Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: sonic (---.master.pl)
Data: 23 cze 2005 - 15:41:03

Siemka smiling smiley czy moze mi ktos powiedziec ile kosztuja takie zabegi Lampami ?smiling smiley pozdro smiling smiley

Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: Marcin (---.kawiarenka.gorzow.pl)
Data: 23 cze 2005 - 18:38:50

Hmm u mnie 0 zl Gorzow Wlkp. Nie wiem jak w innych miastach, a jezeli sam bym chcial, na wlasnie zyczenie to chyba jeden zabieg 0 zl.. Ale jak lekaz Ciebie kieruje to jest raczek 0 zl.

Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: markus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2005 - 02:37:58

w gdansku w wojewodzkim centrum dermatologicznym rowniez 0 ZL , oczywiscie nalezy pojawic sie z ksiazeczka RUM-owska,
milych naswietlan

w prywatnych gabinetach to chca z 30 zeta za 1 zabieg wiec chba warto poszukac jakiegos osrodka w okolicy swojego zamieszkania

Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: kicia 37 (---.satfilm.pl)
Data: 24 cze 2005 - 16:02:30

W moim przypadku 15 zł za jedno naświetlanie- pierwsze 10 płatnych reszta za darmo.
pozdrowienia

Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: andrzej85 (---.idea.pl)
Data: 25 cze 2005 - 14:07:06

Do Sonica
Napisz gdzie mieszkasz to powiem ile musisz zapłacić. Znam miejsca, gdzie lekarze przestraseni swoją bezsilnością, chcą tylko zapłaty za pierwsze naświetlanie a później nic nie biorą(dziwne). Znam wspaniałą lekarkę.
Stara się i nie oszukuje, że wie coś czego nie wie.
a.

Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: andy 2321 (---.dbln.cable.ntl.com)
Data: 26 cze 2005 - 19:48:18

w gdansku w klinice na dlugiej prywatne wizyty kosztowaly mnie 7 zl za jedna razem mialem ich z 15 ale leprze to niz najleprze masci bo zaleczylem ten problem na razie rok i nic a masci hm nie dosc ze drogie to jeszcze klopotliwe pozdrowienia

Re: Ile kosztuja zabiegi naswietlania UV??
Wysłane przez: Artur (---.piotrkow.net.pl)
Data: 28 cze 2005 - 17:58:11

Ja się leczę w państwowej poradni dermatologicznej. Lampy kwarcowe są darmowe, ale z przepisu lekarza. Zazwyczaj chodzę na 10 lamp. Jedna seria leczenia zawiera 10 naświetleń lampami UVB. Mi wystarcza 5. Leczenie lampami jest bezpłatne. A mieszkam w Piotrkowie Tryb.