nie znajdziecie, kontakt [email protected] lub gg 35962003

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Sania (---.vivaldiego.wroclaw.pl)
Data: 30 pa� 2011 - 22:59:25

Stosowalam daivibet i rezultat jest super jak sie go używa,jednak w ulotce jest napisane, żeby używać nie dłużej niż miesiąc i jak przestałam używać łuszczyca powróciła, trochę większa, bardziej swedzaca i bardziej bolaca... Mam na lokciach i przy prostowaniu rak normalnie mnie boli 8o

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: gienia (---.ptim.net.pl)
Data: 02 lis 2011 - 21:52:56

Sania, a po odstawieniu daviobetu jaką maść stosowałaś?
Daivobet zawiera dwa składniki Bethametasonum i Calcipotriolum: http://www.doz.pl/leki/p1971-Daivobet
Bethametasonum to steryd: http://pl.wikipedia.org/wiki/Betametazon
Calcipotriolum to składkik niesterydowy, który występuje w maści Divonex: http://www.doz.pl/leki/p3808-Daivonex

Z moich doświadczeń wynika, że wystraczy sam daivonex, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. Niestety to gówno ostatnio postanowiło zająć mi CAŁĄ TWARZ i SZYJĘ. Pomimo,naprawdę starałam się być cierpliwa, to jednak po około półtora miesiąca daivonexu wymiękałam i zgodziłam się na daivobet.
Dr. mi powiedziała, że 14 dni daivobetu jest absolutnie bezpieczne. Potem mam stosować Protpic 3 dni i dalej daivonex.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: mysia1lo (188.141.80.---)
Data: 23 lis 2011 - 11:30:57

Witam wszystkich bardzo serdecznie, w celu uniknięcie najczęściej powtarzającego się pytania oznajmiam, iż moje ogłoszenie w sprawie maści nadal jest aktualne łącznie z rokiem 2013!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: devik (---.wegrow.domtel.com.pl)
Data: 25 lis 2011 - 19:48:29

hej,

odnosnie daivobetu... co zrobic aby ten preparat sie wchlanial, bo w ogole sie nie wchlania i jak mam go stosowac na noc to nijak moge isc spac bo zaraz wszystko sie zetrze na koldrze.

pomocy

Opcje: OdpowiedzCytuj
poszukuje dovbet
Wysłane przez: hala2802 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 sty 2012 - 09:40:35

viverna Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> stosowalal dovobet (daivobet) steryd, dziala
> fajnie przez pierwsze 2 tygodnie, potem 3 tydzien
> bez zmian, 4 tydzien - regres - tak to wyglada u
> mnie.potem stosowalam protopic, swietny krem,
> fantastycznie walczy z l, ale skora po nim jest
> niesamowicie wrazliwa, wiec zrezygnowlam na koszt
> dovonexu (daivonexu), bezsterydowy krem, silnie
> niszczacy zdrowaskore, ale dziala.nie specjalnie
> szybko, ale jakos tam na pewno. generalnie sterydy
> nie sa najlepszym wyjsciem, skora szybko sie
> przyzwyczaja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: acha (77.245.242.---)
Data: 26 sty 2012 - 12:07:43

na mnie daiwobet tez nie dziala nic mi nie pomogl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: hdkdkd (---.centertel.pl)
Data: 08 lut 2012 - 08:47:52

będąc u lekarza doktorka przepisała mi nową maść DAIVOBET zapłaciłam za 15g tego i płynu DERMOVATE25ml 75 zł (jak za dwa leki to mało) po jednym zastosowaniu myślę ze to dobry lek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: karolcia1122 (---.play-internet.pl)
Data: 29 lut 2012 - 20:10:57

Ja lecze łsz u doktora drexlera przy ulicy chopina i powiem ze rezultaty jego leczenia sa niesamowite.polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: kryszna (78.10.56.---)
Data: 11 kwi 2012 - 20:48:45

Dla nwszystkich chorujących na luszczycę polecam forum dyskusyjne Psoriasis - znajdziecie tam odpowiedzi na wszystki pytania i wątpliwości zwiazane z leczeniem tej pięknej choroby. Choruję prawie 30 lat i wiem jedno - unikać sterydów to podstawa.... Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 12 kwi 2012 - 08:55:46

Czasami jednak sie nie da sad smiley mam przyjaciół którzy mają zajete 90%ciala i zeby wogóle funkcjonowac....muszą byc na sterydach,podobnie ma sie sprawa z odmianami łuszczycy są takie które bez sterydu i bez antybiotyku nic nie ruszy.Dlatego najważniejszy jest umiar i zdrowy rozsadek.Nielogiczną rzeczą jest stosowanie sterydów cały czas i to w momencie jak siema pare placków ale i wtedy mozna zastosowac aby w sytuacji awaryjnej pomóc swojej skórze szybko wyzdrowiec a samemu poczuc sie super(np.wesele,komunia itp)Nie dajmy sie zwariowac,wszystko jest dla ludzi aludzie mają....rozum z którego mogąkorzystac.Choruje przeszło 40 i pare lat i wiem jedno nie ma jednej drogi,najlepszej i najzdrowszej...trzeba eksperymentowac,walczyc i próbowac wszystkiego.Zdrówka i optymizmu smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: karolina (---.cdma.centertel.pl)
Data: 22 kwi 2012 - 12:28:49

