Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: sonic (---.master.pl)
Data: 23 cze 2005 - 15:41:03

Siemka smiling smiley czy moze mi ktos powiedziec ile kosztuja takie zabegi Lampami ?smiling smiley pozdro smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: Marcin (---.kawiarenka.gorzow.pl)
Data: 23 cze 2005 - 18:38:50

Hmm u mnie 0 zl Gorzow Wlkp. Nie wiem jak w innych miastach, a jezeli sam bym chcial, na wlasnie zyczenie to chyba jeden zabieg 0 zl.. Ale jak lekaz Ciebie kieruje to jest raczek 0 zl.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: markus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2005 - 02:37:58

w gdansku w wojewodzkim centrum dermatologicznym rowniez 0 ZL , oczywiscie nalezy pojawic sie z ksiazeczka RUM-owska,
milych naswietlan

w prywatnych gabinetach to chca z 30 zeta za 1 zabieg wiec chba warto poszukac jakiegos osrodka w okolicy swojego zamieszkania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: kicia 37 (---.satfilm.pl)
Data: 24 cze 2005 - 16:02:30

W moim przypadku 15 zł za jedno naświetlanie- pierwsze 10 płatnych reszta za darmo.
pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: andrzej85 (---.idea.pl)
Data: 25 cze 2005 - 14:07:06

Do Sonica
Napisz gdzie mieszkasz to powiem ile musisz zapłacić. Znam miejsca, gdzie lekarze przestraseni swoją bezsilnością, chcą tylko zapłaty za pierwsze naświetlanie a później nic nie biorą(dziwne). Znam wspaniałą lekarkę.
Stara się i nie oszukuje, że wie coś czego nie wie.
a.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: andy 2321 (---.dbln.cable.ntl.com)
Data: 26 cze 2005 - 19:48:18

w gdansku w klinice na dlugiej prywatne wizyty kosztowaly mnie 7 zl za jedna razem mialem ich z 15 ale leprze to niz najleprze masci bo zaleczylem ten problem na razie rok i nic a masci hm nie dosc ze drogie to jeszcze klopotliwe pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: Artur (---.piotrkow.net.pl)
Data: 28 cze 2005 - 17:58:11

Ja się leczę w państwowej poradni dermatologicznej. Lampy kwarcowe są darmowe, ale z przepisu lekarza. Zazwyczaj chodzę na 10 lamp. Jedna seria leczenia zawiera 10 naświetleń lampami UVB. Mi wystarcza 5. Leczenie lampami jest bezpłatne. A mieszkam w Piotrkowie Tryb.


Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.