Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: pela (---.158.217.255.pat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 28 mar 2011 - 17:31:37

WItam na głowe najlepszy lek to ELOKOM W PŁYNIE!!! polecam!!!!a Daivobet to masakra dosyć ze droi to do niczego!!!!

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: matrix23 (109.255.119.---)
Data: 09 cze 2011 - 14:55:57

Heja, mam do sprzedania daivobet-dovobet i daivonex-dovonex, psorcutan, najmniejsze tubki po 30 gram za 50 zl wieksze proporcjonalnie drozej, taniej nie znajdziecie, kontakt [email protected] lub gg 35962003

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Sania (---.vivaldiego.wroclaw.pl)
Data: 30 pa� 2011 - 22:59:25

Stosowalam daivibet i rezultat jest super jak sie go używa,jednak w ulotce jest napisane, żeby używać nie dłużej niż miesiąc i jak przestałam używać łuszczyca powróciła, trochę większa, bardziej swedzaca i bardziej bolaca... Mam na lokciach i przy prostowaniu rak normalnie mnie boli 8o

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: gienia (---.ptim.net.pl)
Data: 02 lis 2011 - 21:52:56

Sania, a po odstawieniu daviobetu jaką maść stosowałaś?
Daivobet zawiera dwa składniki Bethametasonum i Calcipotriolum: http://www.doz.pl/leki/p1971-Daivobet
Bethametasonum to steryd: http://pl.wikipedia.org/wiki/Betametazon
Calcipotriolum to składkik niesterydowy, który występuje w maści Divonex: http://www.doz.pl/leki/p3808-Daivonex

Z moich doświadczeń wynika, że wystraczy sam daivonex, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. Niestety to gówno ostatnio postanowiło zająć mi CAŁĄ TWARZ i SZYJĘ. Pomimo,naprawdę starałam się być cierpliwa, to jednak po około półtora miesiąca daivonexu wymiękałam i zgodziłam się na daivobet.
Dr. mi powiedziała, że 14 dni daivobetu jest absolutnie bezpieczne. Potem mam stosować Protpic 3 dni i dalej daivonex.

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: mysia1lo (188.141.80.---)
Data: 23 lis 2011 - 11:30:57

Witam wszystkich bardzo serdecznie, w celu uniknięcie najczęściej powtarzającego się pytania oznajmiam, iż moje ogłoszenie w sprawie maści nadal jest aktualne łącznie z rokiem 2013!!!

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: devik (---.wegrow.domtel.com.pl)
Data: 25 lis 2011 - 19:48:29

hej,

odnosnie daivobetu... co zrobic aby ten preparat sie wchlanial, bo w ogole sie nie wchlania i jak mam go stosowac na noc to nijak moge isc spac bo zaraz wszystko sie zetrze na koldrze.

pomocy

poszukuje dovbet
Wysłane przez: hala2802 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 sty 2012 - 09:40:35

viverna Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> stosowalal dovobet (daivobet) steryd, dziala
> fajnie przez pierwsze 2 tygodnie, potem 3 tydzien
> bez zmian, 4 tydzien - regres - tak to wyglada u
> mnie.potem stosowalam protopic, swietny krem,
> fantastycznie walczy z l, ale skora po nim jest
> niesamowicie wrazliwa, wiec zrezygnowlam na koszt
> dovonexu (daivonexu), bezsterydowy krem, silnie
> niszczacy zdrowaskore, ale dziala.nie specjalnie
> szybko, ale jakos tam na pewno. generalnie sterydy
> nie sa najlepszym wyjsciem, skora szybko sie
> przyzwyczaja.

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: acha (77.245.242.---)
Data: 26 sty 2012 - 12:07:43

na mnie daiwobet tez nie dziala nic mi nie pomogl

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: hdkdkd (---.centertel.pl)
Data: 08 lut 2012 - 08:47:52

będąc u lekarza doktorka przepisała mi nową maść DAIVOBET zapłaciłam za 15g tego i płynu DERMOVATE25ml 75 zł (jak za dwa leki to mało) po jednym zastosowaniu myślę ze to dobry lek

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: karolcia1122 (---.play-internet.pl)
Data: 29 lut 2012 - 20:10:57

Ja lecze łsz u doktora drexlera przy ulicy chopina i powiem ze rezultaty jego leczenia sa niesamowite.polecam

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: kryszna (78.10.56.---)
Data: 11 kwi 2012 - 20:48:45

Dla nwszystkich chorujących na luszczycę polecam forum dyskusyjne Psoriasis - znajdziecie tam odpowiedzi na wszystki pytania i wątpliwości zwiazane z leczeniem tej pięknej choroby. Choruję prawie 30 lat i wiem jedno - unikać sterydów to podstawa.... Pozdrawiam

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 12 kwi 2012 - 08:55:46

Czasami jednak sie nie da sad smiley mam przyjaciół którzy mają zajete 90%ciala i zeby wogóle funkcjonowac....muszą byc na sterydach,podobnie ma sie sprawa z odmianami łuszczycy są takie które bez sterydu i bez antybiotyku nic nie ruszy.Dlatego najważniejszy jest umiar i zdrowy rozsadek.Nielogiczną rzeczą jest stosowanie sterydów cały czas i to w momencie jak siema pare placków ale i wtedy mozna zastosowac aby w sytuacji awaryjnej pomóc swojej skórze szybko wyzdrowiec a samemu poczuc sie super(np.wesele,komunia itp)Nie dajmy sie zwariowac,wszystko jest dla ludzi aludzie mają....rozum z którego mogąkorzystac.Choruje przeszło 40 i pare lat i wiem jedno nie ma jednej drogi,najlepszej i najzdrowszej...trzeba eksperymentowac,walczyc i próbowac wszystkiego.Zdrówka i optymizmu smiling smiley