Daivobet to doskonały lek na łuszczyce . Wszystko po nim schodzi , niestety nie na stałe i po czasie wraca . ;( Fakt że nie należy do tanich , ale warto bo pomaga . !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: dalila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2012 - 23:38:24

Ludzie wy mnie na maxa przerażacie!! Moja babcia ma rozległą łuszczyce głowy i ciała wygladało to strasznie!! Znajoma specjkalistka ds. medycyny naturalnej poleciła nam orzeszki hinduskie tzw. potocznie orzeszki piorące!! Hinduski myją nimi włosy przecierają rany piją wywar itd. Na łuszczyce wystarczy robić z nich napar poczytajcie na internecie o nich! MY smarolwaiśmy babci skóre głowy i ciało codziennie!! i efekt jest taki,że 99% jej zeszło!!! została mała łuska na lowie. Radze być tylko wytrwałym i robić tak 2miesiące Daje słówo że pomaga pocelam gorąco!! ps. i bardzcie madrzejsi wiecej czytajcie i wybierzcie sie do lekarzy medycyny naturalnej a nie jakies sterydy macie zamiar stosowac!!!!!! pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 25 cze 2012 - 08:28:14

Dalila jak Tobie wyjdzie łuszczyca, to wtedy przyjdź tu i mądruj!
Jest wiele odmian tej choroby, a sposobów leczenia tyle, ile chorych. Jeżeli chcesz przekazać jakąś wiedzę, to zrób to, ale nie cwaniakuj, bo gówno wiesz jak wygląda walka z łuszczycą!

ps. a najlepiej poproś babcię o napisanie czegoś od siebie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Dalila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2012 - 17:44:08

Wiesz co szczerze mi ciebie żal czlowieku! tak sie składa,że co prawda ja nie mam łuszczycy ale niestety bielactwo chcesz sie zamienic?? u babci jest poprawa z łuszcyca o 99% a u mnie z plamami jak narazie o 50% tylko od naturalnej medycyny! I to Ty sie nie wymadrzaj!! najlatwiej jest brac jakies gowno i polecać to innym!! A moja babcia ma prawie 90 lat hehhh naucze ja specjalnie dla Ciebie obsługi komputera! Poza tym jedziesz mnie a sam nie spróbowałeś! uwielbiam takich ludzi jak Ty dużo gadaja mało robia zaloze sie ze tak leczysz ta luszczyce,że raz pamietasz a sto razy nie o naświetlaniach lub innyej metodzie leczenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 26 cze 2012 - 10:17:38

Ja nie namawiam na żaden steryd. Korzystałem przez dwadzieścia sześć lat choroby z różnych tego typu substancji i wiem jak one działają, dlatego nie namwaiam. Ale przynajmniej nie krytykuję i nie oceniam tak jak Ty tych ludzi, którzy sterydami się leczą.
Cytuję Twoje słowa - "ps. i bardzcie madrzejsi wiecej czytajcie i wybierzcie sie do lekarzy medycyny naturalnej a nie jakies sterydy macie zamiar stosowac!!!!!"............................uważasz, że ludzie korzystający ze sterydów, to głupki? No bo tak właśnie napisałaś! Własnie dlatego jadę po Tobie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Dalila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2012 - 10:25:34

Wiesz co moja babcia ma łuszczyce 60 lat ale juz mniejsza o to. To była moja ostatnia dyskusja z Tobą! jedz sobie po swojej rodzinie jak Ci pozwloli na cos takiego! Mi raczej chodzilo o rozwage i sprobowanie czegoś co ludzią wydaje sie smieszne bo jak sterydy mogą konkurować z orzechami hinduskimi,ale mogą. Sama kiedyś tsosowałam sterydy na bielactwo i skutek był straszny,ale nie chce o tym pisać. Jeżeli ktoś ma chęc do dyskusji to prosze bardzo a z Tobą juz sie nie bede bawić w potyczkli słowne bo widać,że uważasz sie za kogoś kto moze wszystko. Jakoś Ty jedyny odebrałeś to jako jechanie. Nie mam zamiaru psuć sobie humoru przez kogoś takiego i tłumaczyć sie z czegoś czego nie powiedziałam.To tyle bez pozdrowień!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 26 cze 2012 - 13:32:43

Zjedz orzeszka tongue sticking out smiley

ps. a ja mimo wszystko zdrowia Ci życzę, pozdrawiam i powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: dalila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2012 - 22:52:38

No i widze pierwsze skutki uboczne : sterydy zajęły Ci mózgsmiling smiley) bałabym sie na twoim miejscu co bedzie dalej hehehehhesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 5 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.