Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 26 maj 2013 - 18:58:08

Choruje 10 lat mogłam już dwa razy chodzić na krótki rękawek a teraz zanosi się na trzeci mam tylko przebarwienia na rękach grinning smiley troszkę gorzej z łydkami ale tu mniej mi zależy od ok 5 lat stosuje tylko naturalne metody
a maści lecznicze tylko wspomagająco na krótko

Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: mANIO (---.play-internet.pl)
Data: 26 maj 2013 - 20:26:15

o jakich naturalnych metodach mówisz mozesz napisac cos wiecej z góry dziekuję

Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 27 maj 2013 - 06:33:54

Takich jak kąpiele zmiana diety
ograniczenie mącznych słodkich i mlecznych na czas leczenia
do smarowania używam tylko maści naturalnych jak maść z wit A rumiankowa czy nagietkowa
ocet jabłkowy do okładów lub olejek rycynowy
zależy tez czym się leczyłeś dotychczas i gdzie masz zmiany ijakie

Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: mANIO (---.play-internet.pl)
Data: 27 maj 2013 - 19:47:00

POWIEM TAK 4TYGODNIE TEMU BYŁEM W SZPITALU LECZONY CYGNOLINĄ MOCZNIKOWA I NASWIETLENIA BEZ WIEKSZYCH RZULTATÓW MAM ZAJETE OKOŁO 70,75% CIAŁA NORMALNIE TRAGEDIA sad smiley W DOMU TAK SAMO CYGNOLINA ITP.PRAKTYCZNIE SAME ROBIONE MASCI BEZ REZULTATÓW sad smiley

Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 27 maj 2013 - 20:45:40

Jak włączysz kąpiele może być duża poprawa
ja akurat cygnoliny nie mogę dlatego same naturalne u mnie idą
ciesz się że nie leczą cie sterydami

Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: alantia41 (---.dynamic.mm.pl)
Data: 28 maj 2013 - 18:28:21

a co sądzicie o balsamie dziegciowym? (dziegc brzozowy). Macie jakies doświadczenia z nim? Własnie zaczełam go stosowac i czekam na efekty ale moze ktoś z was miał lub ma jakies doswiadczenia. Traktuje go troche jaK statnia eske ratunku po wycofanym cocoisie

Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: mANIO (---.play-internet.pl)
Data: 28 maj 2013 - 21:25:27

powiem szczerze ze nie raz chciano mnie szprycowac sterydami ale stanowczo odmawiałem wiem jak to działa 2laTA przyjmowalem neotigason normalnie tragedia przez to gów.....o mam nadcisnienie tetnicze

Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: beatamarysia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 lip 2013 - 12:04:09

gosia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> clobedern


zgadzam się ze słusznością jedzenia galaretek itp, są dobre dla skóry jak i dla kości (stawów) w ogóle kiedyż ludzie mniej chorowoli bo jedli właśnie takie rzeczy, a na same wykwity polecam jakies maści : http://jakleczycluszczyce.pl/ żeby działac od wewnątrz i od zewnątrz smiling smiley

Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: binio (91.238.179.---)
Data: 28 pa� 2013 - 18:35:39

pare lat temu mialem ylko na lokciu,, teraz mam juz wszedzie kolana glowa brzuch paznokec staw w palcu okolice inttymne.. a ta mi jakies masci daje jak nie pomagaja.. nie wiem co robic,,

Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: iwona (---.direct-adsl.nl)
Data: 22 lut 2014 - 21:49:19

Witam, czy jest juz lepiej?
mialam 5 lat przerwy a teraz jest makabra. Proponuja mi tabletki, na "m".
jest to ok?
dziekuje i pozdrawiam

Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Justyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 wrz 2015 - 20:59:17

Zachęcam do przeczytania artykułu: http://dermatolog.lekarzekatowice.pl/art_luszczyca.html

Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: aga (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 14 wrz 2015 - 11:59:47

Mój brat bardzo długo zmagał się z łuszczycą bo ponad 20 lat .Próbowal już chyba wszystkiego niestety nic nie pomagalo do czasu gdy dowiedział się w pewnej aptece ze sa takie produkty które mozna kupic nawet przez internet bo ona zamawiała To nawet nie sa lekarstwa tylko suplementy diety które sa bez zadnej chemii i można je spozywac . Po dwóch tyg stosowania juz było widac poprawe , a po 1,5 miesiacu nie było nic . łuszcycy się nie wyleczy ale mozna załagodzić do tego stanu ze nic nie będzie na skórze. kto jest zainteresowany chętnie podziele się informacją. [email protected]