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: karolina (---.cdma.centertel.pl)
Data: 22 kwi 2012 - 12:28:49

Daivobet to doskonały lek na łuszczyce . Wszystko po nim schodzi , niestety nie na stałe i po czasie wraca . ;( Fakt że nie należy do tanich , ale warto bo pomaga . !

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: dalila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2012 - 23:38:24

Ludzie wy mnie na maxa przerażacie!! Moja babcia ma rozległą łuszczyce głowy i ciała wygladało to strasznie!! Znajoma specjkalistka ds. medycyny naturalnej poleciła nam orzeszki hinduskie tzw. potocznie orzeszki piorące!! Hinduski myją nimi włosy przecierają rany piją wywar itd. Na łuszczyce wystarczy robić z nich napar poczytajcie na internecie o nich! MY smarolwaiśmy babci skóre głowy i ciało codziennie!! i efekt jest taki,że 99% jej zeszło!!! została mała łuska na lowie. Radze być tylko wytrwałym i robić tak 2miesiące Daje słówo że pomaga pocelam gorąco!! ps. i bardzcie madrzejsi wiecej czytajcie i wybierzcie sie do lekarzy medycyny naturalnej a nie jakies sterydy macie zamiar stosowac!!!!!! pozdrawiam

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 25 cze 2012 - 08:28:14

Dalila jak Tobie wyjdzie łuszczyca, to wtedy przyjdź tu i mądruj!
Jest wiele odmian tej choroby, a sposobów leczenia tyle, ile chorych. Jeżeli chcesz przekazać jakąś wiedzę, to zrób to, ale nie cwaniakuj, bo gówno wiesz jak wygląda walka z łuszczycą!

ps. a najlepiej poproś babcię o napisanie czegoś od siebie

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Dalila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2012 - 17:44:08

Wiesz co szczerze mi ciebie żal czlowieku! tak sie składa,że co prawda ja nie mam łuszczycy ale niestety bielactwo chcesz sie zamienic?? u babci jest poprawa z łuszcyca o 99% a u mnie z plamami jak narazie o 50% tylko od naturalnej medycyny! I to Ty sie nie wymadrzaj!! najlatwiej jest brac jakies gowno i polecać to innym!! A moja babcia ma prawie 90 lat hehhh naucze ja specjalnie dla Ciebie obsługi komputera! Poza tym jedziesz mnie a sam nie spróbowałeś! uwielbiam takich ludzi jak Ty dużo gadaja mało robia zaloze sie ze tak leczysz ta luszczyce,że raz pamietasz a sto razy nie o naświetlaniach lub innyej metodzie leczenia!

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 26 cze 2012 - 10:17:38

Ja nie namawiam na żaden steryd. Korzystałem przez dwadzieścia sześć lat choroby z różnych tego typu substancji i wiem jak one działają, dlatego nie namwaiam. Ale przynajmniej nie krytykuję i nie oceniam tak jak Ty tych ludzi, którzy sterydami się leczą.
Cytuję Twoje słowa - "ps. i bardzcie madrzejsi wiecej czytajcie i wybierzcie sie do lekarzy medycyny naturalnej a nie jakies sterydy macie zamiar stosowac!!!!!"............................uważasz, że ludzie korzystający ze sterydów, to głupki? No bo tak właśnie napisałaś! Własnie dlatego jadę po Tobie.

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Dalila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2012 - 10:25:34

Wiesz co moja babcia ma łuszczyce 60 lat ale juz mniejsza o to. To była moja ostatnia dyskusja z Tobą! jedz sobie po swojej rodzinie jak Ci pozwloli na cos takiego! Mi raczej chodzilo o rozwage i sprobowanie czegoś co ludzią wydaje sie smieszne bo jak sterydy mogą konkurować z orzechami hinduskimi,ale mogą. Sama kiedyś tsosowałam sterydy na bielactwo i skutek był straszny,ale nie chce o tym pisać. Jeżeli ktoś ma chęc do dyskusji to prosze bardzo a z Tobą juz sie nie bede bawić w potyczkli słowne bo widać,że uważasz sie za kogoś kto moze wszystko. Jakoś Ty jedyny odebrałeś to jako jechanie. Nie mam zamiaru psuć sobie humoru przez kogoś takiego i tłumaczyć sie z czegoś czego nie powiedziałam.To tyle bez pozdrowień!

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 26 cze 2012 - 13:32:43

Zjedz orzeszka tongue sticking out smiley

ps. a ja mimo wszystko zdrowia Ci życzę, pozdrawiam i powodzenia

Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: dalila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2012 - 22:52:38

No i widze pierwsze skutki uboczne : sterydy zajęły Ci mózgsmiling smiley) bałabym sie na twoim miejscu co bedzie dalej hehehehhesmiling smiley