Jak jest naprawde??
Wysłane przez: Monika B. (---.munet.eu.org)
Data: 26 cze 2005 - 14:46:23

Właśnie dowiedziałam się że mój chłopak (22 lata) choruje na łuszczyce. Niewiele wiem na ten temat , a w internecie same przerażające informacje, dlatego niech mi ktoś prosze odpowie jak to jest.

1. Czy u każdego ta choroba musi sie rozprzestrzenic na duże powierzchnie czy możliwe jest że będą to tylko niewielkie plamy ( tak jak teraz na łokciu).

2.Sama nie wiem o co dalej pytać, bo jestem strasznie zdezorientowana, więc ogólnie prosze powiedzieć jak to u was wygląda, (czy np. rzeczywiście każdy nie mal wcześniej czy później ląduje w szpitalu na długi czas itp...).

Jestem przerażona...

Re: Jak jest naprawde??
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 26 cze 2005 - 20:25:26

1. Moze,ale nie musi... Moze mu zostac na lokciu, moze calkowicie zaniknac,ale tez moze go wysypac, jak nie teraz to za X czasu... Nie ma reguly co do przebiegu tej choroby...
2.W szpitalu bylem kilka razy jak bylem malolatem. Teraz sa "domowe" sordki i metody i do szpitala wiekszosc osob nie musi isc...
Poza tym mysle,ze jeszcze tylko kilka lat i luszczyca przestanie byc problemem dla wszystkich chorujacych...

Re: Jak jest naprawde??
Wysłane przez: Mati (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2005 - 22:06:16

Barthez i ja mam taką nadzieje winking smiley

Re: Jak jest naprawde??
Wysłane przez: marcin (81.8.110.---)
Data: 27 cze 2005 - 21:12:01

co z tego ze ma luszczyce jak go kochasz to chyba nie jest problem , ja mam tez i mam mnostwo wielbicielek i wzajemnie papa

Re: Jak jest naprawde??
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2005 - 23:13:04

jak w szpitalu co ty gadasz?