Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 07 sty 2015 - 15:42:57

Jakież to oryginalne smiling smiley

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 sty 2015 - 09:05:02

Wracając do tematu....

Daivobet to okazuje sie niezłe rozwiązanie nawet w trudnych miejscach.Zawsze ostroznie podchodziłam do stosowania sterydów a już w pachwinach czy pod piersiami szczególnie...tam zdecydowanie królowało Castelanii....Pigmentum oczywiscie smiling smiley spróbowałam jednak posmarowac cieniutka warstwą duże zmiany pod piiersiami i jestem zadowolona.Ogarnęłam silny stan zapalny,tzw.ostry i mogłam przejsc na smarowanie Daivonexem czyli samą pochodną wit D3.

Z innych wiesci mam takowe ze wielu ludków wspiera leczenie w trudnych miejscach własnie Daivobetem....ja musiałam sama sie przekonac aby sprawdzic jak to wygląda.

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Elka (---.tktelekom.pl)
Data: 14 maj 2015 - 14:03:36

Cześć. W wojsku nie byłam, ale delbete podawano mi w szpitalu. Kilka lat minęło i dostałam łuszczczycę.

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Tyna (---.free.aero2.net.pl)
Data: 25 cze 2015 - 11:16:06

Mnie na skórę głowy b. pomóg szampon leczniczy na łuszczycę -" Zdrój ". Na każdego działa różnie,ale może warto spróbować. Teraz co jakiś czas myję i mam czystą głowę Pozdrawiam.

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: ellia (---.play-internet.pl)
Data: 27 cze 2015 - 01:00:30

witam. daivobet apteka - warszawa konkretnie - polecila na zmiany luszczycowe mi kilka miesiecy temu. staram sie dawkowac oszczednie ten lek - http://aptekagold.pl/daivobet-zel-x-30g.html 100 zl to nie w kij dmuchal tongue sticking out smiley ale zauwazam duza poprawe, najgorsze zmiany na posladkach i szyi wyblakly smiling smiley polecam smiling smiley

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Marek (89.174.73.---)
Data: 27 cze 2015 - 01:11:56

Na mnie Daivobet działa rewelacyjnie. Ale w/g mnie smarować trzeba nie tylko od zewnątrz lecz i do wewnątrz. Codziennie rano zażywam dwie tabletki, witamina A+E i witamina D3.

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Mariusz (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 sie 2015 - 17:24:01

Czy mam kupić ten preparat,czy nie?
Proszę o pomoc

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 sie 2015 - 08:58:26

Kupić smiling smiley

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 sie 2015 - 16:06:23

Daivobet to na chwile obecna najlepszy preparat na łuszczyce,rekomendowany przez najlepszych profesorów.Głównym składnikiem masci jest kalcipotriol-pochodna wit D3 i jest też dodatek sterydu.Masc można stosowac na duże powierzchnie ciała i to przez okres 54tyg...jaką masc mozna tak długo i bezpiecznie stosowac? Daivobet zel cudnie działa na skóre owłosiona.Kupuję zawsze od sprawdzonej osoby [email protected] wychodzi dużo taniej niż w polskich aptekach. smiling smiley

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Jon (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 sie 2015 - 16:22:20

Jakby nie ta maść to bym po prostu się załamał.
Działa na mnie rewelacyjnie. Smaruje się tydzień czasu potem jakieś 2-3 miesiące nie mam żadnych zmian.
Również polecam osobę [email protected] gdyż u niej ma się to za 1/3 ceny co w aptekach.

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: lexus (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 03 cze 2020 - 19:43:16

Dziękuję za rzeczową opinię. Mam ten lek po zniżce NFZ ale go nie użyję.